Ödeme
Tur Gününde Öde
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
10:00-13:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kemer Tahtalı Dağı Teleferik Turu programımıza kaydolarak harika manzara fotoğrafları çekmek için inanılmaz açılar sunan Kemer’in en yüksek noktalarına ulaşacaksınız. Teleferikte olacağınız için bu yolculuk oldukça eğlenceli ve eşsiz olacak: Tahtalı Dağı’nın zirvesine, geniş pencereleri ve 80 kişilik kabini olan geniş bir teleferikte uçacaksınız!

Akrofobiden –yükseklik korkusu- muzdarip değilseniz, sizi bizimle gelip havada keyifli bir yolculuğun tadını çıkarmaya davet ediyoruz!

Fiyatlandırma
  • Kişi Başı:360 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: 10:00 – 13:00
Fiyata Dahil Olanlar Sigorta
Teleferik
Otel Transferi
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
İçecekler
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Konforlu Ayakkabılar
Güneş Gözlüğü, Şapka, Kamera

Ne Kadarlık Bir Yükseklikten Bahsediyoruz?

Olympos Dağı olarak bilinen Tahtalı Dağı Kemer çevresinde yer alır ve zirvesinin en yüksek noktası 2365 metredir. Oraya teleferikle ulaşmak ise 10 dakika sürer. Bu, dünyanın en uzun teleferik hattına sahip olan bu teleferik için son derece hızlıdır!

Yolda panoramik manzaranın, temiz havanın, büyüleyici görüntülerin ve birazcık da heyecanın tadını çıkarmaya hazırlanın!

Heyecan Verici Yolculuk Başlıyor

Tam donanımlı aracımızla sizi otelinizden alıp yola çıktıktan sonra Kemer Tahtalı Dağı Teleferik Turu macerasının başladığı yere varacağız! Burada, yani deniz seviyesinden 726 m yükseklikte bulunan alt teleferik istasyonunda kabine bineceğiz. Ve herkes hazır olduğunda yolculuk başlayacak!

Sorunsuz bir şekilde yükselecek ve uçma hissini hissedeceksiniz. Teleferik yapımında her daim yüksek kalite ekipmanlar kullanıldığından ve tüm sistem oldukça sağlam ve teknolojik olduğundan, hat üzerinde ilerlerken sarsılmaları ve sallanmaları minimum seviyede hissedeceksiniz. Yani endişelenecek hiçbir şey yok: Sadece manzarayı gözlemleyin ve doğayı kucaklayın!

Yoğun ormanları olan vadiler, Akdeniz’in parıldayan suları, kıvrımlı koyları ve şirin yerleşim yerleri yol boyunca arkadaşınız olacak.

Zirveye varınca yapmanız gereken ilk şey temiz havayı solumak ve nefis manzaranın fotoğraflarını çekmeye başlamak olacak: Muhtemelen şimdiye kadar çektiğiniz en iyi kareleri yakalayacaksınız!

İstasyona Dönüş

Tahtalı Dağına Teleferik Gezisi programı zirvede mola verdikten,  yeniden teleferiğe bindikten  ve havada 10 dakika geçirip teleferikten indikten sonra sona erecek. Sonra da araçlarımızla sizi alıp otelinize geri götüreceğiz.

Bonus Not: Tahtalı Dağı Zirvesinde Yapılabilecek Şeyler

Olympos Dağı’na Teleferik Yolculuğumuzun süresi o kadar uzun olmayacak, ancak yeterince zamanınız varsa zirvede neler yapabileceğiniz hakkında bazı fikirler paylaşmak istiyoruz, böylece bir dahaki sefere orada nasıl eğleneceğinizi zaten biliyor olacaksınız!

  • Gün batımı ve şafak vakti özel teleferik gezisi seanslarına kayıt olabilirsiniz.
  • Yamaç paraşütü gibi bazı ekstrem sporlara katılmayı deneyebilirsiniz.
  • Daha huzurlu aktiviteler tercih ederseniz doğada yürüyüşe çıkabilir veya bisiklete binebilirsiniz.
  • Kışın ekipman ve snowboardunuzla yamaçlara çıkıp kayak yapmanın tadını çıkarabilirsiniz!

Programımızı beğendiyseniz, çevrimiçi olarak rezervasyon yaptırabilir veya daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy