Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
18:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Akşam Yemeği

Fethiye Günbatımı Tekne Gezisi, Fethiye’deki tatilinizin güzelliğini taçlandıracak çok özel bir etkinliktir.

Aşağıda ayrıntıları öğreneceksiniz, fakat şimdiden size bu yolculuğun eşsiz manzaralar, nefis yemekler ve elbette inanılmaz bir atmosfer sunacağını; dolayısıyla da birkaç saat boyunca bu etkinliğin büyüsünden kurtulamayacağını söylemek isteriz. Üstelik bahsettiğimiz tüm bu öğeler Ege Denizi’nin en muhteşem noktalarına doğru yelken açacak şahane bir teknenin güvertesinde toplanacak. E, daha ne olsun?

Fakat dahası da var: Özellikle çift olarak Fethiye’de bulunuyorsanız, bu etkinliğin oldukça romantik olacağını ve partnerinizle katıldığınız takdirde aşkınızı daha bir güçlü kılacağını belirtmek isteriz. El ele diz dize oturup yumuşacık melodileri dinleyebilir ve nefesinizi kesen manzara eşliğinde nefesinizi kesen sevgilinizi seyredebilirsiniz!

Kısacası, her türlü aşkın bir araya gelip birbirine karıştığı rüya gibi birkaç saat geçireceksiniz.

Tekne Yolculuğuna Hazırlık

Ayrıntılara girmeden önce bu tur için gelirken yanınızda neler getirmeniz gerektiği ile alakalı bazı ipuçları paylaşmak istiyoruz. Böylece hiçbir şekilde mağduriyet yaşamayacaksınız.

  • Her ne kadar gündüzü tatlı bir havaya sahip olsa da akşamı serin olabilir Fethiye’nin… Bu nedenle de yanınızaceket ya da şal gibi üşümenizi önleyecek bazı parçalar alabilirsiniz.
  • Fotoğraf makinenizi ve telefonunuzu kesinlikle unutmamalısınız: Buradaki manzaraları ölümsüzleştirmek isteyeceksiniz.

Konforlu Bir Başlangıç

Mükemmel tekne programımıza resmen başlamak için tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla sizi Fethiye’deki otelinizden yaklaşık 18:30’da alacağız. Ardından da teknemizin kalkacağı limana ulaşana kadar keyifli bir yolculuk yapacağız.

Oraya varır varmaz ise sıcakkanlı mürettebat üyelerimiz tarafından güler yüzlü bir şekilde karşılanacak ve tekneye yönlendirileceksiniz. Aynı anda şık teknemizi süsleyen masalarımızın hazır olduğunu fark edeceksiniz: Yerinize geçmeniz için sizi bekliyor olacaklar. Haliyle siz de onların bu davetini geri çevirmeyeceksiniz, değil mi?

Güvertede Leziz Akşam Yemeği

Şimdi size ağız sulandırıcı bir bilgi verelim: Fethiye Günbatımı Tekne Gezisi sırasında iştahınızı açacak enfes bir akşam yemeği servis edeceğiz.

Usta aşçılarımız sizin için ağzınızın her bir noktasını tatmin edecek ve Türk mutfağının ne kadar özel olduğunu bir kez daha kanıtlayacak birbirinden güzel yemekler hazırlamış olacaklar. Etler, sebzeler, hamur işleri, tatlılar, salatalar ve daha fazlası işte bu uğurda tabağınızdaki yerlerini alacaklar. Böylece siz de afiyetle midenizi doldururken hem enerjinizi tazeleyecek hem de mutlulukla dolacaksınız.

Nefes Kesici Manzaralar

Tabii ki sadece akşam yemeği değil, aynı zamanda manzara da sizi nefessiz bırakacak. Fethiye günbatımı turu sırasında, Fethiye’nin muhteşem manzaralarını ve doğa harikalarını seyrediyor olacaksınız.

Ufuk turuncu ve kırmızımsı tonlarda renklenecek, denizin yüzeyi elmas gibi parlayacak, kıyıların ve adaların gölgeleri teknenizi gözlemleyen hayaletler gibi kımıldanacak. Bununla birlikte tatlı esinti yüzünüze ve vücudunuza dokunacak ve sizi kendine katıp doğanın bir parçası haline getirecek. Kısacası güvertede etrafı seyrederken geçireceğiniz süreyi unutamayacaksınız.

Yıldızları Seyretme Keyfi

İlerleyen saatlerde, karanlık gecede parlayan yıldızları gözlemleyebileceksiniz. Bildiğiniz gibi onları günlük hayatta, onca ışık arasında görmek imkansızdır. Ancak siz, sükûnet ve karanlık eşliğinde yıldızların keyifli dansını izlemek için eşsiz bir fırsat bulacaksınız. Böylece güvertede geçirdiğiniz her an Fethiye’nin güzelliğinin etkisi altında olacaksınız.

Veda Zamanı

Zamanımız dolduğunda ise limana geri döneceğiz. Bu noktada mürettebata veda edeceksiniz ve sizi alıp otele götürmeyi bekleyen aracımıza bineceksiniz. Varışta ise harika anılarınızı şimdiden yad ediyor olacaksınız!

Fethiye Günbatımı Tekne Gezisi programımızın içeriğini beğendiyseniz düzenlediğimiz diğer Fethiye turları gibi bu içeriği de çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz: Size memnuniyetle yardımcı olacağız.

Müşteri yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorum

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fethiye Günbatımı Tekne Gezisi”