Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
4 Seans
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Marmaris At Safari

At safariden neler bekliyorsunuz? Biraz eğlence, biraz macera, biraz da muhteşem doğa mesela. Bu saydıklarımızın hepsini Marmaris At Safari sayesinde bulacaksınız.

Marmaris’te ve Datça yarımadasının en güzel yerlerinden birine konumlanmış olan İçmeler’de benzersiz bir deneyim yaşayacağınızı şimdiden söyleyebiliriz.

İster uzun bir at yolculuğuna çıkın ister kısa. Kararı size kalmış. Ama biz çok seveceğinize eminiz. Hele ki çocuğunuz varsa ve o da bu tura katılacaksa tek kelimeyle bayılacak.

  • Yetişkin:80 TL
  • Çocuk (7-12):80 TL
  • Bebek (0-6):0 TL

Tur Günleri: Her Gün

Tur Süresi: 1 Saat

Otel Transferi (İçmeler, Armutalan, Siteler Mahallesi ve Marmaris Merkezden)
Turunç, Selimiye, Orhaniye, Bozburun, Yalancıboğaz vs. bölgelerinden transfer yoktur.

Tüm Sigortalar

Rehberlik Hizmeti

Kişisel Harcamalar

Tur ücretini rezervasyon yaparken ödemek zorunda mıyım?

Hayır. Rezervasyonunuzu online olarak ücretsiz yaptırabilirsiniz. Herhangi bir ücret ya da kredi kartı bilgisi talep etmiyoruz. Ücreti, rehberimiz biletinizi size teslim ettiğinde ödeyebilirsiniz (Yoğun dönemlerde kapora talep edilebilir).

Tur Öncesi Ata Binme Eğitimi Verilecek Mi?

Evet. Tur başlamadan önce eğitmenlerimiz sizleri kısa bir eğitimden geçirecek.

Marmaris At Safari Programı

Öncelikle, doğayı çok seviyorsanız ve biraz olsun doğaya karışmak istiyorsanız hiç düşünmeden at safari programımıza kayıt yaptırın. Çünkü, Marmaris şahane doğal güzelliklere sahip. Sizi de bu güzellikleri görmekten mahrum bırakmak istemiyoruz.

Marmaris At Safari turlarımız her yıl Nisan ayından Kasım ayına kadar düzenleniyor. Günde 4 seans olarak düzenlediğimiz bu turların ilki sabah saat 10’da ikincisi ise 12’de başlıyor.

Öğleden sonra katılmak isteyenler ise 14 ve 16’da düzenlediğimiz turlara katılabilirler. Etkinliğimiz yaklaşık 3 saat sürüyor ve 3 saatin sonunda sizleri kaldığınız otellere ücretsiz bir şekilde geri bırakıyoruz.

Marmaris At Safari İçeriği

Binicilik profesyonel bir spor olmasının yanında eğlence amaçlı da yapılabiliyor. Atlar ile insanlar gerçekten çok iyi anlaşan canlılar.

Bu sebeple yüzyıllardır birbirlerinden ayrılmaz olmuşlar. Siz de çocuğunuza at ve doğa sevgisi aşılamak ya da kendiniz değişik bir tecrübe yaşamak isterseniz bu turu kaçırmayın.

Turlarımız başladıktan sonra, yaklaşık bir saat boyunca profesyonel eğitmenlerimiz size kısa bir biniş eğitimi verecekler. Önemli konuların üzerinden geçip sizi bilgilendirecekler.

Ardından kendi başınıza at binmeye ve doğaya karışmaya hazır olacaksınız. Eminiz ki tur bittikten sonra çok güzel bir deneyim yaşadım diyeceksiniz. Buruk bir vedanın ardında da sizleri kaldığınız otellere bırakacağız.

Marmaris At Safari Turuna Katılacak Misafirlerimize Öneriler

Turumuz bolca enerji ve hareket gerektiren bir tur. Bu yüzden spor kıyafetler ve rahat edeceğiniz ayakkabılar giymenizi öneririz. Ayrıca, İçmeler ve Marmaris bölgesi yaz aylarında çok sıcak olacağı için güneş kreminizi, güneş gözlüğünüzü ve şapkanızı yanınıza mutlaka alın.

Eğer bir sağlık sorununuz varsa ve fiziksel olarak sıkıntı çekeceğinizi düşünüyorsanız bu tura katılmamanızı ama başka turlarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca, tur boyunca fotoğraflarınızı çekecek kameramanlarımızdan fotoğraflarınızı satın da alabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi eğlenceler.

Tur Yorumları

5.00 based on 2 reviews
20 Temmuz 2020

At safari muhteşem bir program gerçekten… biz ailece katıldık ve çocuklarr da biz büyükler de çok eğlendik. Atlar son derece sakin ve akıllıydılar. Rotamız da çok güzeldi doğrusu. Eğlenceli ve samimi tavrı için eğitmenimize teşekkürler :))

20 Ağustos 2020

Merhaba 🙂 Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için asıl biz çok teşekkür ederiz 🙂

10 Ağustos 2020

Marmariste at sürmedik demeyiz artık 🙂 çok keyifli ve eğlenceli bir gün geçirdik sayenizde ve marmarisin doğasıyla baş başa kalmış olduk. Ormanlıklar, tertemiz hava, çiçekler, böcekler… Çok huzur verici bir ortamdı. Teşekkürler her şey için 🙂

20 Ağustos 2020

Merhaba 🙂 Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için asıl biz çok teşekkür ederiz 🙂

Yorum Bırakın

Oy