Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
İstek Üzerine
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Antalya Buggy Safari ile adrenaline doymak, eğlenceli anlar yaşamak, bu güzel şehrin muhteşem doğasına karışmak ve engebeli yollar boyunca bolca gülüp eğlenmek ister misiniz? Cevabınızı duyamasak da “evet” olduğunu tahmin ediyoruz. Ve kesinlikle harika bir karar vermişsiniz!

Fiyatlandırma
  • Çift Kişilik:370 TL
  • Tek Kişilik:300 TL
Zaman Tablosu
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: İsteğinize Göre
Fiyata Dahil Olanlar Otel Transferi
Eğitim
Sürüş
Sigorta
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Fotoğraf Makinesi
Yedek Giysiler
Mayo-Havlu
Güneş Kremi
Şapka

Bu Etkinlik Size Neler Vaat Ediyor?

Yukarıda bahsettiğimiz birbirinden akıl çelici eylemlere ek olarak bir de heyecanın dibine vurup Buggy aracınızın içinde çamurlara ve sulara bulanmak istiyorsanız, kesinlikle hayatınızdaki en iyi etkinliklerden birini yaşayacaksınız.

Bu aktivite özellikle Antalya’nın çarpıcı manzaralarını ve hızlı kalp atışlarını bir araya getirdiği için mükemmel bir seçenektir ve en dinamik Antalya turları ve aktivitelerinden biridir. Üstelik tam 1,5 saat sürecek olan program boyunca, onlarca “beğeni” garantili fotoğraflar çekebileceksiniz.

Kendi başınıza ya da sevdikleriniz ile Antalya’nın en heyecan verici etkinliklerinden birinin tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgileri öğrenmek için sabırsızlanıyorsanız sizi tüm program hakkında aydınlatacak ve nihayetinde de ikna edecek aşağıdaki paragrafları okumanızı tavsiye ediyoruz.

Antalya’da Buggy Safari ile Macera Dolu Bir Güne Hazırlık

Programımızın detaylarına geçmeden önce sizlerle bu aktivite için nasıl hazırlanmanız gerektiğinden biraz bahsetmek isteriz. Bu ipuçlarıyla çok daha verimli bir süre geçireceksiniz.

  • Örneğin, yolculuğunuza başlayacağınız ilgili alana gelmeden önce, rahat kıyafetler ve ayakkabılar giymelisiniz. Böylece daha rahat bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız.
  • İkincisi, Antalya Buggy Safari sırasında zararlı güneş ışınlarından korunmak için şapka ve güneş gözlüğü takmalısınız. Ayrıca tozlu yollardan geçeceğimizden ağzınızı örtmek için maske olarak kullanabileceğiniz bir kumaş ya da direkt olarak maske kullanabilirsiniz.
  • Son olarak, kameranızı veya telefonunuzu çekime hazır hale getirmek için otelden ayrılmadan önce onları iyice şarj etmeyi unutmayın!

Bu temel adımları tamamladığınızda tur günü otelinize geleceğiz ve sizi alıp ve Toros Dağları’ndaki safari başlangıç ​​noktasına getireceğiz.

Buggy Turu için Eğitim

Sizi alana bıraktıktan sonra, tam 1,5 saat boyunca yoldaşınız olan Buggy aracı ve tabii ki profesyonel eğitmenlerimizle tanışma zamanı gelecek!

Burada, eğitmenler tarafından buggy arabasının nasıl kullanılacağı ve ekipmanları hakkında detaylı bilgi alacaksınız. Yeri gelmişken belirtelim: Bu aracı sürmek için bir ehliyetiniz olması gerekmez. 17 yaşın üzerindeyseniz, bir sürücü olabilirsiniz. Eğer değilseniz, yolcu koltuğuna oturabilir ve yine de bu maceranın tadını çıkarabilirsiniz.

Antalya Buggy Safari Başlıyor

Eğitim bölümünde neler öğrendiğinizi göstermenin zamanı geldi: Toros Dağları‘nın vadilerine, nehirlerine, ormanlarına ve yollarına hoş geldiniz!

1,5 saat boyunca, buggy arabanızı işte bu nefis güzergahtan geçireceksiniz. Etrafı seyredip temiz havayı ciğerlerinize doldururken aynı zamanda çamurları ve suları etrafa, üstünüze başınıza ve aracınıza sıçratma zevkine erişeceksiniz.

Birbirinden güzel anılarla dolu olacak işte bu müthiş yolculuk sırasında eğlenceli ve değerli anları fotoğraf makinenizle ölümsüzleştirmeyi unutmayın!

Güzel Bir Son

Turumuz bittiğinde ve aracımızı ilgili personele geri verdiğinizde, gitmeye hazır olacağız. Tam donanımlı ve konforlu arabamız ile bizim tarafımızdan otelinize getirileceksiniz ve capcanlı gününüzü hatırlayıp mutlu olarak biraz dinlenebileceksiniz.

Antalya Buggy Safari gezisiyle ilgileniyorsanız, online olarak rezervasyon yaptırabilir ve istediğiniz zaman bize katılabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurmaktan lütfen çekinmeyin.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy