Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:30 – 16:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Adrenalin dolu bir güne hazır mısınız? Hazırsanız sizleri Marmaris Jeep Safari turumuza alalım. Her yaştan insanın katılabileceği ve doyasıya eğlenebileceği safari turumuz sizleri bekliyor. Gün sonunda hem çok yorulacak hem de çok eğleneceksiniz. Bunu size garanti ediyoruz.

  • Yetişkin:70 TL
  • Çocuk (4-10):35 TL
  • Bebek (0-3):0 TL

Tur Günleri: Her Gün

Tur Başlangıç Saati: 09:30

Tur Bitiş Saati: 16:00

1. Durak: Armutalan

2. Durak: Turgut Köyü

3. Durak: Turgut Köyü Şelalesi

4. Durak: Kız Kumu Plajı

Otel Transferi (İçmeler, Armutalan, Siteler Mahallesi ve Marmaris Merkezden)
Turunç, Selimiye, Orhaniye, Bozburun, Yalancıboğaz vs. bölgelerinden transfer yoktur.

Sigorta

Öğle Yemeği

Rehberlik Hizmeti

Kişisel Harcamalar

Su Tabancaları

Tur ücretini rezervasyon yaparken ödemek zorunda mıyım?

Hayır. Rezervasyonunuzu online olarak ücretsiz yaptırabilirsiniz. Herhangi bir ücret ya da kredi kartı bilgisi talep etmiyoruz. Ücreti, rehberimiz biletinizi size teslim ettiğinde ödeyebilirsiniz (Yoğun dönemlerde kapora talep edilebilir).

Marmaris Jeep Safari Programı

Marmaris Jeep Safari turu, Nisan ve Ekim ayları arasında her gün düzenlenmekte ve gün boyu sürmektedir. Sizleri konakladığınız otellerden alıyor ve Land Lover marka jeeplerimizin olduğu alana getiriyoruz. Keyifli bir tur geçirdikten sonra ise turumuzu noktalıyoruz ve sizleri kaldığınız otellere geri bırakıyoruz.

Marmaris Jeep Safari Turu İçeriği

Adrenalin dolu jeep turumuz sabah saat 09.30’da başlayacak ve akşamüstü 4’e kadar sürecek. Gün boyu eğlenceyi doyasıya yaşayacaksınız yani.

Turumuz rotalarında Marmaris’in birkaç güzel köyü de bulunuyor ve Armutalan tepelerinde göreceğiniz şahane manzaradan sonra off road turumuz start alıyor. Off road boyunca birçok güzel yerden geçecek, doğanın içinde kaybolacak ve turun heyacanını içinizde hissedeceksiniz. Hatta tur programı içerisinde su savaşı da bulunuyor. Küçük bir ücret karşılığı alabileceğiniz su tabancaları sayesinden doyasıya eğleneceksiniz. Belki bu keyifli savaşın kazananı siz olursunuz. Kim bilir?

Vakit öğlene yaklaştığında karnınız da yavaş yavaş acıkmaya başlayacak haliyle. İşte karnınızın zil çalmaya başladığı anda Turgut Köyüne gideceğiz ve orada keyifli bir öğle yemeği yiyeceğiz. Ardından Turgut Köyü Şelalesinde bolca fotoğraf çektireceğiz.

Yemek yiyip enerji depoladıktan sonraki durağımız ise Orhaniye Köyü. Burada dünyaca ünlü Kız Kumu plajına gideceğiz. Dileyen denize girebilir, dileyen güneşlenebilir.

Tur sonunda ise maalesef vedalaşacağız ve sizleri ücretsiz transfer hizmetimizle kaldığınız otellere bırakacağız.

Turumuza Katılacak Misafirlerimize Öneriler

Çok şık giyinmemeye özen gösterin. Çünkü su savaşları olacak ve yer yer çamurlu bölgelere gideceğiz. Rahat ve sade şeyler giymenizi tavsiye ederiz. Bunun yanında güneş öğle saatlerinde çok yakıcı olacağı için yanınıza güneş kremi, gözlük ve şapka mutlaka alın. Kamera ya da cep telefonu alacaksanız da iyi muhafaza etmeye özen gösterin. Dilerseniz tur boyunca bize eşlik edecek kameraman arkadaşımızdan fotoğraflarınızı ve videolarınızı satın alabilirsiniz.

Şimdiden herkese iyi eğlenceler.

Tur Yorumları

5.00 based on 2 reviews
20 Temmuz 2020

Çok keyifli bir yolculuktu özellikle de şoförümüzün esprileri ve enerjisiyle çok eğlendik 🙂 Tur boyunca çok güzel yerleri ziyaret ettik ve baştan sona hep virüs tedbirleri alındı çok memnun kaldık, içimiz çok rahat etti. Bu tura ve su savaşlarına katılmadan marmaristen dönmeyin!!!

22 Ağustos 2020

Merhaba, turumuzdan ve ekibimizden memnun kalmanıza çok sevindik. Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz 😊

1 Ağustos 2020

Marmariste inanılmaz keyifli bir yolculuk yapma fırsatı bulduk bu tur sayesinde. Özellikle su savaşları kısmında çoook eğlendik her ne kadar sırılsıklam olsak da 🙂 zaten eğlencesi orada… Çok keyif aldık gerçekten ve bu eğlence hiç bitmesin istedik. Rota da nefisti, çok güzel yerler gömüş olduk. Teşekkürler her şey için

22 Ağustos 2020

Merhaba, turumuzdan ve ekibimizden memnun kalmanıza çok sevindik. Bizi tercih ettiğiniz için asıl biz teşekkür ederiz 😊

Yorum Bırakın

Oy