Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
14:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kuşadası Adaland Yunus Gösterisi, Adaland’in sıradan bir su parkı olmadığının en büyük kanıtıdır: Türlü su kaydırakları ve havuzları bir tarafa, kendisi bir de muhteşem bir gösteriye ev sahipliği yapar.

İşte bu gösteri boyunca sevimli deniz hayvanlarının; yani yunusların ve fokların yeteneklerini gözlemleme şansınız olacak. Ve kesinlikle onların zekâlarına ve dans yeteneklerine bayılacaksınız!

Kısacası bu etkinlik Kuşadası’ndaki tatilinizi inanılmaz hisler ve bitmek tükenmek bilmeyen bir eğlence ile dekore edecek!

Özellikle çocuklarınızla zaman geçirmeyi planlıyorsanız bu etkinliğin hep birlikte keyif alabileceğiniz en iyi seçeneklerden biri olduğunu bilmelisiniz: Sizler sevimli yunusların eğlenceli yüzlerini keşfederken çocuklarınız da kalplerindeki hayvan sevgisini büyütme fırsatı bulacaklar.

Her iki tarafın da memnun kalacağı bir aktiviteye merhaba deyin!

Adaland Yunus Şovu için Kaydolmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Kuşadası Adaland Yunus Gösterisi programımızla ilgili ayrıntıları vermeden önce size rezervasyon öncesinde bilmeniz gereken bazı bilgiler verelim.

  • Gösteri yaklaşık 40-45 dakika sürecektir.
  • Program saat 14:00’da başlayacaktır.
  • Dileyen herkes katılabilir!

Program Ayrıntıları

Genişliği ve içeriği ile göz dolduran tesise ulaştıktan sonra Kuşadası Adaland Yunus ve Fok Gösterisi şovu için gerekli hazırlıklara başlanacak ve bu hazırlıkların akabinde eğlence herkesi sarıp sarmalayacak!

Lakin tabii ki ondan evvel şovu izleyeceğiniz yere ulaşmalısınız. Bunun için size temin edeceğimiz biletinizi gişeye verdikten ve içeri girdikten sonra Adaland’in profesyonel personeli tarafından gösteri platformuna götüreceksiniz. İlgili kişi size ayrıca deniz hayvanları, Adaland ve süreç hakkında da bilgi verecek.

Diğer misafirler gibi yerinizi alacak ve bedeninizi ve zihninizi rahatlatıp eğlenmeye hazır olacaksınız. Ardından da eğitmenler ve hayvanlar hazır olduklarında havuza gelecekler.

Özel havuzda yunuslar ve foklar renkli halkalar ve toplarla oynayacaklar. Eğitmenlerinin yardımıyla her zaman büyük bir uyum içinde olacaklar. Ve bu uyum onlar dans etmeye başladığında daha bir büyülü, daha bir keyifli hale gelecek! Kısacası bu neşeli gösteri hiç bitmesin isteyeceksiniz…

Bize Katılın

Bu eğlenceli ve fevkalade ilginç Kuşadası Adaland Yunus Gösterisi final yaptığında yüzünüzde kocaman bir gülümseme olacağına eminiz… Bu yüzden de hemen şimdi kayıt yaptırmanızı öneriyoruz. Yardıma ihtiyacınız olursa istediğiniz zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz!

Müşteri yorumları

Rated 5.00 out of 5 stars
2 yorum
5 yıldız 2 100 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

2 yorum Kuşadası Adaland Yunus Gösterisi

  1. 5 out of 5

    Çok keyifli bir program, yunuslar çok tatlıydı :) ayrıca çok akıllılar, muhteşem bir gösteri çıkardılar ortaya. Bizi oraya götüren şoförümüzden tesis personelinine kadar çok ilgiyliydi herkes, çok teşekkürler

  2. 5 out of 5

    Merhaba biz bu tura ailece katıldık iki çocuğumuzla birlikte. Onlar kadar biz de eğlendik yunusların zekası ve tatlılıkları karşısında hayran kalmamak mümkün değil :) Çok zevkli bir aktiviteydi ve güzel bir tesisti. Teşekkürler

Yorum ekle