Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
13:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Antalya Yunuslarla Yüzme programı gibi aktivite tabanlı bir tura katılmak Antalya’daki nefis tatilinizi heyecan dolu anılarla taçlandıracaktır. Neden mi?

Zaten anlatacağız, fakat siz şimdiden cevabı bulmak isterseniz kendinizi dünyanın en şirin deniz hayvanlarından biri olan yunuslarla dolu bir ortamda hayal edin, yanında da bol bol kahkahalar ve neşeli yüzler…

Eminiz ki günün sonunda pozitiflikle dolu olacaksınız. Hele ki tatilinizi ailece, çocuklarınızla yapıyorsanız onların bu sempatik hayvanlarla tanışarak kaynaşmasını sağlamak için programa katılmayı tercih edebilirsiniz. Böylece çocuklarınız ve hayvanlar arasındaki güzel bağ epey bir geliştirecektir.

Tabii ki, bir yetişkin olarak aynı hisler ve heyecan sizde de eksik olmayacak. Hayvan sevgisini kalbinizin ta içinde hissedeceksiniz.

Gelin bu heyecan dolu etkinliğin ayrıntılarını öğrenelim.

Fiyatlandırma
  • Kişi Başı:965 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her gün
  • Tur Saati: 13:30
Tur Programı – Otelden Alış
– Yunus Gösterisi
– Yunuslarla Yüzme
– Geri dönüş
Fiyata Dahil Olanlar Yunus Gösterisi
Sigorta
Otel Transfer Hizmeti
Giriş Ücreti
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Profesyonel Fotoğraf ve Video Hizmeti
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Mayo
Güneş Gözlüğü
Havlu
Şapka
Kamera

Yunuslarla Yüzmeye Hazır Mısınız?

Bu güzel etkinliğin tadını çıkarmadan önce kendinizi hazırlamalısınız. Örneğin zararlı güneş ışınlarından korunmak için lütfen şapkanızı, güneş gözlüklerinizi ve güneş kreminizi yanınızda getirmeyi unutmayın.

Lakin havuza girmeden önce güneş kremi kullanmamalısınız. Bununla birlikte hamileler, kısa bir süre önce alkol almış kişiler ve 8 yaşın altındaki çocuklar da ne yazık ki bu programa katılamazlar.

Bu kurallar haricinde dilediğiniz gibi rezervasyon yaptırabilirsiniz: Büyüleyici bir etkinliğe hazır olun!

Konforlu Bir Başlangıç

Antalya’da yunuslarla yüzmeye bir an evvel başlayabilin diye sizi otelinizden tam donanımlı, konforlu ve modern aracımızla önceden planlanan saatte alacağız.

Araç yolculuğumuzun ardından Dolphins Land Park’a geldiğimizde ise etkinliğimiz resmi olarak başlayacak ve inanılmaz anlar sizi bekliyor olacak.

Yunus Gösterisi

Tesise girdikten sonra yunuslar hakkında ilginç şeyler öğreneceksiniz ve atmosferi keşfetmek için özgürce dolaşabileceksiniz. Ardından ise yunus şovu başlayacak ve gösterileri sırasında bu sevimli hayvanlarla ilk kez burada karşılaşacaksınız.

Yunuslar size ve tesisi dolduran diğer konuklara eğlenceli ve şaşırtıcı bir gösteri sunacaklar ve tüm kalbiniz sıcaklık, hayranlık ve mutlulukla dolacak: Renki hulahoplar ve toplarla süslenmiş akrobatik yunus gösterisi gerçekten görülmeye değer…

Yunuslarla Yüzme Seansı

Antalya Yunuslarla Yüzme etkinliğimiz gösteri sona erdiğinde başlayacak. Tüm misafirler küçük gruplara ayrılacak ve daha sonra herkes tek tek yunuslarla bağ kurma ve onlarla yüzme şansına sahip olacak. Peki ama nasıl bir deneyim olacak bu?

Geniş, özel havuzun içinde siz ve tatlı arkadaşınız arasındaki büyüyen sevgiyi hissedeceksiniz ve bu bağ içinizi huzurla dolduracak. Muhtemelen bu yüzden de  asla bitsin istemeyeceksiniz.

Eklemeden geçmeyelim: Aktivite esnasında profesyonel fotoğraf ve video hizmeti de olacak ve profesyonel fotoğrafçı inanılmaz çekimler yapacak. Tesisten ayrılmadan önce anılarınızı ölümsüzleştirmek için dilerseniz bu kayıtları satın alabilirsiniz.

Hoşça Kalın Yunuslar

Ne yazık ki zaman dolduğunda yunuslara veda etmek zorunda kalacaksınız ve otelinize götürmek için sizi konforlu aracımızla tesisten alacağız.

Oraya vardığımızda Antalya Yunuslarla Yüzme aktivitemiz sona erecek ve günün geri kalanında  dinlenebilecek veya Antalya turları aracılığıyla yeni aktiviteler planlayabileceksiniz. Planlarınızı önceden, mükemmel bir şekilde tasarlamak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz!

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy