Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
2 Seans
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kuşadası At Safari, tabiatın en zeki ve en sevimli yaratıklardan birini, yani asil bir atı arkadaş edinmenizi ve onunla hem huzurlu hem de keyifli bir yolculuk yapmanızı sağlar. Birlikte kır çiçekleriyle bezeli doğal alanlarda yürürsünüz ve temiz havayı solursunuz; üstelik her adımda daha büyük bir huzura kavuşursunuz.

Ayrıca yine bu süre zarfında, bir kral ya da kraliçe gibi hissedersiniz: At sırtında Kuşadası’nın doğa harikalarının tadını çıkarırken zarafetle bir o yana bir bu yana gezeceksiniz. Üstelik iyi eğitimli, akıllı arkadaşınızın da eşliğinde manzara daha bir güzelleşecek.

Unutmadan ekleyelim: Kuşadası binicilik programı için bireysel olarak, çift olarak, ailece veya bir grup arkadaş olarak kayıt yaptırabilirsiniz; her zaman size tam olarak hitap edecek bir seçeneğimiz vardır.

Eğer bu tur kapsamında neler yapacağımızı merak ediyorsanız detaylı olarak öğrenmek için aşağıdaki paragrafları okuyabilirsiniz.

Kuşadası’nda Binicilik Keyfine Katılmadan Önce

Hayatınızın belki de en heyecanlı saatlerinden birini sunacağız ve dolayısıyla her şey önceden kusursuz bir şekilde tarafımızdan planlanmış olacak. Lakin yine de, Kuşadası At Safari turumuza kayıt olmadan önce hatırlamanız ve yapmanız gereken bazı şeyler var.

  • Örneğin, bilmeniz gereken ilk şey, 8 yaşından küçük çocukların kendi başlarına ata binemeyecekleridir. Ancak bir yetişkinle aynı ata binebilirler. Özellikle ailece gelmeyi planlıyorsanız, çocuğunuzla aynı ata binmenin keyfini çıkarabilirsiniz.
  • İkincisi, bir atın üstünde olacağınız için rahat kıyafetler ve ayakkabılar giymeyi tercih etmek isteyebilirsiniz. Buna ek olarak, safari sırasında Pamucak Plajı’nda duracağımız için, yüzmekle ilgileniyorsanız yanınızda mayo ve havlularınızı da getirmelisiniz.
  • Son olarak, kendinizi zararlı güneş ışınlarından korumak için lütfen şapkanızı, güneş gözlüklerinizi ve güneş kreminizi yanınıza almayı unutmayın.

Konforlu Bir Başlangıç

Kuşadası’nda at biniciliği programımıza başlamak için sizi tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla sabah (tam saati mutlaka bildireceğiz) otelinizden alacağız ve safarinin başlangıç ​​noktasına kadar kısa bir yolculuk yapacağız. Oraya vardığımızda, profesyonel personel tarafından karşılanacak ve alana yönlendirileceksiniz.

At Çiftliğine Merhaba

Çiftliğe vardığımızda öncelikle atı nasıl kontrol edeceğinizi, ekipmanları nasıl kullanacağınızı, safari ve rota hakkındaki detayları öğretecek profesyonel ve lisanslı eğitmenlerle, yani usta binicilerle tanışacaksınız.

Merak ettiklerinizi onlara sorarak kendinizi bilgilerle donatacak ve teorik olarak biniciliğe tamamen hazır olacaksınız. Ardından da en güzel tanışma faslı başlayacak: Atlarla tanışma…

Bu güzel hayvana sevginizi göstermenizi şiddetle tavsiye ederiz. Bu, aranızdaki bağı oldukça güçlendirecek ve değerli dostunuz sizi taşımaktan mutluluk ve onur duyacaktır. Sevgi dolu buluşmanın ardından da harika dakikalar başlayacak.

 

Nefis Bir Rotada Binicilik Keyfi

Daha ilk andan itibaren ne kadar doğru bir karar vermiş olduğunuzu anlayacaksınız: Bir atlı grubu ve eğitmenler eşliğinde öyle benzersiz bir maceraya atılacaksınız ki, bedeniniz ve ruhunuz huzur ve dinginlik ile dolacak. Dahası, stresi ve yorgunluğunuzu da geride bıraktığınızı hissedeceksiniz.

Yol boyunca denizin, çam ağaçlarının ve kır çiçeklerinin bezediği manzaraların ve doğadan gelen kokularının tadını çıkaracaksınız. Ve buradaki mükemmel kıvrımların bir parçasıymış gibi hissedeceksiniz.

Birkaç saat boyunca, Kuşadası’nın el değmemiş tabiatını at sırtında, tüm zarafetinizle keşfedeceksiniz.

Ayrıca, Ege Denizi’nin temiz ve kirlenmemiş sularının tadını çıkarmanızı sağlayacak bir yüzme molası da vereceğiz. Böylece uzun soluklu yürüyüşümüz sonrasında güzelce serinleme fırsatı bulacaksınız!

Programımıza Konforlu Veda

Zamanımız dolduğunda asil can yoldaşlarınız ve profesyonel ekip arkadaşlarımıza veda etmek için alana geri döneceksiniz. Ardından sizi alıp otelinize götürmeyi bekleyen araca bineceksiniz ve rahat bir yolculuğun tadını çıkaracaksınız!

Kuşadası At Safari programımızın içeriğini beğendiyseniz onu çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Aklınıza takılan sorularınız için ise çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Müşteri yorumları

Rated 5.00 out of 5 stars
2 yorum
5 yıldız 2 100 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

2 yorum Kuşadası At Safari

  1. 5 out of 5

    Baştan sona çok keyif aldığım bir program oldu ve gerçekten huzurla doldum. Atlar inanılmaz güzel ve bakımlıydılar :) Kuşadası'nın doğası cennet gibi ve bu cenneti at sırtında keşfetmek harika bir tecrübeydi. Ekip arkadaşlarına çok teşekkür etmek istiyorum samimiyetleri ve ilgileri için. Ödediğiniz her kuruşa değiyor bu tur, mutlaka katılın!!

  2. 5 out of 5

    Harika bir rota ve harika bir ekip. Ama en güzeli tabii ki sevimli dostlarımız atlar oldu :) Çok iyi anlaştık kendileriyle, çok güzel selfieler çektik :) Rota ve manzaralar çok güzeldi ve bu fiyata göre gerçekten oldukça zengin bir içerik. Her şey için teşekkürler

Yorum ekle