Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
08:30 – 19:00
Tur Günleri
Pazar, Salı
Yemek
Öğle Yemeği
Marmaris Fethiye Saklıkent Turu - Ölüdeniz Plajı - Bi' Günlük Turlar

Fethiye’deki Babadağ noktasının herkes duymuştur. Ünü ülke sınırlarını aşan Babadağ yamaç paraşütü noktası, dünyanın paragliding için en uygun yerlerinden.

Belki Fethiye’de değil ama Marmaris’te bir tatil tercih etmiş olabilirsiniz. Marmaris’in doğasının tadını çıkarırken hemen yanı başınızda bulunan Fethiye’ye gidip yamaç paraşütü de yapabilirsiniz.

Marmaris’in harika denizine girdiniz ama bir de Ölüdeniz’i yüzlerce metre yüksekten görün. 🙂 İşte Marmaris Fethiye yamaç paraşütü detayları.

  • Yetişkin:200 TL
  • Çocuk (7-12):100 TL
  • Bebek (0-6):0 TL

Tur Günleri: Salı, Pazar

Tur Başlangıç Saati: 08:30

Tur Bitiş Saati: 19:00-19:30 Arası

Fethiye-Ölüdeniz

Saklıkent

Yamaç Paraşütü (İsteğe Bağlı) +550 TL

Sigorta

Öğle Yemeği

Otel Transferi (İçmeler, Armutalan, Siteler Mahallesi ve Marmaris Merkezden)
Turunç, Selimiye, Orhaniye, Bozburun, Yalancıboğaz vs. bölgelerinden transfer yoktur.

Kişisel Harcamalar

İçecekler

Yamaç Paraşütü

Fotoğraf ve Videolar

Paraşütle Atlamak İçin Maksimum Kilo Kaçtır?

100 kilonun üzerindeki misafirlerimiz paraşüte maalesef katılamaz.

Paraşüt Sırasında Herhangi Bir Güvenlik Sıkıntısı Olur Mu?

Eğitmenlerimizin hepsi lisanslıdır ve profesyoneldir. Herhangi bir tehlike söz konusu değil.

Her Gün Paraşüt Yapılıyor Mu?

Hava muhalefeti olan durumlarda ne olursa olsun paraşüt yapılmıyor ve paranız iade ediliyor. Önce her zaman güvenlik.

Uçuş Sırasında Fotoğraf Ya Da Video Çekebilir Miyim?

Güvenlik sebepleri dolayısıyla buna izin vermiyoruz. Yanınızdaki eğitmen sizin fotoğraflarınızı ve videonuzu çekecektir. Tur bitiminde ücreti karşılığında kendisinden satın alabilirsiniz.

Marmaris Fethiye Turu ve Yamaç Paraşütü Detayları

Marmaris’te nerede kalıyor olursanız olun servisimizi sizi bulunduğunuz noktadan alacak ve Fethiye’ye doğru yola çıkacaksınız. Gününüzün daha dolu dolu geçmesi için biraz erken kalkmanız lazım.

Marmaris’ten transfer saatimiz 07:30. Kahvaltı yapmaya zaman bulamazsanız hiç üzülmeyin. Turumuza ücretsiz kahvaltı da dahil. Köyceğiz yakınlarında vereceğimiz kahvaltı molası sayesinde karnınızı doyurabilirsiniz.

Fethiye’ye ulaşmadan önce Tlos Antik Kentini ziyaret ediyoruz. Bu köklü ve harika kentte tarihe tanıklık edeceksiniz. Tlos Antik Kenti ardından ise Fethiye’nin merkezine doğru yol alacağız. Paraşütle atlamak isteyen misafirlerimizi buradan alıp Babadağ yamaç paraşütü noktasına götüreceğiz ve orada uçuşa hazır hale gelecekler.

Profesyonel eğitmenlerin verdiği direktifleri dikkatle dinlemelerini tavsiye ediyoruz. Sıra size geldiğinde kendinizi bırakın ve kuşlar kadar özgür hissedin. Yaklaşık yarım saat süren harika bir deneyime sahip olacaksınız.

Marmaris Fethiye Yamaç Paraşütü Hakkında Önemli Birkaç Not

1- Marmaris-Fethiye turu için iki ayrı seçenek mevcuttur. İlki Fethiye, Tlos, Yakapark’ı da içine alan paraşütle atlamak istemeyen misafirlerimiz içindir ve fiyatı paraşütle atlayacak olan misafirlerimizinkinden daha ucuzdur.

Paraşütle atlayacak misafirlerimiz, yukarıdaki lokasyonları gezdikleri gibi ek olarak Fethiye’de yamaç paraşütü yapma deneyimine de sahip olacaklardır.

Sitemizde yazılı olan fiyat yamaç paraşütü dahil fiyattır. Yamaç paraşütü yapmak istemeyen misafirlerimiz fiyat almak için bizimle irtibata geçebilirler.

2- Grup turlarımız sadece Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri gerçekleşir. Ben yalnızca Fethiye’ye gidip yamaç paraşütü yapmak istiyorum derseniz özel olarak size araç ayarlanabilir ve kontenjana bağlı olarak bu tur her gün gerçekleşir.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy