Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:00 – 16:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Fethiye Dalış Turu dendiğinde akla iki şey gelmelidir: Göz alabildiğine uzanan doğal güzellikler ve su altında olmanın verdiği nefes kesici heyecan… İşte bu birleşim de öyle güzel bir şeydir ki Fethiye’de geçireceğiniz o tatil gününü baştan sona eşsiz ve unutulmaz kılar. Bu nedenle, herkesin sahip olamayacağı bu özel fırsatın tadını çıkarmak isterseniz seçiminizi Fethiye tüplü dalış aktivitesinden yana kullanmalısınız.

Dahası, yalnız da çıkarabilirsiniz bu heyecanın tadını, sevdiklerinizle de… Yaş ve sağlık durumu uygun olan herkes; deneyimli ya da deneyimsiz herkes, gününü dalış aktivitesine katılarak güzelleştirebilir. Yani tamamen tecrübesiz de olsanız, dalış sertifikanız da olsa bu muhteşem aktivite ile gününüzü dopdolu geçirebilirsiniz.

Fethiye’de Dalış Aktivitesi Neler Vaat Eder?

Fethiye’de dalış yapmak size ve tatilinize epey güzel şey katacaktır. Öncelikle bu özel fırsat sayesinde su altındaki flora ve faunayı gözlemleme şansı elde edeceksiniz. Bu da haliyle yalnızca bir belgeselde görebileceğiniz görüntülerin gözlerinizin önüne serilmesi demektir ve son derece büyük bir şanstır.

Bununla birlikte konforunuzdan hiç ödün vermeyeceksiniz: Teknemizin kalkacağı limana kadar sizi modern ve tam donanımlı araçlarımızla bırakacağız. Sonra, bu rahatlık sular üzerine de taşınacak, zira teknemiz son derece konforlu ve geniştir.

Son olarak, yapacağınız her eylemi büyük bir iç rahatlığıyla yapabileceksiniz; çünkü tamamı profesyonellerden oluşan ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz her saniye sizinle olacaklar. Bu nedenle güvenliğiniz ya da farklı şeyler için endişelenmenize gerek kalmayacak.

Dalışa Kimler Katılabilir?

Fethiye Dalış Turu 12 yaşından büyük ve sağlık problemleri olmayan herkese uygundur. Ayrıca her gün düzenlenmektedir.

Program Detayları

Sabah belirlenen saatte sizi aracımızla otelinizden alacağız. Yolculuğun ardından limana gidip tekneye geçeceğiz. Sonra da dalış noktasına açılacağız. Bu esnada profesyonel ve lisanslı dalgıçlarımız size bilmeniz gereken her bilgiyi anlatıp sorularınıza yanıt verecek. Ayrıca ekipmanlarımızı tanıyacağız ve bunları giyeceğiz. Dalış seansları tamamlandığında, yani yaklaşık akşam 6’da yeniden limanda olacaksınız.

İlk kez dalacak olan misafirlerimiz grup ile su altında keşfe çıkacaklar. Bu grupları yönlendiren dalgıçlarımız sizi 5 metre dibe götürecek. Bununla beraber, eğer dalmak istemezseniz teknede kalıp etrafı ve maviliğin güzelliğini seyredebilir, teknede yemek yiyebilirsiniz.

Ekipman

Fethiye’deki sualtı dalış turu maceramız için özel dalgıç kıyafeti, paletler, maske, oksijen tankı ve ağırlık kemeri tarafımızdan sağlanacaktır. Bu ekipmanların temizliği ve güvenliği düzenli olarak kontrol edilmekte ve hiçbir şekilde eksik bırakılmamaktadır. Ayrıca tabii ki bu parçaları nasıl kullanacağınız ve ne işe yaradıkları gibi bilgiler de eğitmenlerimiz tarafından verilecektir.

Suyun Altındaki Hayatı Keşfedin

Gelelim bu deneyimin nasıl bir şeye benzeyeceği konusuna… Şimdiden söyleyebiliriz ki eğer daha önce bu aktiviteye katılmadıysanız mutlaka deneyimlemelisiniz ve onun nasıl da “su üzerinde” yaşayacağınız her şeyden ayrılıp bambaşka bir anı haline dönüşmesini keşfetmelisiniz.

Yavaş yavaş yükselen basınç, etrafınızda dört dönen hava baloncukları, tam teşekküllü dalgıçlar ve sonsuz bir heyecan içinde su altına inmeye başlayacaksınız. Cam gibi sular aralandıkça ve diplere yaklaştıkça heyecanınız yerini büyülenmeye bırakmaya başlayacak: Çünkü burada göreceğiniz canlılar hiçbir yerde göremeyeceğiniz kadar farklı ve güzeller!

Rengarenk balık sürüleri, kımıl kımıl süzülen mercanlar, incecik deniz kabukları, utangaç denizyıldızları ve çok daha fazlası, sizi büyülemek için danslarını sergileyecekler. Siz de bu benzersiz tabloyu seyrettikçe onlara istediklerini vereceksiniz!

Bize Katılın

Kısacası, düzenlediğimiz Fethiye Dalış Turu ile mavi bir cennete yolculuk yapacaksınız. Bu son derece güvenli ve bir o kadar da cezbedici olan yolculuğa çıkmak için programımızı online olarak satın alabilir ya da bizimle iletişim kurabilirsiniz!

Müşteri yorumları

Rated 5.00 out of 5 stars
2 yorum
5 yıldız 2 100 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

2 yorum Fethiye Dalış Turu

  1. 5 out of 5

    Mercanlar, balıklar, yosunlar derken zaman nasıl geçti anlamadık valla... benzersiz bir gün geçirdik. Özellikle hocamıza çok teşekkürler eksiksiz yardımları ve samimiyeti için :)

  2. 5 out of 5

    Harika bir deneyimdi hala etkisi altındayım... Fethiye zaten çok güzel ama sualtı bir başka doğrusu, büyülendim kaldım... Hiç tecrübem olmadığı için biraz stres olmuştum fakat eğitmenimiz içimi çok rahatlattı. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler :)

Yorum ekle