Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
10:00 – 16:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Marmaris başka bir dünya, Marmaris’in su altı bambaşka bir dünya. Denizin metrelerce derinliklerinde yeni canlılarla tanışmak, onlarla beraber yüzmek ve büyülenmek istiyorsanız buyrun Marmaris Dalış Turu sizleri bekliyor.

Ben daha önce hiç dalmadım, hiç anlamam diyenler hiç çekinmesinler. Marmaris dalış turumuza katılmak için tecrübeniz olmasına gerek yok. Deneyimli dalış hocalarımız sayesinde siz de su altının muhteşem dünyasını keşfe çıkabilirsiniz.

  • Dalış Yapacak:150 TL
  • Misafir:75 TL

Tur Günleri: Her Gün

Tur Saatleri: 10:00 – 16:00

Otel Transferi (İçmeler, Armutalan, Siteler Mahallesi ve Marmaris Merkezden)
Turunç, Selimiye, Orhaniye, Bozburun, Yalancıboğaz vs. bölgelerinden transfer yoktur.

2 Dalış

Tüm Sigortalar

Öğle Yemeği (Sandviç)

Ekipmanlar

Dalış Eğitimi

Türkçe Rehberlik Hizmeti

Kişisel Harcamalar

İçecekler

Tur ücretini rezervasyon yaparken ödemek zorunda mıyım?

Hayır. Rezervasyonunuzu online olarak ücretsiz yaptırabilirsiniz. Herhangi bir ücret ya da kredi kartı bilgisi talep etmiyoruz. Ücreti, rehberimiz biletinizi size teslim ettiğinde ödeyebilirsiniz (Yoğun dönemlerde kapora talep edilebilir).

Marmaris Dalış Turu Programı

Marmaris dalış turu, Mayıs ayından Ekim ayına kadar olan süre zarfında her gün düzenlenmektedir. Tur programımız çok da erken olmayan bir saatte başlıyor.

9.30’da başlayan tur yaklaşık 6-7 saat sürecek ve akşamüstü sizleri tekrar limana getireceğiz. Sabah size ücretsiz transfer sağlayarak otellerinizden ya da kaldığınız yerden alacağız ve teknemize getireceğiz.

Akşam da yine aynı şekilde kaldığınız yerlere bırakacağız ve vedalaşacağız.

Marmaris Dalış Turu İçeriği

Turumuz başladıktan sonra profesyonel dalış hocalarımız öncelikle sizi bilgilendirecek ve neler yapmanız gerektiği hakkında ayrıntılı bilgiler verecek.

Ardından, yarım saatlik kısa bir dalışa başlıyoruz. Bu dalışta hem tecrübe kazanacak hem de üzerinizdeki stresi atacaksınız. Bu kısa dalışımızdan sonra ise tekrar suya giriyoruz.

Bu seferki daha uzun sürecek ve onlarca yeni canlı ile tanışacağız. Hatta belki çok nadir görülen balık türlerini bile görebilirsiniz. Belli mi olur?

Yaklaşık 7-8 saatiniz dalış yapıp yeni canlılarla tanışarak geçecek. Akşama doğru ise limana dönüp sizleri kaldığınız otellere ücretsiz olarak götüreceğiz.

Marmaris Dalış Turuna Katılacaklara Öneriler

Biliyorsunuz ki Marmaris yaz aylarında oldukça sıcak. Güneşin tam tepede olduğu saatlerde dikkatli olmakta fayda var. Bu yüzden yanınızda mutlaka güneş kremi, güneş gözlüğü ve şapka getirin.

Bununla birlikte tura katılmak istemeyen ama sizin yanınızda bulunmak isteyen arkadaşlarınız varsa onlar da size eşlik edebilirler (onların ödeyeceği fiyat farklıdır).

Su altında şahane manzaralara tanık olacağınız için profesyonel kameramanlarımızın çekimlerinden dilerseniz satın da alabilirsiniz. Hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tura hazırsanız şimdiden herkese iyi eğlenceler.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy