Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
06:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Düzenlediğimiz Antalya Balık Tutma Turu, Antalya’daki tatilinizi renklendirecek keyifli ve huzur dolu bir aktivite olarak size hayatınızın en zevkli yolculuklarından ve etkinliklerinden birini sunuyor: Saatlerce doğa, tertemiz iyotlu hava, el değmemiş Akdeniz ve hem bedeninizi hem zihninizi rahatlamanızı sağlayacak tazelik ile birleşeceksiniz.

Bu öğelere ek olarak inanılmaz bir ekiple eğlenecek ve onların yardımı sayesinde balıkçılık becerilerinizi keskinleştireceksiniz. İlgileniyorsanız programımızın tümünü hemen okuyabilir ve gezimizin ayrıntılarını öğrenebilirsiniz.

Fiyatlandırma
  • Balık Tutacaklar:440 TL
  • Balık Tutmayacaklar:220 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: 06:00
Fiyata Dahil Olanlar Otel Transfer Hizmeti
Sigorta
Ekipman
Tüm Gün Boyunca Su, Çay ve Kahve
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Kamera
Güneş Kremi
Güneş Gözlüğü
Şapka

Antalya Balıkçılık Turu İçin Hazırlanın

Elbette, turun tam olarak neleri içerdiğini merak ediyorsunuz; işte bu nedenle bir başlangıç ​​olarak bu turun yüzmek için uygun olmadığını söyleyebiliriz.

Bir diğer deyişle yanınızda mayo veya havlu getirmeniz gerekmez. Yine de bir süre boyunca güneş ışınlarının altında olacağımızdan güneşin zararlı etkilerinden korunmak için şapkanızı, güneş kreminizi ve güneş gözlüklerinizi almalısınız.

Ve son olarak otelinizden ayrılmadan önce kameranızın yanınızda olduğundan emin olun, çünkü ölümsüzleştirilmeyi hak eden eşsiz bir balık yakalayabilirsiniz!

Konforlu Bir Başlangıç

Günlük düzenlenen Antalya Balık Tutma Turu programımıza başlamak için önceden planladığımız vakitte tam donanımlı, modern, zarif ve konforlu aracımızla sizi otelinizden alacağız.

Ardından teknemizin kalkış yapacağı limana ulaşana kadar keyifli bir araç yolculuğu yapacağız.

Tanışma

Güverteye çıkacak ve bu küçük teknenin egzotik tasarımına hayran kalacaksınız. Ardından ise hem balıkçılık hem de kaptanlık konusunda profesyonel olan kaptanımız ile tanışma şansınız olacak.

Ekipmanların nasıl kullanıldıkları ve güvenlik prosedürleri hakkında bir süre sohbet ettikten sonra çeşitli balık türlerini yakalamak üzere Akdeniz’in en uygun noktalarına yelken açacaksınız.

Akabinde de Antalya balık avı turunun en önemli kısmı resmen başlayacak.

Balıkçılık Sırasında

Bol şans dileriz!

Balıkçılık gezimizin bu bölümünde derinliği 30 ila 60 metre arasında değişen denizde balık tutmak için olta, yem vb. ilgili ekipmanınızı doya doya kullanabileceksiniz. Yeterince şanslıysanız balık tutmada ne kadar yetenekli olduğunuzu gösterecek nefis balıklar yakalayacaksınız.

Bununla birlikte, yakalayamazsanız da hiç üzülmeyin: Teknemizde nefis manzaranın tadını çıkaracağınızdan hala bir hayli avantajlı olacaksınız. Ayrıca her ne yaparsanız yapın, eğlenmeyi, anlarınızı ölümsüzleştirmeyi ve anı yaşayarak bedeninizi ve ruhunuzu memnun etmeyi unutmayın.

Keyifli Bir Final

Zaman dolduğunda ise limana doğru yola çıkacaksınız. Orada konforlu araçlarımızla sizi alıp otelinize götürmeyi bekliyor olacağız. Vardığımızda birbirimize veda edeceğiz ve nefis Antalya balıkçılık turumuz hoş duygular eşliğinde sona erecek.

Tabii ki diğer Antalya günlük turları ve organizasyonlarında sizlerle tekrar görüşmek isteriz. Antalya Balık Tutma Turu programımızı beğendiyseniz tıpkı diğerlerinde de olduğu gibi bu programı da online olarak rezerve edebilirsiniz.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy