Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
Her Saat Başı
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

İçmeler, Marmaris ilçesine bağlı ve Marmaris merkez sadece 8 kilometre uzaklıkta oldukça şirin bir tatil beldesi.

Datça yarımadasının Doğu kısmında konumlanmış olan İçmeler, son yıllarda oldukça gelişim gösterdi ve hem yerli hem de yabancı turistleri cezbeden çeşitli tesisler yapıldı.

Yorucu ama keyifli bir tatilin ardından tüm yorgunluğunuzu atmak ve ferahlamak için ister Marmaris’te olun isterseniz İçmeler’de olun sizleri “Marmaris Türk Hamam“a davet ediyoruz.

Tur Günleri: Her Gün

Tur Süresi: 1 Saat

Sauna

Göbek Taşı

Kese

Köpük Masağı

Yağ Masajı

Otel Transferi (İçmeler, Armutalan, Siteler Mahallesi ve Marmaris Merkezden)
Turunç, Selimiye, Orhaniye, Bozburun, Yalancıboğaz vs. bölgelerinden transfer yoktur.

Sigorta

Kese ve Köpük Masajı

Sauna ve Yağ Masajı

Tur ücretini rezervasyon yaparken ödemek zorunda mıyım?

Hayır. Rezervasyonunuzu online olarak ücretsiz yaptırabilirsiniz. Herhangi bir ücret ya da kredi kartı bilgisi talep etmiyoruz. Ücreti, Marmaris’e vardığınızda otelinize biletlerinizi getiren rehberimize ödeyebilirsiniz.

Marmaris Türk Hamamı Hakkında Bilgiler

Türk Hamam kültürü çok eski zamanlara dayanıyor aslında. Bu topraklarda Türklerden önce Romalıların ve Rumların bu tarzda banyolara sahip olduğu ardından bölgeye gelen Türklerin bu mirası devraldığı bilinen bir gerçek.

Hamamlar hem temizlenme hem de sosyalleşme ortamı olarak yüzyıllarca kullanıldı. Günümüzde hala bu işlevini sürdüren hamamların en güzellerinden biri de Marmaris Türk Hamamı.

Burada hem üzerinizdeki yorgunluğu atacak hem de rahatlayacaksınız. Özellikle, yabancı turistlerin çok sevdiği Türk hamamları, yerli turistlerin de ilgisini çekiyor. Tatil beldelerine geldiklerinde rahatlama ve dinlenme ihtiyacı hissedenler hemen kendilerini hamamlara atıyor. Kısacası yolunuz Marmaris’e düşerse ve keyifli bir güneş banyosundan sonra daha da rahatlamak isterseniz, Marmaris Türk Hamamı sizleri bekliyor.

Daha da rahatlamak isterseniz Marmaris Türk Hamamı’nın içinde jakuzi ve sauna da bulunuyor. Değişik rahatlama yöntemlerini deneyebilirsiniz bu sayede.

Marmaris Türk Hamamı turumuz sizi buraya götürerek başlıyor. Ardından üstünüzü değiştirerek hamamın içine geliyorsunuz ve ortadan yükselen sıcak hava ile vücudunuz rahatlamaya başlıyor.

Normalde sabit ve yüksek ısıda olan hamamların aksine Marmaris Türk Hamamı’nda ısı ayarlanabiliyor. Yani sıcaktan bunalırsanız hemen müdahale şansına sahipsiniz.

Burada taslardan üzerinize su döktükten sonra geriye kese işlemi kalıyor elbette ki. Keselenmeden sizi bir yere bırakmayız. Keseden sonra kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz ve keyifli bir günün sonuna geleceksiniz.

Marmaris Türk Hamamı turu yaklaşık bir buçuk maksimum iki saat sürecek.

Kişisel eşyalarınızı koymak için dolap ve kilit hamam içerisinde olacak.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy