Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
08:00 – 18:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok
Fiyatlandırma
 • Yetişkin:220 TL
 • Çocuk (7-12):130 TL
 • Bebek (0-6):50 TL

Lütfen Dikkat!

Kos Adası turumuz adada bir rehberlik hizmeti/gezi programı içermemektedir.

Biz yalnızca Kos Adası’na feribot bileti satıyoruz.

Lütfen acentemizin vize işlemlerinizi tamamlamanıza yardım edemeyeceğini ve Yunan adaları vizesi çıkarma konusunda bir yardımı dokunmayacağını aklınızda bulundurun.

Program
 • Tur Günleri: Her Gün
 • Saatleri:  08:00 – 18:00
Fiyata Neler Dahil? Feribot Bileti (Gidiş – Dönüş)
Ücretsiz Otel Transferi
Sigorta
Liman Vergisi
Neler Dahil Değil? Kişisel Harcamalar
Yiyecek & İçecekler
Yanınızda neler getirmelisiniz? Havlu
Mayo
Şapka
Güneş Kremi
Güneş Gözlüğü
Kamera
Önemli Bilgiler
 • Lütfen pasaportunuzu getirin.

Bodrum Kos Adası Turu, yolu Bodrum’a düşmüş tatilcilerin kalplerini heyecanla çarptıran, nefis bir tatil programı seçeneğidir. Bu seçenek sayesinde, Bodrum’un hemen karşısında yer alan ve güzelliğiyle baş döndüren, On İki Ada’nın incisi Kos Adası kısa sürede keşfe çıkılır. Bu keşif o kadar keyifli olur ki, gidenler dönmek istemez!

Yerli ve yabancı turistlerin, fakat en çok da yerli turistlerin tercihi olan bu seçenek, pratikliği ve canlılığı ile oldukça ilgi çekmektedir. Gözlerinizi kapatıp hayal edin: Bembeyaz yapılar, dar sokaklar, büyüleyici tarihi doku, mütevazı hava ve pırı pırıl bir deniz ve kumsal… Bir nevi Bodrum’un yansımasını gezip göreceksiniz yani.

Lakin ulaşım, saatleri ayarlama ya da vergilerle uğraşma gibi sebeplerden dolayı bazen turistler bu harika karardan vazgeçmektedir. Oysa tüm bu sıkıcı işleri bize bırakabileceklerini bilseler, eminiz ki hemen çantalarını hazırlamaya başlarlar! Siz de şu zamana kadar onlardan biri olduysanız, artık yola çıkmaya hazırsınız demektir.

Bodrum Kos Adası Turu içeriğinden bahsetmeden önce, gelin aklınızdan geçen basit sorulara cevap verelim.

Bodrum Kos Adası Turu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İşte şimdi, son derece dikkate alarak okumanız gereken bölümümüze gelmiş bulunmaktayız. Burada, düzenlediğimiz Bodrum Kos Adası Turu organizasyonu hakkında önemli notları ve yanınızda mutlaka bulundurmanız gereken şeyleri öğrenebilirsiniz. Özellikle rezervasyon yaptırmayı planlıyorsanız bu kısmı mutlaka dikkate almanızı tavsiye ederiz.

 • Organizasyonumuzun içeriğinde tam olarak feribot ya da katamaran ile Kos Adası’na ulaşım biletleri ve otel ile iskele arası tam donanımlı araçlarımızla ulaşım bulunmaktadır. Bir diğer deyişle, Kos Adası’ndaki zaman diliminde yanınızda olmayacağız, sizi bu yolculuğa hazırlayıp karşılayacağız. Kısacası adada rehberlik hizmetimiz olmayacaktır.
 • Bununla birlikte bu organizasyona katılmak için gerekli olan pasaport, vize gibi seyahat belgeleri tarafınızdan hazırlanmış olmalıdır.
 • Yolculuğunuzda eksiksiz bir keyif sürmek isterseniz yanınızda mutlaka güneş kremi, şapka, güneş gözlüğü gibi koruyucu ürünler taşımalısınız. Ayrıca orada ihtiyaç duyabileceğiniz mayo, havlu, atıştırmalıklar, nakit para gibi önemli şeylerin de yanınızda olduğundan emin olun.

Bodrum Kos Adası Arası Kaç Kilometre?

Bodrum Kos Adası arası yaklaşık olarak 23,8 kilometredir.

Bodrum Kos Adası Arası Kaç Saat?

Bodrum’dan Kos Adası’na ulaşmak için yaklaşık olarak 1 saat ayırmanız yeterli olacaktır.

Bodrum Kos Adası Turu ile Sizi Neler Bekliyor?

Bodrum Kos Adası Turu, sizi Yunanistan sınırlarındaki en harika adalardan biri olan Kos’a götürecek, peki ama orada neler yapacağınız hakkında bir fikriniz var mı? Cevabınız “hayır” ise hiç panik yapmayın, biz size bazı ipuçları vererek gününüzü harika bir şekilde tasarlamanıza yardımcı olacağız!

 • Kos Adası’ndaki en popüler antik sitesi olan Asklepeion Antik Kenti’ni ziyaret edin.
 • Öğrencilerine altında ders verdiği söylenen Hipokrat Ağacı’nı görün.
 • Adrenalin seviyorsanız tertemiz sularda su sporlarına katılın.
 • Ege Denizi’nin berrak sularında yüzün.
 • Beyaz evlerle süslü, dar sokaklı nefis yerlerde bol bol fotoğraf çekin.
 • Şarapları ile meşhur bu bölgede mutlaka tadım yapın.
 • Yunan mutfağının yemeklerini tadın.
 • Kos Adası’nı hiç unutmamanızı sağlayacak hediyelikler alın.

Pratik ve hızlı bir ulaşım için bizimle iletişim kurarak ya da direkt olarak sayfamız üzerinden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Aynı şekilde aklınıza takılan her tür soru için de bize ulaşabilirsiniz, size yardımcı olmaktan büyük bir keyif duyacağız.

Çantalarınızı, kameranızı ve büyülenmeye hazır olması gereken ruhunuzu hazırlayın ve Kos’un güzellikleri arasında kaybolun!

Müşteri yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorum

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bodrum Kos Adası Turu”