Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
4 Seans
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok
Marmaris Atlantis Su Parkı - Marmaris'te Aqua Park Keyfi

Bütün sene çalıştınız ve yazın güzel bir tatili hakketiniz. Ailenizle güzel bir tatil için Marmaris’in ya da İçmeler’in yolunu tuttunuz. Çocuklu aileler için plajlar çoğu zaman sorun olur. Sebebi ise çocuğu kontrol etmenin zorluğu ve olası deniz tehlikeleridir. Aileler de bunun bilincinde olduğu için gittikleri tatil bölgesinde çoğu zaman bir su parkı ararlar. Marmaris tarafında bir su parkı arıyorsanız adresiniz belli: Atlantis Su Parkı.

Otel Transferi (İçmeler, Armutalan, Siteler Mahallesi ve Marmaris Merkezden)
Turunç, Selimiye, Orhaniye, Bozburun, Yalancıboğaz vs. bölgelerinden transfer yoktur.
  • Yetişkin:55 TL
  • Çocuk (7-12):30 TL
  • Bebek (0-6):0 TL

Marmaris Atlantis Su Parkı Nerede?

Atlantis Marmaris’in siteler mevkiinde bulunuyor. Ama ben İçmeler’de kalıyorum oraya nasıl gideceğim derseniz Atlantis Su Parkı size günün istediğiniz saatinde servis sunuyor ve İçmeler’de nerede konaklıyorsanız gelip sizi alıyor. Akşam su parkı çıkışında da yine kaldığınız yere geri bırakıyor. E çok iyi değil mi?

Marmaris Atlantis Su Parkında Ne Gibi Güvenlik Önlemleri Var?

Ne yazık ki Marmaris plajlarında cankurtaran bulunmuyor. Yukarıda da dediğimiz gibi bu çocuklu aileler için ciddi bir problem. Atlantis Su Parkı ise onlarca cankurtarana sahip. Kaydırakların başında, havuzların yanında her an sizi gözeten ve olası tehlikeli durumlara karşı tetikte bekleyen profesyonel cankurtaranlar mevcut.

Bununla birlikte Atlantis Su Parkı içerisinde revir ve hemşire de mevcut. Olası kazalar, güneş çarpmaları için her an tetikte bekliyorlar.

Marmaris Atlantis Su Parkı Hangi Dönemler Açık?

Marmaris Atlantis, kış sezonu boyunca kapalı. Mayıs ayında hizmete açılan bu aqua park 5 ay boyunca hizmet veriyor ve Ekim ayında kapanıyor. Bununla birlikte sezon boyunca su parkının kaça kadar açık olduğunu merak edebilirsiniz. Sabah saat 10’da açılan Atlantis Aquapark akşamüzeri 5’te kapanıyor.

Marmaris Atlantis Aqua Park Olanakları

Su parkı içerisinde restoran ve kafe bulunmaktadır. Buradan istediğiniz yiyeceği ya da içeceği alabilir, şezlongunuzda vakit geçirebilirsiniz. Tesis içerisinde ayrıca onlarca kaydırak ve havuz da mevcuttur. Kaydıraklarda ve havuzlarda kullanmak isterseniz şişme botlar ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmuştur.

Bununla birlikte, su parkından çıkıp denize girmek isterseniz Atlantis aqua parkının kendine ait bir plajı da var. Gün boyu plajdaki şezlong ve şemsiyeleri ücretsiz kullanabilirsiniz. Hatta içerideki restorandan ve kafeden sipariş vermeniz durumunda size gün boyu servis de yapılır.

Ücretsiz soyunma kabini, güvenlik kasası, duş ve tuvalet olduğunu söylememize gerek yok sanırız. Kendi aracınızla gelecekseniz ücretsiz otopark da mevcut.

Çocuğuyla eğlenceli bir gün geçirmek isteyen tüm aileleri bekleriz.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy