Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
10:00 – 15:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Aperatif

Tur Süresi: 10:00 – 15:00 (Yaklaşık 5 saat)

Tur Günleri: Her gün

Yanınızda Getirin: Rahat ayakkabı, şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi

  • Ücretsiz Otel Transferi
  • Tüm Ekipmanlar
  • Sigorta
  • Atıştırmalık Yiyecek
  • İçecekler
  • Resim & Video
  • Kişisel Harcamalar

Kuşadası tüplü dalış turu programımız hayatınızın en heyecan verici deneyimlerinden birini size hediye ederek tatilinizi adeta taçlandıracak! Zira tüm zarafeti ile Ege Denizi, derinliklerindeki gizli güzelliklerini bir bir beğeninize sunacak ve eminiz ki tek kelimeyle büyüleneceksiniz.

Su altındaki yaşamı meydana getiren renkli balıklar, eşsiz bitkiler ve çok daha fazlası tarafınızdan keşfedilip onlarla güzel bir bağ kurmanızı bekliyor olacaklar. İnsanlar ve doğa arasındaki bağın güçlü olması gerektiği fikrini kabul ediyorsanız, bireysel olarak yüzeyin altındaki bu mavi cennette fikrinizi son derece güçlü bir şekilde eyleme dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca, kolaylıkla hayal edebileceğiniz gibi, bu tüplü dalış deneyimi sizi saf ve bol adrenalin ile dolduracaktır.

Şimdiden heyecanlandınız, öyle değil mi? O halde, nefis programımız hakkındaki ayrıntıları öğrenmek için okumaya devam etmenizi tavsiye ediyoruz!

Kuşadası Tüplü Dalış Programımız Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kuşadası’nda dalış deneyiminizin kusursuz olabilmesi için dikkate almanız gereken bazı şeyler; ve bu etkileyici anların tadını mükemmel bir şekilde çıkarabilmek için tamamlamanız gereken bir hazırlık süreci vardır.

  • Örneğin güvenlik kuralları gereğince maalesef 12 yaşın altındaki çocuklar bu etkinliğin bir parçası olamazlar. Ayrıca bu program kalp hastalıkları olan kişilere ve hamile kadınlara da önerilmez. Bu nedenle dilerseniz daha “sakin” günlük Kuşadası turları seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.
  • Eğer kayıt olmaya karar verirseniz programın gerçekleşeceği gün mayo ve havlularınızı getirmeyi unutmamalısınız.
  • Son olarak, kendinizi güneşin zararlı etkilerinden korumak için şapkanızı, güneş gözlüklerinizi ve güneş kreminizi yanınıza almalısınız.

Konforlu Bir Başlangıç

Kuşadası Dalış maceramıza resmen başlamak için sabah saatlerinde (tam saati bildireceğiz) tam donanımlı aracımızla sizi Kuşadası’nda kaldığınız otelden alacağız. Ardından teknemizin kalkacağı limana gelene kadar keyifli bir yolculuk yapacağız.

İşi Ustasından Öğrenmek

Gemiye geldiğinizde, dalış noktasına doğru açılmaya başlayacağız. Yolculuk sırasında profesyonel ve lisanslı dalış eğitmenlerimiz ile tanışıp bilgi aktarımına başlayacaksınız. Ekip üyelerimiz kendilerini tanıtacaklar ve akabinde size ekipmanlarınızı nasıl kullanacağınızı, derinlerde stres altında hissetmemek için sakin kalma yollarını ve işaret dili yardımıyla su altında iletişim kurma yöntemlerini bir bir öğretecekler. Ayrıca tabii ki sorularınızı da cevapsız bırakmayacaklar.

Her şey anlaşıldıktan sonra da hep birlikte Ege Denizi’nin mavi tonlarına dalabileceksiniz. Yine de ekleyelim: Olur da fikrinizi değiştirirseniz, gemide kalabilir, güneşin sıcaklığının tadını çıkarabilir veya yüzebilirsiniz.

Kuş Adası Dalış Turu ile Engin Maviliklere Dalın

Tüplü dalış heyecanının en iyi kısmı başlıyor: Yüzeyin en fazla 5 metre altında, dalışta deneyimsiz veya profesyonel olmanız hiç fark etmeksizin, ferahlamanın, heyecanın ve eğlencenin tadını çıkaracaksınız!

Renkli balık kümeleri, narin deniz kabukları, tuhaf mercanlar ve çok daha fazlası sizi samimiyetle kucaklamayı bekliyor olacaklar. Bu nedenle, benzersiz bir deniz canlısına denk gelebilmek için etrafınıza dikkatlice bakmanızı öneriyoruz!

Totalde 25-35 dakika boyunca su altında, tarifi zor hislerle dolu olacaksınız.

Güvertede Leziz Bir Mola

Tüm bu huzur dolu dakikalar sona erip tekrar gemiye geldiğinizde muhtemelen ne kadar aç olduğunuzu fark edeceksiniz. İşte tam da bu sebepten dolayı iştahınızı kabartacak ve harcadığınız enerjiyi yeniden doldurmanızı sağlayacak lezzetli bir öğle yemeğini beğeninize sunacağız.

Hoşça Kal Ege

Zaman dolduğunda teknemizle limana geri döneceğiz. Orada modern aracımız sizi alıp otelinize götürmeyi bekliyor olacak. Otelinize vardıktan sonra da Kuşadası tüplü dalış turu programımız başarıyla sona erecek! Bu andan itibaren artık doya doya dinlenebilir veya neşenizi ikiye katlamak için başka aktiviteler planlayabilirsiniz.

Özetle, Kuşadası’nda dalmak ve yepyeni bir dünyayı selamlamak isterseniz programımız için hemen online olarak kayıt yaptırabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için ise bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz: Size memnuniyetle yardımcı olacağız!

Müşteri yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorum

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kuşadası Tüplü Dalış Turu”