Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
07:00 – 19:00
Tur Günleri
Pazar, Perşembe
Yemek
Öğle Yemeği

Yıllardır arkadaş ortamlarında “bu sene kesin Dalyan’a gidiyoruz” diye sözleşmişsinizdir ama bir türlü gidememişsinizdir. Siz olmasanız bile kesinlikle buna benzer bir sohbete şahit olmuşsunuzdur.

Artık sizce de Dalyan’a gitmenin zamanı gelmedi mi? Bodrum Dalyan Turu ile Dalyan’da ne var ne yok keşfetmeye gidiyoruz. Gelin ayrıntılara bakalım.

  • Yetişkin:240 TL
  • Çocuk (7-12):150 TL
  • Bebek (0-6):0 TL

Tur Günleri: Perşembe ve Pazar

Transfer Saatleri:

Turgutreis: 05:45

Yalıkavak: 05:45

Gündoğan: 06:00

Bitez, Gümbet, Bodrum Merkez: 06:30

*Transfer saatlerinde değişiklikler olabilir. Değişiklik olması durumunda sizlere bilgi verilecektir.

Tur Bitiş Saati: 19:30

07:00: Bodrum’dan çıkış

08:30: Kahvaltı Arası

10:30: Dalyan şehir merkezine varış & ahşap teknelerle nehir üzerinde tura çıkış

11:00: Dalyan Çamur Banyosunu Ziyaret

12:30: Nehir kenarında yerel bir restoranda öğle yemeği

14:00: İztuzu Plajına gidiş & Yüzme molası

15:30: Likya Kral Mezarlıklarında fotoğraf molası

16:00: Dalyan’dan Bodrum’a gitmek için yola çıkış

17:30: Dinlenme Molası

19:30: Bodrum’a varış

Öğle Yemeği (Balık/Tavuk)

Otel Transferi

İztuzu Plajı & Çamur banyosu giriş ücreti

Türkçe Rehberlik Hizmeti

Sigorta

Öğle Yemeğinde İçecekler

Kahvaltı

Kişisel Harcamalar

Bodrum Çıkışlı Dalyan Turu – İztuzu Plajı Turu

Dalyan, Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı çok şirin bir kasaba. Yıllar boyunca balıkçılıkla geçimini sağlayan bu kasaba, artık daha çok turizm ile geçiniyor. Çünkü Dalyan, hem Türkiye’nin en güzel doğasına sahip yerlerinden hem de kültürel bir geçmişi var.

Muhteşem Dalyan Nehri, dünyaca ünlü İztuzu Plajı, Kral Mezarlıkları, başlıca gezilecek yerlerden. Biz de Bodrum çıkışlı Dalyan Turu boyunca sizlere tüm bu güzellikleri görme fırsatı sunuyoruz.

Dalyan Nehri – Kral Mezarları

Dalyan’a gelip de nehir üzerinde tekne turu yapmamak zaten olmaz. Buz gibi suyun üzerinde, yeşillikler arasında yapacağımız yolculuk ile huzur dolacağız.

Kaunos Antik Kentinin bir parçası olan Kral Mezarları ise göreceğiniz en güzel manzara olabilir. Kayaların nakış gibi işlenerek oluşturulduğu bu mezarlar zamanın krallarına aitmiş. Hele akşamları ışıklandırma sayesinde muhteşem görünüyor burası doğrusu.

İztuzu Plajı

Dalyan Nehri üzerinde yol alırken sazlıkların arasından geçerek dünyaca ünlü İztuzu Plajı’na ulaşacağız. İztuzu Plajı, birçok turizm otoritesine göre dünyanın en güzel plajlarından biri.

Bir tarafı tatlı su, bir tarafı tuzlu su. Yüzmek için efsane bir yer. Ayrıca bu plaj caretta carettalarında üreme noktası. Bu sebeple akşam 10 ile sabah 8 saatleri arası plaj caretta carettalara ait ve bu saatlerde misafirleri hiç sevmiyorlar.

Biz de onların bu isteğine saygı gösteriyoruz ve uygun saatler arasında plajı ziyaret ediyoruz.

Dalyan Çamur Banyosu

Dalyan’a gelip çamur banyosu yapmamak da olmaz. Hollywood yıldızlar, devlet başkanları bile uğruyorlar buraya. Onlar onca yol gelip uğrar da biz gitmez miyiz hiç?

Dalyan’da yapacağımız çamur banyosu ile 10 yıl gençleşiyoruz, yeniden doğmuş gbii oluyoruz. Ayrıca bu bölgenin suları da şifalı kabul ediliyor. Hepsinin tadını çıkarıyoruz.

Akşamüstü ise artık Bodrum’a dönüş vakti. Güzel fotoğrafları yanımıza alıp kalbimizi Dalyan’da bırakıyoruz.

Bodrum Dalyan Turu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tur ücretinin önden ödemem gerekiyor mu?

Hayır. Rezervasyonunuzu online olarak ücretsiz yaptırabilirsiniz. Herhangi bir ücret ya da kredi kartı bilgisi talep etmiyoruz. Ücreti, rehberimiz biletinizi size teslim ettiğinde ödeyebilirsiniz (Yoğun dönemlerde kapora talep edilebilir).

Müşteri yorumları

Rated 5.00 out of 5 stars
2 yorum
5 yıldız 2 100 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

2 yorum Bodrum Dalyan Turu – İztuzu Plajı

  1. 5 out of 5

    Bu fiyata bu kadar dolu içerikli tur bulmak zor gerçekten. Sizi google'da araştırma yaparken buldum ve diğer acentelere oranla düşük fiyatınızdan dolayı tercih ettim. Tura katılınca da gördüm ki fiyat-performans oranı muhteşem... Çok keyifli bir gün geçirdim sayenizde, başarılarınızın devamını dilerim.

  2. 5 out of 5

    Bodrumdan çıkıp Dalyan'a gidene kadar yolculuk nasıl geçecek acaba diye çok düşünmüştüm fakat gerçekten son derece keyifliydi ve eğlenceliydi. Bunun dışında gerek otobüs içerisinde gerek ise tur boyunca gezdiğimiz yerlerde hep koronaya karşı tedbirli bir şekilde davranıldı, buna dikkat ettiğiniz için teşekkürler. Bu tura katılmayı düşünen varsa mutlaka gitsin harika yerler göreceksiniz.

Yorum ekle