Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
10:00 – 16:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Antalya Akvaryum Turu organizasyonumuzla su altının harikalarına açılan bir kapıdan geçmeye ve masmavi bir gün geçirmeye hazır mısınız? Üstelik bu dünya çeşitli balıklar, garip deniz canlıları ve bitkileri ile süslenmiş olacak…

Nasıl katıldığınız hiç fark etmez: Bu nefis dünyanın tadını tek başınıza, çift olarak, ailece veya bir grup arkadaş olarak çıkarabilirsiniz. Zira Akvaryum tesisi, bünyesinde barındırdığı mavinin sonsuz tonları, tematik bölümleri, tropikal ortamları, çeşitli deniz canlıları ve tabii ki eşsiz atmosferi ile onu ziyaret eden her konuğu etkileme kapasitesine sahiptir.

Enteresan bir bilgi olarak ekleyelim: Akvaryum Antalya, Türkiye’nin yabancı turistler tarafından en popüler beş mekanından biridir. Ne denli çekici bir yer olduğunu artık daha iyi tahmin edebilirsiniz!

Fiyatlandırma
 • Yetişkin:370 TL
 • Çocuk:185 TL
Kalkış Saati
 • Tur Günleri: Her Gün
 • Tur Saati: 10:00-16:30
Fiyata Dahil Olanlar Akvaryum Giriş Ücreti
Sigorta
Otel Transferi
Fiyata Dahil Olmayanlar Özel Giriş Ücreti Uygulanan Bölümler
Kişisel Harcamalar
Yiyecek-İçecek
Fotoğraf-Video
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Rahat Ayakkabılar
Kamera

Akvaryum Antalya’ya Yolculuk

Sabah belirteceğimiz saatte sizi tam donanımlı, konforlu ve modern aracımızla Antalya’da konakladığınız otelden alacağız ve Antalya Konyaaltı Plajı yakınında bulunan Akvaryum’a gelene kadar keyifli bir yolculuk yapacağız.

Oraya vardığımızda da tesise gireceğiz ve bu eşsiz yolculuğa başlayacağız!

Bolca Serbest Zaman

Değerlendirilmesi gereken birçok seçenek ile Antalya Akvaryum Turu boyunca özgürce dolaşacağınız tam 2 buçuk saatilik bir serbest zaman diliminiz mevcuttur. Peki ama gezi seçenekleriniz nelerdir, biliyor musunuz?

Her şeyden önce, tesis etkileyici boyutlara sahiptir. Spesifik olarak belirtmek gerekirse Akvaryum içerisinde:

 • 40 tematik akvaryum
 • Kış temalı ve kar dolu Kar Dünyası ve Buz Müzesi
 • Egzotik ve tropik yaratıklarla dolu WildPark
 • Dünyaca ünlü birçok ünlünün benzerleriyle dolu Face Wax Müzesi;
 • XD Sinema Salonu
 • Seagift adı verilen bir hediyelik dükkanı
 • Ve en önemlisi de dünyanın en büyük tünel akvaryumu bulunmaktadır. Ki burada saydıklarımız yalnızca belli başlı yerlerdir ve tüm tesiste çok daha fazlası mevcuttur.

Tünel Akvaryum

Antalya Akvaryum’un en önemli kısmı olan tünel formlu akvaryum, 131 metre uzunluğu ve 3 metre genişliğiyle kendi alanında eşsiz bir yerdir. Bu devasa boyutlarına ek olarak tünel boyunca yüzen çeşitli deniz canlılarını da görebileceksiniz. Kısacası hem gözlem hem de fotoğrafçılık için inanılmaz bir atmosfer sunmaktadır.

Tesisin diğer bölümleriyle ilgileniyorsanız bu özel alanlara giriş yapmak için ekstra bir ücret ödeyebilir ve alacağınız keyfi çoğaltabilirsiniz. Zira Akvaryum bünyesinde her nereye giderseniz gidin oldukça şaşıracak ve yepyeni şeyler öğreneceksiniz.

Çocuk Dostu Aktivite

Özellikle çocuklarınız da yanınızda ise Akvaryum, onlara suyun altında saklanan hayatı ve deniz canlılarının özelliklerini öğretmek için mükemmel bir yerdir. Çocuklarınızla birlikte bilgi birikiminizi genişletmek ve derinliklerin sırlarını keşfetmek eminiz ki harika bir aktivite olacaktır.

Antalya Akvaryum’a Tatlı Bir Veda

Antalya Akvaryum Turu süresi boyunca, yani 2,5 saati tamamladıktan sonra, tesisten ayrılıp sizi kaldığınız otele geri götürmek için bekleyen aracımıza bineceksiniz. Konforlu bir yolculuğun ardından ise otelinize varacak ve günün güzel anılarını hatırlayarak güzelce dinlenecek, ya da diğer Antalya turları ile gününüzü gün etmeye devam edeceksiniz.

Antalya’da eğlenceli bir aktivite için programımıza kolayca kayıt yaptırabilirsiniz; veya daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy