Ödeme
Tur Gününde Öde
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
İstek Üzerine
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kemer Yunus Akvaryumu, bir diğer adıyla da Kemer Dolphinarium, dünyanın en zeki ve en sevimli hayvanlarını barındırır, ki biz onları denizin derinliklerindeki eğlenceli, neşeli ve sevimli bebekler olarak tanıyoruz: Yunuslardan bahsediyoruz tabii ki! İşte şimdi Dolphinarium’u programımız aracılığıyla ziyaret ederek, kendi gözlerinizle yunusların ne kadar yetenekli ve sempatik olduklarını görme şansınız olacak!

Heyecanlanmaya hazır olmanızı öneririz!

Fiyatlandırma
  • Kişi Başı:315 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: Alış saati seçtiğiniz seansa göre değişiklik göstermektedir.
Fiyata Dahil Olanlar Otel Transferi
Rehberlik
Sigorta
Giriş Bileti
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
İçecekler
Fotoğraf ve Video
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Güneş Gözlüğü, Şapka

Kemer Yunus Akvaryumu: En Mutlu Yunusların Evi

Modern ve tam donanımlı aracımızla sizi aldıktan sonra büyük havuzların, tatlı yunusların, profesyonel eğitmenlerinin ve bir çok sürprizin sizi beklediği özel tesise ulaşacağız!

Kemer’deki Yunus Akvaryum Ayışığı Parkı sınırlarında yer almaktadır. Bu tesis, yunusların her türlü tehlikeden korunduğu özel bölümlere sahiptir. Tehlike bir tarafa, yunuslar burada son derece iyi bakılır, sevilir, ilgi gösterilir ve eğitilirler. Ayrıca daha sağlıklı olmalarını sağlayacak özel bir diyet uygulanarak beslenirler.

Buna ek olarak yunuslar özel evlerinde en rahat koşullara sahip olurlar. Örneğin yaşadıkları havuzlarda su sıcaklığı düzenlenir ve gerekli tuz ve mineral konsantrasyonu korunur. Kısacası yunuslar bulundukları yerde çok mutlular ve sizin de onların güler yüzlerini görme şansınız olacak!

Muhteşem Yunus Gösterisi

Bu sevimli yaratıkların tüm yeteneklerini sergileyecekleri inanılmaz bir gösteri Kemer Yunus Akvaryumu sınırlarında sizi bekliyor! Gösteri havuzunun etrafı şeffaf duvarlarla çevrilidir, böylece sahnenin keyfini bir bütün olarak çıkarabilirsiniz; sadece su yüzeyindeki gösteriyi değil, derinlikleride görebilirsiniz… Ayrıca havuzun derinliği 6 m olduğu için yunuslara tam bir hareket özgürlüğü veriyor. Yani hem siz hem de yunuslar bu durumdan gayet memnun olacak!

Fokları Unutmayalım

Tesisin geniş havuzlarında yunusların yanı sıra foklar da sahne alacak. Ve emin olun onların gösterileri tıpkı yunuslarınki kadar keyifli olacak! Zira foklar, basket atar gibi topları çemberlerden geçirerek  sizi nasıl etkileyeceklerini çok iyi bilirler ve tüm alkışları hak ederler. Aynı zamanda harika sanatçılardır: Çizim bile yapıyorlar! Oldukça şaşırtıcı, değil mi?

Gösteriyi hep hatırlamak için tesisten ilginç hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz. Bunun için özel bölümü ziyaret edebilir ve onlarca seçenek arasında kaybolabilirsiniz!

Yunuslarla Yüzmek

Yunusları daha yakından tanıma arzunuz varsa onlarla birlikte Kemer Dolphinarium’da yüzebilirsiniz. Muhtemelen bu deneyim sizin için yıllar boyunca unutulmaz olacaktır! Burada bir not düşelim: Bu program özel içeriği nedeniyle ayrıca satın alınır. Satın alıp nihai eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz!

Birlikte Yunusları Ziyaret Edelim

Antalya Kemer’de unutulmaz deneyimlerle kendinizi şımartın ve Kemer’deki tatilinizi eğlenceli bir hale getirin! Bunun için ise bize katılın ve sizi Kemer Yunus Akvaryum tesisine götürelim. Kısa süreli bir yolculuğun ardından harika tesise varacağız ve eğlence başlayacak!

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilir ve Kemer Dolphinarium programı veya düzenlediğimiz diğer Kemer gezileri ile ilgili tüm sorularınızı sorabilirsiniz!

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy