Ödeme
Tur Gününde Öde
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
İstek Üzerine
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Muhteşem Kemer Buggy Safari programımıza katılarak enerjik, dinamik ve heyecan dolu anlar yaşamaya ve sevdiklerinizle birlikte ya da tek başınıza bol bol eğlenmeye hazır olun!

Çünkü sizlere Antalya Kemer’de unutamayacağınız güzellikte ve canlılıkta bir gün vaat ediyoruz: Damarlarınızda dolaşan adrenalini hissedecek ve engebeleri aşmanın heyecanı ile dolup taşacaksınız!

Fiyatlandırma
  • Kişi Başı:310 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: 08:00 / 10:00 / 13:00
Fiyata Dahil Olanlar Rehberlik Hizmeti
Sigorta
Otel Transferi
Eğitim & Ekipman
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
İçecekler
Fotoğraf ve video
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Güneş gözlüğü
Mayo-Havlu
Şapka

Bu Tur Size Neler Vaat Ediyor?

Öncelikle bu macera dolu safari ile benzersiz bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız. Dört yanı açık Buggy araçları arazi araçları olduğu için çeşitli engebelerin ve parkurların üstesinden gelme fırsatı bulacaksınız. Üstelik off-road olarak belirlenen güzergahımız boyunca birbirinden güzel manzaraları seyretme fırsatı da bulacaksınız. Bu da haliyle benzersiz bir aktivite manasına gelmektedir.

Tabii ki tur boyunca birbirinden güzel fotoğraflar da çekileceğiz ve çamur ve sular içindeki halimizle eğlenceli pozlar vereceğiz. Yani muhteşem anılar biriktireceksiniz.

Ayrıca güzel ve huzurlu bir vakit için yüzme molası da vereceğiz.

Kısacası Kemer Buggy turu ile birden fazla keyifli seçeneği bir araya getirmiş olacaksınız.

Yanınızda Olması Gerekenler

Kemer BUGGY Quad Safari ile eğlencenin tadını çıkarmadan önce turumuza nasıl eksiksiz bir şekilde hazırlanacağınız hakkında bazı ipuçları paylaşmak isteriz. Böylece tur öncesinde, esnasında ya da sonrasında hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

  • Aktivitemizi gündüz düzenlediğimiz için yanınızda güneş kremi, güneş gözlüğü ve şapka gibi koruyucu ürünler bulundurmalısınız.
  • Tozlu yollardan geçeceğimiz için ağzınızı kapatmak adına safari alanına maske getirmek isteyebilirsiniz.
  • Ayrıca fotoğraf makinenizi de çekime hazır hale getirmeyi de unutmayın!

Konforlu Bir Başlangıç

Heyecan dolu Kemer Buggy Safari öncesinde enerjik bir şekilde güne başlamak için belirtilecek saatte sizi Kemer’deki otelinizden tam donanımlı, konforlu ve modern aracımızla alacağız. Akabinde keyifli bir araç yolculuğu yapıp safari alanına ulaşacağız.

İşi Ustasından Öğrenin

Alana vardığımızda profesyonel ve lisanslı Buggy aracı eğitmenleri tarafından güler yüzle karşılanacak ve eğitim ve tanışma aşamasına geçeceksiniz. Bu aşamada süre, rota, aracı nasıl kullanacağınız vb. konularda bütün bilgileri ve detayları öğreneceksiniz. Ayrıca sizlerin soruları da yine bu tanışma faslı boyunca özenle cevaplandırılacaktır.

Teorik eğitimin ardından Buggy araçlarını daha yakından tanımak için kısa bir test sürüşü yapacaksınız. Bu noktada hemen bir bilgi eklemek isteriz: Buggy sürücüsü olmak için herhangi bir ehliyete ya da tecrübeye ihtiyaç duymazsınız, yalnızca belirli bir yaşın üzerinde olmanız gerekmektedir.

Pratik eğitimden sonra da yola çıakcağız!

Tam 2 Saatlik Macera

Off-road programımızın bir araya getirdiği muhteşem manzaralar eşliğinde keyif dolu yolculuğumuza başlayacağız. Pedala ilk basışta bile heyecanla dolacağınız kesindir!

Bu esnada etrafı süsleyen ormanları, tepeleri, çiçekleri izleyecek ve bol oksijenli havayı soluyacağız. Bedenen ve ruhen yenilenmenin ve arınmanın keyfine varacağız. Tabii bol kahkaha, adrenalin ve hızla çarpan kalpler de bize eşlik ediyor olacak!

Yüzme Molası

Güzel havanın ve Buggy macerasının tadını çıkardıktan sonra kendimizi berrak sulara bırakmak için kısa bir yüzme molası vereceğiz. Pırıl pırıl, masmavi sularda biraz yorgunluk attıktan ve enerji ile dolduktan sonra da yeniden araçlarımıza binip dönüş yoluna çıkmaya hazırlanacağız.

Ekstrem Parkur

Safari toplanma alanına vardıktan sonra Ekstrem Parkur adı verilen özel sürüş alanında bolca engebe, çamur, su ve buna benzer “zorlu” parkur koşullarının keyfini çıkaracağız.  Süre sonunda ise araçları teslim edip ve eğitmenlerle vedalaşıp alandan ayrılacağız.

Sizi bu noktadan tam donanımlı araçlarımızla alıp yeniden otelinize bırakacağız. Varışta ise güzelce dinlenebilecek ya da gününüze diğer Kemer turları ile devam edebileceksiniz.

İçeriğimizi beğendiyseniz hemen kolayca rezervasyon yapabilir, aklınıza takılan her soruyu bizimle iletişim kurarak sorabilirsiniz!

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy