Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
10:00 – 13:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Marmaris Balık Tutma Turu

Balık tutmak, hem dinlendirici hem de eğlenceli bambaşka bir aktivite doğrusu. İster daha önce yüzlerce kez balık tutmuş olun ister daha önce elinize olta olmamış olun.

Balık tutma turumuza dileyen herkes katılabilir. Bu turda hem yeni insanlarla tanışacaksınız hem de belki yeni bir hobi sahibi olacaksınız.

Akdeniz, balık çeşitliliği bakımından oldukça zengin bir bölge. Marmaris de bu zevki yaşayabileceğiniz en güzel yerlerden. Bir de masmavi denizin ortasında gününüzü değerlendirecek olmanız sizi de yeterince cezbetmiyor mu?

Kişi Başı Fiyat: 125 TL

Tur Günleri: Her Gün

Tur Başlangıç Saati: 10:00

Tur Bitiş Saati: 13:30

Otel Transferi (İçmeler, Armutalan, Siteler Mahallesi ve Marmaris Merkezden)
Turunç, Selimiye, Orhaniye, Bozburun, Yalancıboğaz vs. bölgelerinden transfer yoktur.

Sigorta

Balık Tutma Ekipmanları

Yem

Türkçe Rehberlik Hizmeti

Kişisel Harcamalar

Tur ücretini rezervasyon yaparken ödemek zorunda mıyım?

Hayır. Rezervasyonunuzu online olarak ücretsiz yaptırabilirsiniz. Herhangi bir ücret ya da kredi kartı bilgisi talep etmiyoruz. Ücreti, rehberimiz biletinizi size teslim ettiğinde ödeyebilirsiniz (Yoğun dönemlerde kapora talep edilebilir).

Marmaris Balık Tutma Turu Programı

Marmaris balık tutma turu her yıl Mayıs ve Ekim ayları arasında düzenleniyor. Günde iki defa düzenlenen turların ilki sabah saat 9.30’da başlayıp öğlen 13.30’da son buluyor.

İkinci turumuz ise öğlen saat 14.00’da başlayıp akşamüstü 17.00’a kadar devam ediyor. Yani balık tutmak ve eğlenmek için bol bol zaman tanıyoruz sizlere.

Turumuza katılacak misafirlerimize ücretsiz transfer hizmeti de sağlıyoruz. Bulundukları otelden misafirlerimizi alıp limana teknemize binmek üzere getiriyoruz ve muhteşem turumuza başlıyoruz.

Zamanınızın büyük bir kısmı balık tutmakla geçsin diye tekne ile fazla açılmadan Marmaris çevresindeki yerlere uğruyoruz. Bundan sonrası “rastgele”.

Marmaris balık tutma turuna katılacak misafirlerimizin yanında herhangi bir ekipman getirmesine gerek yoktur. Teknemizde ihtiyacınız olacak tüm balık tutma ekipmanları mevcut.

Ayrıca balık türlerine özel yemler de hizmetinize sunuluyor. Balık tutmaktan sıkılırsanız ya da dinlenmek isterseniz denizin ve güneşin tadını da çıkarabilirsiniz.

Tura katılan birçok misafir şanslı bir şekilde yeni yeni balık türleri görme şansına eriştiler. Kim bilir belki bu sefer bu şanslı kişi siz olursunuz.

Marmaris Balık Tutma Turuna Katılacak Misafirlere Öneriler

Tur boyunca size deneyimli rehberlerimiz eşlik edecek ve hem ekipmanlar hem de balık türleri hakkında çeşitli bilgiler verecekler. Tura katılacak misafirlerimiz yanlarında güneş kremi, şapka, güneş gözlüğü gibi aksesuarları mutlaka getirmeliler. Güneş öğle vakitlerinde oldukça yakıcı olabiliyor. Bir de kameranızı almayı unutmayın. Emin olun tur esnasında çok güzel kareler yakalayacaksınız.

Şimdiden iyi eğlenceler.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy