Ödeme
Tur Gününde Öde
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:00 – 17:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Kemer Tüplü Dalış programımız heyecan ve huzuru aynı anda bulmak isteyen maceraperest misafirlerimizin en beğendikleri Kemer turları arasındadır. Zira bu programla Akdeniz’in derinlerinde barındırdığı güzellikleri keşfetmek ve kendinizi bambaşka bir boyutta hissetmek için gerekli olan her şey mevcuttur!

Fiyatlandırma
  • Dalış Yapacak:160 TL
  • Misafir:80 TL
  • Bebek:0 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: 09:00 – 17:00
Fiyata Dahil Olanlar Rehberlik Hizmeti
Sigorta
Otel Transferi
Öğle Yemeği
Eğitim & Ekipman
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
İçecekler
Fotoğraf ve video
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Güneş gözlüğü
Mayo-Havlu
Şapka

Dalış Programı Size Neler Vaat Ediyor?

Deneyimli deneyimsiz herkesin katılabileceği bu dalış programında lisanslı lisansız olmak üzere tüm misafirlerimizin seviyeleri eğitmenlerimiz tarafından ölçülür/öğrenilir. Ardından da buna göre ekiplere ayrılıp dalış eylemi gerçekleştirilir. Her daim güvenliğiniz ve sağlığınız ön planda tutulur. Kısacası korkacak hiçbir şey yoktur!

Programımız iki aşamalı dalıştan oluşmaktadır. Transfer servisi ve teknede yemek de fiyata dahildir. Ayrıca profesyonel ekipmanlar, eğitim ve muhteşem manzaralar da cabası…

Özetle, ruhunun keşif isteğine cevap vermek isteyen tüm misafirlerimizi programımızın detaylarını okumaya davet ediyoruz!

Konforlu Bir Başlangıç

Belirteceğimiz saatte konforlu, modern ve tam donanımlı aracımızla sizi otelinizden alacağız. Tüm misafirlerimizi topladıktan sonra da Kemer Limanı’na ulaşana dek keyifli bir yolculuk yapacağız.

Limana ulaşmamızın ardından bineceğimiz hijyenik ve geniş teknemiz 09:30’da limandan ayrılacak ve engin maviliklere açılmaya başlayacaktır.

Tanışma ve Eğitim

Teknede ilk dalış noktamıza varana dek eğitmenlerimizle tanışma ve konuşma fırsatı bulacaksınız. Size ekipman kullanımı, dalış, süre, su altında iletişim kurma vb. konularda bol bol bilgi verecekler. Böylece kendinizi zihnen daha hazır hissetmeye başlayacaksınız.

İlk Dalış

İlk dalış noktasına vardıktan sonra ise macera başlayacak: Ekipmanlarınızı giyip/takıp lisanslı ve profesyonel dalış eğitmenimiz eşliğinde suya dalacaksınız!

5 metreye kadar birlikte indikten sonra su altındaki muhteşem flora ve faunayı gözlemleme fırsatına sahip olacaksınız: Mercanlar, balıklar, deniz kabukları, yosunlar ve çok daha fazlası sizi kucaklamak için bekliyor olacaklar.

Kısacası unutamaycağınız sahneleri gözlemliyor olacaksınız.

Yemek Molası

Kemer Tüplü Dalış programımızın ilk kısmındaki süremiz bittiğinde yeniden tekneye çıkacağız ve leziz öğle yemeğimiz ile karnımızı doyuracağız. Tavuk, salata ve makarnadan oluşan ücretsiz menümüz ile kaybettiğiniz enerjiyi kazanacak ve bir sonraki dalışa hazır hale geleceksiniz.

İkinci Dalış

Yemek molasının ardından ikinci dalış için hazır olacağız ve belirlenen ikinci dalış noktasında duracağız.

Yine dalgıç-eğitmenlerimiz ile birlikte suya gireceğiz ve derinlere inmeye başlayacağız. Bu sefer eğitmenlerimizin karar vermesiyle 6-7-8 metreye kadar inme fırsatı bulacaksınız! Böylece çok daha büyük gizemleri çözmek ve daha koyu maviliklere karışmanın tadına varacaksınız!

Yine birbirinden güzel, tuhaf ve farklı canlılar ile büyülenecek, heyecanlanacak ve bir hayli eğleneceksiniz. Maviliklerin sakladığı güzellikleri görmenin eşsizliğini iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

Su Altına Veda

Yaklaşık 15:30 gibi Kemer Tüplü Dalış dalış programımız sona erecek ve limana dönüş yapacağız. Buradan ise sizi araçlarımızla alıp otelinize kadar bırakacağız. Varışta da turumuz başarıyla sona erecek.

Programımızın içeriğini beğendiyseniz çevrimiçi olarak rezervasyon yaptırabilir veya daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Tüm sorularınızı zevkle cevaplayacağız.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy