Ödeme
Tur Gününde Öde
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Hayır
Saat
07:00 -14:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Kahvaltı, Öğle Yemeği

Kemer Balık Tutma Turu, çeşitli türlerdeki balıkları, keyifli saatleri, nefis manzaraları, dost canlısı ekibi ve eksilmeyen enerjisi ile muhteşem bir aktivitedir! Misafirlerimizin tecrübesiz ya da usta bir balıkçı olup olmaması fark etmeksizin gününü son derece dinamik ve eğlenceli kılmak için yanıp tutuşan herkes teknemizde sıcak bir şekilde karşılanır!

Sevdiklerinizi kapıp teknemize gelin ki artık yelken açalım!

Fiyatlandırma
  • Kişi Başı:315 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: 07:00-14:00
Fiyata Dahil Olanlar Sigorta
Balıkçılık Ekipmanları
Kahvaltı
Öğle Yemeği
Otel Transferi
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
İçecekler
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Güneş Kremi, Güneş Gözlüğü, Şapka
Mayo ve Havlu

Balıklar Şafakta Hazırsa Biz de Hazırız

Hem sükunet hem eğlence dolu günümüze başlamak için yelken açmadan önce tur otobüsümüz sizi otelinizden alacak ve özel balıkçı teknelerimizin kalktığı limana getirecektir. Limana varış ise yaklaşık olarak sabah 7’de olacaktır. Bu vakitten önce çantanıza güneş yanıklarından kaçınmak için güneş kreminizi, güneş gözlüklerinizi ve şapkanızı koymuş olacağınızı umuyoruz! Ayrıca ferah sulara karışmak isteyenler mayolarını da getirmeli!

Teknemize geldiğinizde profesyonel ekibimizle tanışacak ve yerinizi alacaksınız. Eğer bir bilginiz yoksa işte burada olta takımı, yemler ve makaraların nasıl kullanılacağını öğreneceksiniz. Yani gözünüz korkmasın: Tecrübesizseniz, balık tutmanın sırları profesyoneller tarafından size öğretilecektir.

 

Ustalardan Öğrenin

Kemer Balık Tutma Turu, aynı zamanda yerel balıkçılar da olan profesyonel bir ekibe sahiptir. Maviliklere hükmeden çeşitli deniz canlılarını, destansı manzaralarla dolu balık tutma noktalarını ve balıkçılık için en uygun koşulları da dahil olmak üzere balık tutma ile alakalı her şeyi bilirler.

Şanslı misafirlerimizden olarak sizler de onların bilgilerinden bol bol yararlanacaksınız.

Balık tutma gezisi sırasında (haliyle!) balık tutabilir, en iri ve en leziz balıkları yakalamakla ilgili ipuçlarını öğrenebilir, aileniz ve arkadaşlarınızla sohbet edebilir, güvertede güneşlenebilir veya Akdeniz’in derinliklerine dalabilirsiniz!

 

Güvertede İştah Açıcı Öğle Yemeği

Bizce balıkçılık turumuzdaki güvertede vereceğimiz öğle yemeği tüm Kemer turları menüleri arasında en iyisi: Çünkü sizin için yakaladığınız balıkları ızgara yapabiliriz! Tabi levrek, lepistes ve çipura gibi yenilebilir olanları yakalamayı başarabilirseniz…

Tabii bu yakalayamazsanız açlıktan öleceğiniz anlamına gelmiyor. Çünkü balık tutmada başarılı olsun ya da olmasın tüm misafirler için hali hazırda bir menü olacak! Bu menü ise salata, şnitzel, makarna ve (yakalayabilirseniz) balığınızdan oluşuyor.

Stresi Bırakmanın En İyi Yolu

Olta makarasının dönüşünün ıslığını, dalgaların şakırtısını ve rüzgarın sesini dinleyin. Güneşin, denizin ve temiz havanın tadını çıkarmayı da ihmal etmeyin. Muhteşem bir his, öyle değil mi? Böyle bir atmosferde insanın bedenini de ruhunu da temizlemesi kaçınılmazdır.

Dolayısıyla Kemer’de hem eğlenceli hem de her tür olumsuzluktan uzak bir gün geçirmek isterseniz balıkçılık size tam aradığınız şeyi sağlayacak!

 

Bize Katılın

Denizin doğal ve serin sularına karışmak ve en iyi şekilde balık tutmayı öğrenmek istiyorsanız Kemer Balık Tutma Turu misafirlerimizden biri olmalısınız. Bunu yapmak için ise bu turu çevrimiçi olarak satın alabilir veya daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy