Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
07:30 – 17:00
Tur Günleri
Cuma, Pazar, Salı
Yemek
Kahvaltı, Öğle Yemeği

Marmaris Rafting turu Dalaman Çayında gerçekleşecektir. Dalaman, Likya ve Karia uygarlıklarının hüküm sürdüğü alan arasında bulunuyor. Bu da da hem doğal güzelliklerin hem de kültürel güzelliklerin tadını çıkaracağınız anlamına geliyor.

Rafting son yıllarda biraz daha popüler oldu sanki. E bizim ülkemiz de muhteşem rafting parkurlarına ev sahipliği yapıyor. Dalaman Çayı bunlardan sadece biri mesela.

Marmaris’e gelmişken sadece 70 kilometre uzaklıktaki Dalaman Çayında rafting yapmazsak olmaz. Zorluk seviyesi bir hayli yüksek ama zaten raftingi de heyecanlı hale getiren bu değil mi?

Kişi Başı Fiyat: 300 TL

Tur Günleri: Salı, Cuma, Pazar

Tur Başlangıç Saati: 07:30

Tur Bitiş Saati: 17:00

Marmaris’ten Ayrılış

Ak Köprü’de Son Hazırlıklar

Dalaman Çayı Üzerinde Rafting

Otel Transferi (İçmeler, Armutalan, Siteler Mahallesi ve Marmaris Merkezden)
Turunç, Selimiye, Orhaniye, Bozburun, Yalancıboğaz vs. bölgelerinden transfer yoktur.

Sigorta

Kahvaltı ve Öğle Yemeği

Ekipmanlar ve Eğitim

Kişisel Harcamalar

Tur ücretini rezervasyon yaparken ödemek zorunda mıyım?

Hayır. Rezervasyonunuzu online olarak ücretsiz yaptırabilirsiniz. Herhangi bir ücret ya da kredi kartı bilgisi talep etmiyoruz. Ücreti, rehberimiz biletinizi size teslim ettiğinde ödeyebilirsiniz (Yoğun dönemlerde kapora talep edilebilir).

Rafting Turu İçin Yaş Sınırı Var Mı?

Evet. 14 yaşından küçüklerin Rafting turuna katılması mümkün değil. 14 yaşından büyük ve 18 yaşından küçüklerin ise aile onayı gerekmektedir.

Marmaris Rafting Turu Programı

Mevsimsel nedenlerden dolayı Marmaris Rafting Turu Mayıs ayının ortalarında başlayıp Eylül ayına kadar devam ediyor. Bu süreç içerisinde her gün düzenlenen turumuz sabah 8 civarı başlayıp akşamüstü 7’ye kadar devam ediyor.

Yani 11 saatlik dolu dolu bir tur sizleri bekliyor. Ayrıca sizlere ücretsiz transfer hizmeti de sunuyoruz.

Sabah kaldığınız otellerden alıp Dalaman’a götürüyor, akşam da Dalaman’dan Marmaris’e geri bırakıyoruz.

Marmaris Rafting Turu İçeriği

Tur boyunca profesyonel eğitmenlerimiz sizlere de eşlik edecek. Bu zorlu parkurda endişelenecek hiçbir şey yok yani. Aksine korkularınızı yenmek için eşsiz bir fırsat.

Eğitmenlerimiz, tur başlamadan önce sizlere önemli bilgilendirmeleri yapacak ve gerekli ekipmanların nasıl kullanılacağını anlatacak. Eğitmenlerimizin talimatlarına uyduğunuz sürece hiçbir sıkıntı olmayacaktır.

3-4 saatlik bir rafting turundan sonra leziz bir öğle yemeği de sizleri bekliyor olacak.

Marmaris Rafting Turuna Katılacak Misafirlerimize Öneriler

Dalaman Çayının seviyesi 6 ile derecelendirilmiştir. Bu da en zorlu seviyedir. Bu sebeple 17 yaşından küçüklerin rafting turuna katılması maalesef mümkün değildir. Eğer yanında ailesi olacaksa ailenin imzaladığı bir belge ile tura katılabilirler.

Bunun yanında, fiziksel olarak kendini yeterli görmeyenlerin de tura katılmasını tavsiye etmiyoruz. Gerçekten zorlu bir parkur sizi bekliyor çünkü. Ayrıca 14 yaşından küçükler de tura katılamamakta.

Misafirlerimizin yanına yedek kıyafet almasını şiddetle vurgulayalım. Havlu, güneş kremi ve güneş gözlüğü gibi aksesuarları da yanınızda bulundurun lütfen. Tura kameranızı ya da cep telefonunuzu getirebilirsiniz ama rafting esnasında kullanmak sakıncalı olabilir. Tur bitiminde profesyonel fotoğrafçımızın çektiği fotoğrafları satın alabilirsiniz. Şimdiden herkese bol maceralı seyahatler.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy