Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:00
Tur Günleri
Cuma, Pazar, Salı
Yemek
Öğle Yemeği

Antalya Aqualand Su Parkı, eğlenmek için pek çok seçenekle dolu bir tesistir ve Antalya’daki tatilinize serin sular eşliğinde( ve bir hayli yüksek dozda) heyecan katacaktır!

Eğer Antalya’nın plajları ve koyları dışında yüzmek ve güneşlenmek için bazı seçenekler arıyorsanız, kahkaha, eğlence ve maceranın hiç sona ermediği, enerjinin hiç düşmediği aquapark turumuza kayıt olabilirsiniz.

Kaydıraklardan kaymak, yüzmek, eğlenmek ve atmosferin tadını çıkarmak bu nefis günlük aktivite ile mümkündür ve keyfini doyasıya sürmenizi bekler. Eğer ilgileniyorsanız, henüz macera başlamadan tüm programı öğrenmek için yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Fiyatlandırma
  • Yetişkin:305 TL
  • Çocuk:260 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Salı, Cuma, Pazar
  • Tur Saati: 09:00
Fiyata Dahil Olanlar Otel Transfer Hizmeti
Sigorta
Giriş Ücreti
1 Öğle Yemeği ve 1 Dondurma Menüsü
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Diğer İçecekler
Fotoğraf ve Video
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Kamera
Mayo
Güneş Kremi
Güneş Gözlüğü
Şapka
Havlu

Antalya Aqualand İçin Hazırlanın

Programla ilgili detaylara girmeden önce çantanızı eksiksiz bir şekilde hazırlamak için yanınızda neler getirmeniz gerektiğini öğrenmelisiniz; böylece etkinlik öncesinde ya da esnasında hiçbir sorunla karşılaşmamış olacaksınız.

Bunun için işe mayo ve havlularınızı çantanıza koyarak başlayabilirsiniz. Ayrıca kendinizi zararlı güneş ışınlarından korumak için şapka, güneş gözlüğü ve güneş kremi getirmeyi de unutmayın. Ve son olarak, kameranızı bu neşeli anları yakalamak için çekime hazır hale getirin!

Konforlu Bir Başlangıç

Antalya Aqualand bünyesindeki eğlenceli günümüzü başlatmak için sizi tam donanımlı, konforlu ve modern aracımızla Antalya’da kaldığınız otelden alacağız. Ardından da sizi su parkına götüreceğiz ve dönüş zamanına kadar özgürce eğlenmenizi sağlayacağız.

Antalya’nın En Donanımlı ve En Büyük Su Parkı

Antalya Aqualand Su Parkı, Akdeniz’e paralel bir tesistir ve kendi türleri arasında en geniş ve en kapsamlı olanıdır. Yani burada eğlenceyi ikiye katlayabilirsiniz, çünkü değerlendirebileceğiniz birçok seçenek olacaktır.

Bu seçenekler arasında hem çocuklar hem de yetişkinler için çeşitli kaydırak türleri (kamikaze, serbest düşüş su kaydırakları, bumerang su kaydırakları gibi), havuzlar, animasyonlar ve şovlar bulunmaktadır. Ayrıca yine tesis içerisinde çeşitli kafe ve barlar da vardır. Buraya her nasıl gelirseniz gelin; kendi başınıza ya da bir çift, bir grup arkadaş veya bir aile olarak, her şekilde eğleneceğiniz ve ruhunuzu heyecanla dolduracağınız garantidir!

Serbest zaman boyunca ne yapacağınızı seçebilirsiniz: Öylece havuz kenarında uzanabilir, istediğinizi yiyip içebilir, yüzebilir veya labirent gibi görünen kaydıraklar üzerinde bir mermi gibi hızla kayabilirsiniz!

Kayda Değer Anılar

Zamanın tadını dilediğiniz gibi çıkarın, ancak bu muhteşem anları fotoğraf makinenizle ölümsüzleştirmeyi sakın unutmayın! Anılarınızda daha yüksek bir kalite isterseniz de tesis bünyesindeki profesyonel fotoğrafçılık hizmetinden ekstra bir ücret ödeyerek faydalanabilirsiniz, bizden söylemesi!

Öğle Yemeği

Bu organizasyona kaydolduğunuzda ücretsiz öğle yemeği menüsü, dondurma menüsü ve sınırsız alkolsüz içeceklere de sahip olacaksınız.

Yani ne zaman yorulup acıkırsanız o zaman bu fırsatı midenizi leziz tatlarla doldurmak için değerlendirebilirsiniz. Tabii ki tesis içerisindeki kafe ve restoranlardan ekstra ücret ödeyerek daha fazla yiyecek ve içecek alabilirsiniz.

Veda Zamanı

Serbest zaman dolduktan sonra ve artık gitmeye hazır olduğunuzda sizi su parkından alıp aracımızla otelinize götüreceğiz. Odanıza geldiğinizde programımız başarıyla sona erecek: Artık biraz dinlenip geride bıraktığınız üst düzey eğlenceyi anma zamanı!

Antalya Aqualand Su Parkı programının içeriğini beğendiyseniz çevrimiçi olarak rezervasyon yaptırabilir, kendinizi ve sevdiklerinizi şımartabilirsiniz!

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy