Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:00-19:00
Tur Günleri
Çarşamba, Cumartesi, Pazartesi
Yemek
Öğle Yemeği

Marmaris Dalyan tekne turu ile Marmaris tatilinize renk katarak, Dalyan’ı ziyaret etme imkanı bulacaksınız. Dalyan, Türkiye’nin benzersiz yerlerinden sadece biri.

Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı bu şirin kasabayı ünlü yapan şeyler ise İztuzu Plajı, Likya Kral Mezarlıkları ve Caretta Carettalar. Marmaris Dalyan Tekne Turu sayesinde tüm bu güzellikleri bir günde görme ve ayrıntılı bilgiler edinme şansına sahip olacaksınız. Tarih ve muhteşem doğanın içinde kaybolacaksınız.

  • Yetişkin:130 TL
  • Çocuk (7-12):65 TL
  • Bebek (0-6):0 TL

Tur Günleri: Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi

Tur Başlangıç Saati: 09:00

Tur Bitiş Saati: 19:00

Yunus Koyu

Dalyan Sazlıklarında Tekne Gezintisi

Kral Mezarlıkları

İztuzu Plajı

Çamur Banyosu

Otel Transferi (İçmeler, Armutalan, Siteler Mahallesi ve Marmaris Merkezden)
Turunç, Selimiye, Orhaniye, Bozburun, Yalancıboğaz vs. bölgelerinden transfer yoktur.

Sigorta

Öğle Yemeği

Türkçe Rehberlik Hizmeti

Kişisel Harcamalar

Tur ücretini rezervasyon yaparken ödemek zorunda mıyım?

Hayır. Rezervasyonunuzu online olarak ücretsiz yaptırabilirsiniz. Herhangi bir ücret ya da kredi kartı bilgisi talep etmiyoruz. Ücreti, rehberimiz biletinizi size teslim ettiğinde ödeyebilirsiniz (Yoğun dönemlerde kapora talep edilebilir).

Marmaris Dalyan – İztuzu Plajı Tekne Turu İçeriği

Marmaris Dalyan Tekne Turu her gün düzenlenmektedir ve Marmaris’ten tekneler ile Dalyan’a ulaşım sağlanmaktadır. Turumuza Marmaris ve İçmeler’in yanı sıra Turunç’dan da katılabilirsiniz.

Tur sabah saat 8’de başlıyor ve akşam 7’ye kadar sürüyor. Sizleri sabah kaldığınız otellerden ücretsiz transfer hizmetimiz ile alıyoruz ve tur sonunda yine aynı şekilde otellerinize bırakıyoruz.

Dalyan kasabasında başlayacak olan turumuz Kaunos’taki antik kaya mezarlar ile devam edecek. Kral mezarlıklarını ziyaret ettikten sonra muhteşem bir çamur banyosu sizleri bekliyor. Daha önce Dustin Hoffman ve Robbie Williams bile bu çamur banyosu turuna katıldı. Kaçırmayın deriz.

Turumuzun son durağı ise dünyaca ünlü İztuzu Plajı olacak. İztuzu Plajı’nda bol bol fotoğraf çekilmeyi unutmayın. Gerçekten muhteşem bir yer.

Tekne Turu Programı

08:00 – 08:30 Marmaris ve bölgesindeki katılımcıların konakladıkları otellerinden alınması
09:00 – 09:30 Tur başlangıcı
11:00 – 11:30 Yunus Koyunda yüzme molası
12:00 – 12:30 Teknede ücretsiz öğle yemeği
12:30 – 14:00 İztuzu plajında serbest zaman
14:00 – 15:00 Tekne ile çamur banyosu yapılacak yere geçiş
15:00 – 16:00 Çamur banyosu
16:00 – 17:00 Tekne ile Köyceğiz kasabasına dönüş
17:00 – 19:00 Tekne ile Köyceğiz kasabasından Marmaris’e dönüş yolculuğu
19:00 – 20:00 Tura katılan misafirlerimizin konakladıkları otel ve apartlara transferleri

Tur Yorumları

5.00 based on 2 reviews
15 Temmuz 2020

Muhteşemmmm bir gezi oldu, sabahtan akşama kadar gezdik, doya doya manzaranın ve doğanın tadını çıkardık. İztuzu’nda yüzmek paha biçilemez bir deneyimdi.. Tekne ve tur boyunca sosyal mesafe kurallarına uyduğunuz, uymayanları uyardığınız için teşekkürler 🙂

17 Ağustos 2020

Merhaba Handan Hanım, organizasyonumuzdan ve ekibimizden memnun kalmanıza çok sevindik. Bizi tercih ettiğiniz için asıl biz teşekkür ederiz 😊

17 Ağustos 2020

Çok zengin içerikli dolu dolu bir tur oldu ve çok keyif aldım… Aldığınız her kuruşu hak ediyorsunuz muhteşem yerler gezdik sayenizde. Dalyan muhteşem bir yer. Ayrıca rehberimiz çok eğlenceli ve bilgiliydi 🙂 teşekkürler ilginize

17 Ağustos 2020

Merhaba Saniye Hanım, organizasyonumuzdan ve ekibimizden memnun kalmanıza çok sevindik. Bizi tercih ettiğiniz için asıl biz teşekkür ederiz 😊

Yorum Bırakın

Oy