Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
03:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Düzenlediğimiz harika Antalya Balon Turu, hayatınızın en eşsiz deneyimini yaşayacağınızı garanti eder: Antalya’dan Pamukkale’ye gidip şafak sökerken ufku tatlı tonlara boyayan pastel renkleri yüzlerce metre yükseklikten, devasa bir balonun sepeti içinde izlemek… Daha iyi ne olabilir ki?

Bütün bir yıl boyunca, elbet hava koşulları da izin verdiğince, Pamukkale’de sıcak hava balonu turları düzenliyoruz. İşte Antalya sıcak hava balonu turumuz da bu organizasyonun Antalya çıkışlı olan versiyonudur.

Antalya’dan çıkıp bembeyaz Pamukkale Dağı’nın eşsiz manzarasının üzerinde 1 saat asılı kalmanın uyandırdığı nefis hisleri kesinlikle unutamayacaksınız.

Fiyatlandırma
  • Yetişkin:890 TL
  • Çocuk:890 TL
Zaman Tablosu
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: 03:00
Fiyata Dahil Olanlar Sigorta
Uçuş
Kutlama
Sertifika
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Transfer Hizmeti
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Fotoğraf Makinesi
Yedek Giysiler

Balon Turu İçin Hazırlık Aşaması

Pamukkale semalarında balon keyfi sürmeye başlamadan önce kendinizi bu deneyimi en iyi şekilde yaşamak için eksiksiz bir şekilde hazırlamanızı öneririz.

  • Örneğin Antalya’dan çok erken ayrılacağımızdan (saat sabah 3 gibi), tur gününe kadar iyice dinlenmek için erken uyumak isteyebilirsiniz.
  • Tur günü geldiğinde rahat kıyafetler ve ayakkabılar giymeyi tercih etmenizi öneririz.
  • Yükseklikten korkuyorsanız ve bu benzersiz deneyimi yine de yaşamak istiyorsanız (sevdiklerinizin ısrarları da etkili olabilir), kendinizi rahat hissetmek için nefes egzersizleri yapmanızı ve bu organizasyonun tüm ekibinin profesyonellerden oluştuğunu hatırlamanızı tavsiye ederiz. Kısacası endişelenecek hiçbir şey yok!
  • Son olarak, o muhteşem anları ölümsüzleştirmek istiyorsanız kameranızı veya telefonunuzu şarj etmeyi unutmayın.

Güzel Bir Başlangıç

Konforlu ve tam donanımlı aracımızla saat 3’te sizi (tek başınıza veya 6 kişiye kadar bir grup olarak) Antalya’daki otelinizden aldıktan sonra ülkemizde mutlaka görülmesi gereken bir yer olan Pamukkale’ye varmak için yollara çıkacağız.

Yaklaşık 3 saatlik keyifli bir yolculuktan sonra oraya gideceğiz, uçuş ekibiyle tanışacağız ve süreç hakkında daha ayrıntılı bilgi alacağız. Karanlıkta, sizi gökyüzüne çıkaracak balonları hazırlayacaklar. Hala çok heyecanlıysanız kendinizi rahatlatmak için bu hazırlık aşamasını izleyebilirsiniz.

Tekrar belirtmeden geçmeyelim: Ekibimiz profesyoneldir ve yıllardır balon uçuşu organize etmektedir.

Antalya Balon Turu Heyecanı Başlıyor

Her şey hazır olduğunda sepete gireceksiniz ve herkes hazır olduğunda da yerden yükselmeye başlayacaksınız.

Balonların altında harlayan alevler karanlıktaki yıldızlar gibi parlayacak; ki bu sahne bile Pamukkale’nin güzelliği üzerinde söken şafak manzarası ile karşılaştırıldığında hiçbir şey değildir!

1 saat boyunca işte bu muhteşem kombinasyonu gözlemleyebilecek ve istediğiniz kadar fotoğraflayabileceksiniz: Antalya Balon Turu programımız aynı anda hem gözlerini hem zihinlerini hem de ruhlarını tatmin etmek isteyenler misafirlerimiz için özel olarak tasarlanmıştır.

İniş & Kutlama

Ne yazık ki her ne kadar iniş yapmak istemezsiniz de 1 saati devirdikten sonra bunu yapmak durumunda kalacaksınız.

Ancak sakın üzülmeyin, zira aşağıda sizin için bazı sürprizler olacaktır: Bir kadeh şampanya içeren eğlenceli bir kutlama örneğin!…

İniş alanında, bu muhteşem uçuşu sizinle birlikte kutlayacağız ve ayrıca cesaretinizi başkalarına da kanıtlamanız için size uçuş sertifikası da vereceğiz. Kısacası yere indiğinize o kadar da üzülmeyeceksiniz.

Serbest Zaman

Uçuş ve kutlama sona erse bile, manzaranın güzelliğinin tadını çıkarmak, güzel bir yürüyüş yapmak ya da Pamukkale travertenlerinin doğal termal sularında yüzmek için birkaç saatlik bir serbest zamanınız olacak.

Bir not olarak ekleyelim: Bahsi geçen bu havuzların içindeki çamur cilt sağlığı ve güzelliği için çok iyidir. Kültürü ve tarihi öğrenmeyi seviyorsanız, alana yakın yerde bulunan ve antik bir şehir olan Hierapolis‘i de ziyaret edebilirsiniz.

Hoşça Kal Pamukkale

Antalya Balon Turu programımız boş zamanınız bittiğinde sona erecek ve 3 saatlik bir yolculuktan sonra Antalya’ya döneceğiz. Otelinize aracımızla bırakıldıktan sonra biraz dinlenip günün güzel anılarını hatırlayabileceksiniz.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy