Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
10:00 – 18:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği
 • Otelden Transfer
 • Kısa Bilgilendirme
 • Milli Park’ta Kurşunlu Manastırı, Eko Vadisi ve Zeus Mağarası’nı ziyaret
 • Barbekü Öğle Yemeği
 • Kısa Yürüyüş
 • Gün Boyu Su Savaşı
 • Uzun Plajda Serbest Zaman ve Yüzme Molası
 • Otel Transferi
 • Öğle Yemeği (Barbekü)
 • Sigorta
 • İçecekler
 • Su Tabancası
 • CD & Fotoğraflar

Kuşadası Jeep Safari için rezervasyon yaptırarak Kuşadası yollarının kralı veya kraliçesi gibi hissetmenizi sağlayacak nefis bir 4×4 jeep içinde heyecan ve eğlence dolu bir yolculuk yapacaksınız.

Türkiye’nin en güzel tatil beldelerinden biri olan Kuşadası’nın gözlerinizi şenlendirecek manzaralarını oluşturan patikalardan, ormanlardan, plajlardan, nehirlerden ve tozlu topraklardan geçerken hem tüm bu görüntülerin hem de tazecik havanın tadını çıkaracaksınız. İşte bu birleşimin benzersizliği de deneyiminizi şüphesiz unutulmaz kılacaktır.

Şimdiden heyecanlandıysanız turumuz hakkında bilgi edinmek ve onu adım adım incelemek için okumaya devam edebilirsiniz.

Kuşadası’nda Jeep Safari Turu

Kuşadası Cip Safari turuna katılmadan önce eksiksiz bir şekilde hazır olmak için hesaba katılması gereken bazı şeyler vardır.

 • Örneğin konforunuzdan hiçbir şekilde ödün vermeden sürüş seansınızı tamamlamak için rahat kıyafetler ve ayakkabılar giymenizi öneririz. Ayrıca, rotamız su ve çamur birikintileriyle dolu olduğundan yanınıza sonradan değiştirmek isterseniz diye kıyafetler getirmelisiniz.
 • Turun sonunda bir yüzme molası verilecektir. Bu nedenle de lütfen mayo, havlu, şapka, güneş gözlüğü ve güneş kremi gibi eşyalarınızı yanınıza aldığınızdan emin olun.
 • Son olarak, bu anları ölümsüzleştirmek için telefonunuzu veya kameranızı şarj etmeyi ve yanınızda getirmeyi unutmayın.

Güzel Bir Başlangıç

Tam donanımlı, modern ve konforlu cipimizle sizi önceden ayarlanan saatte (spesifik olarak bilgi verilecektir) Kuşadası’ndaki otelinizden alacağız. Ardından, Kuşadası Jeep Safari turunuzun tüm cip konvoyuyla birleşeceği başlangıç noktasına ulaşana kadar araç kullanacağız.

Kuşadası “Off-Road” Safari’de Heyecan Dolu Saatler

Bir konvoy halinde yollara düşeceğiz ve tek kelimeyle büyüleneceksiniz.

Milli Park’ta Kurşunlu Manastırı, Eko Vadisi ve Zeus Mağarası gibi sıra dışı noktalara uğrayacağız ve siz de konforlu yolcu koltuğunuzda Kuşadası’nın doğal güzelliklerini keşfedeceksiniz.

Ayrıca turumuz doğanın öz rotasını takip ettiğinden, yani asfalt üzerinde öyle sıkıcı ve yavan bir yolculuk içermediğinden Doğa Ana’nın sakladığı mücevherleri izleyerek heyecanla dolmak ve etkinliğin tadını çıkarmak için ruhunuzdaki maceracı kâşifi kolaylıkla açığa çıkarabilirsiniz.

Su Savaşı Zamanı

Özellikle eğlenceli bir ruh halinde iseniz ekstra bir ücret ödeyebilir ve diğer yolcuları “vurmak” için bir su tabancası kiralayabilirsiniz. Bu son derece eğlenceli savaş size meşhur Çılgın Max’in sahnelerini hatırlatacak; heyecan dolu kalp atışlarınız ve kahkahalarınız daima kulaklarınıza yankılanacaktır.

Yol boyunca eğlenmek, Kuşadası’nın değerli toprakların bir parçası olma hissi ve bitmek tükenmek bilmeyen o sonsuz heyecan, Kuşadası’ndaki güzel tatilinizi çeşitlendirmek için ihtiyaç duyduğunuz şeydir. Ve tüm Kuşadası turları arasından adrenalini ve eğlencesi ile sıyrılan bu safarimiz ile bu ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

 

Leziz Bir Mola

Enerjiniz gün içinde zamanla azalacağından öğle yemeği için ilgili noktada mola vereceğiz. Hep birlikte, eğlenceli bir atmosfer eşliğinde, Türk mutfağının lezzetli yemeklerini yiyecek ve midemizi taze ve lezzetli yiyeceklerle dolduracağız.

Boş zaman

Kuşadası Jeep Safari programımızın sonunda, altın kumlarda dinlenmek ya da Ege’nin tertemiz sularında yüzmek için bir konvoy olarak Pamucak Sahili’ne gideceğiz. Burada serbest zaman boyunca istediğiniz gibi vakit geçirebilir ve serinlemenin ya da bronzlaşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Zaman dolduğunda ise yine bir konvoy halinde alana geri döneceğiz ve cipleri teslim edeceğiz. Profesyonel ekip üyelerimize veda ettikten sonra da aracımızla sizi alıp otelinize kadar bırakacağız. Daha sonrasında gününüzü daha da renklendirmek Kuşadası’nda yapılacak şeyler listenize göz gezdirebilir ya da bol bol dinlenebilirsiniz; seçim sizin!

Eğer heyecan dolu bir gün geçirmek isterseniz turumuzu hemen online olarak satın alabilirsiniz. Ya da daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz!

Müşteri yorumları

Rated 5.00 out of 5 stars
2 yorum
5 yıldız 2 100 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

2 yorum Kuşadası Jeep Safari

 1. 5 out of 5

  Kuşadası zaten çok güzel bir tatil beldesi ama onu bu şekilde görmek resmen başka bir heyecan ve güzellik kattı :) yemyeşil doğa, masmavi deniz... çok keyif aldık doğrusu. Çok eğlendik su savaşlarıyla da :D Teşekkürler her şey için.

 2. 5 out of 5

  Merhaba biz arkadaş grubu olarak katılmıştık bu programa, herkes adına yazıyorum. Sayenizde çok güzel bir zaman geçirdik. Özellikle şoförümüze çokkkk selamlar ve sevgiler kendisi aşırı eğlenceli bir insan, turu çok daha keyifli kıldı :)

Yorum ekle