Ödeme
Tur Gününde Öde
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
08:30 – 13:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kemer Yamaç Paraşütü programı düşündüğünüzden de müthiştir!

Bir düşünün: Kemer, Antalya’nın belki de en harika semtlerinden biridir. Görkemli dağları, yoğun ormanları, muhteşem kumsalları ve pırıl pırıl denizi… Daha ne olsun? Doğanın ve zarif zevklerin tadını çıkarmak için Kemer’i seçen sizin gibi gezginler asla pişman olmazlar kısacası. İşte şimdi ise Kemer’in güzelliğini gökten izleme şansınız var!

Atlayacağınız dağın en yüksek noktası 2365 metredir. Ve her gün yüzlerce turist işte bu zirveye tırmanıp bu büyülü macerayı yaşar!

Siz atladıktan sonra, öylece havada süzülürken muhteşem manzaralar gözlerinize ziyafet çekecek: Phaselis antik kenti, Korsan Koyu ve adalar, Olimpos’un meşhur plajları Tekirova ve Çıralı…

Kısacası, manzaralar sizi büyüleyecek!

O yüzden, gelin biraz daha detay öğrenelim…

Fiyatlandırma
  • Kişi Başı:940 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: 08:30-13:30
Fiyata Dahil Olanlar Ekipman & Eğitmen
Sigorta
Yamaç Paraşütü
Otel Transferi
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Fotoğraf ve Video
İçecekler
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Güneş gözlüğü
Şapka

Kimler Uçabilir?

Sağlığınız için bazı uçuş kısıtlamaları vardır. Örneğin kalp damar sistemi, kas-iskelet sistemi, solunum sistemi rahatsızlıklarınız varsa maalesef bu etkinlik size uygun değildir. Ve tabii ki hamile kadınların uçmasına da izin verilmiyor.

Ancak iyiyseniz, uçuşunuzun tadını çıkarın!

Kemer Yamaç Paraşütü Hazırlığı

Kemer yamaç paraşütü için hazırlık yaparken en önemli şey doğru kıyafet ve ekipmanı seçmektir.

Kıyafet kısmı tamamen sizde: İpucu olarak, rahat şeyler giymelisiniz. Gerekli tüm ekipman ise eğitmenler tarafından sağlanır. Ayrıca yine eğitmenlerimiz brifing sırasında yapmanız gerekenleri ayrıntılı olarak açıklar. Mükemmel atlayış için sizin de onları iyice dinlemenizi tavsiye ederiz.

Vahşi çağrışımlarının aksine yamaç paraşütü dünyadaki en güvenli sporlardan biridir. Bu nedenle, her yıl dünyanın her yerinden pek çok insan güvenli on derece güvenli bir şekilde Kemer semalarını fethetmek için buraya gelir.

Gerekli ekipmanı giydikten ve eğitmeninize güvendikten sonra artık hiçbir şey korkutucu olmayacak!

Profesyonellerle Çalışmak

10 yılı aşkın süredir işbirliği içinde olduğumuz Olimpos Dağı’nda bulunan Yamaç Paraşütü Okulu gerekli tüm sertifikalara sahiptir. Ve bu okulun her eğitmeninin çiftler halinde uçma konusunda etkileyici bir tecrübe ve birikimi vardır: Toplamda 100’den fazla atlama gerçeleştirmişlerdir.

Kısacası, tamamen güvendesiniz,ve yalnızca profesyonel ekip üyeleri tarafından yönlendiriliyorsunuz.

Kemer Yamaç Paraşütü Programı

Şimdi Kemer’de Yamaç Paraşütü programının nasıl işlediğine bir bakalım.

Öncelikle, belirlenen saatte otel resepsiyonundan veya diğer toplama noktalarından alınırsınız. Varışta ise tüm ekipmanı edinirsiniz ve gerekli talimatları öğrenmeye başlarsınız.

Eğitimden sonra en tepeye, fırlatma rampasına gidersiniz. Dağın tepesinde, Antalya’nın ihtişamını ve tıpkı sizin gibi adrenalin arayanları gözlemleme şansına sahip olursunuz: Bu cesaret gerektiren maceraya katılmaya karar veren binlerce insan oradadır. Hatta bazıları uçmaya başlamıştır bile… Artık sıra sizde!

Özgürlük duygusunun, yüzünüze çarpan esintinin ve tabii ki kulaklarınızda yüksek sesle atan kalbinizin tadını çıkarıp bir kuş gibi süzüleceksiniz boşlukta! Yeşilliklerle bezeli doğa ve ışıldayan sular eşliğinde bir hayli huzur ve heyecan dolacaksınız.

Bir Tavsiye

Uçuşunuz şüphesiz ki epey bir süre hafızanızda kalacak, ancak ne yazık ki zihnimiz tarafından yakalanan şeylerin zamanla solmanın eşiğine geldiği de bir gerçektir. Yaşlanmak, bazı hastalıklara sahip olmak veya bazı fiziksel hasarlar almak bu kayba neden olabilir.

Bu nedenle, anılarınızın asla kaybolmayacağından emin olmanızı öneririz. Bunun için de eğitmeninizin / pilotunuzun uçuşunuz sırasında çekeceği video ve fotoğrafları satın alabilirsiniz. Zira sadece somut anılar zamanın yok edici parmaklarına karşı koyabilir.

Kemer  yamaç paraşütü size Kemer‘e ve Akdeniz kıyılarına bambaşka bir bakış kazandıracak! Zirvede sizi bekliyoruz!

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy