Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:30 – 16:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Kemer tekne turu ile doğal güzelliklerle bezeli Akdeniz koylarına uzanan masmavi bir yolculuğa çıkabilir Akdeniz havasını gün boyunca teninizde hissedebilirsiniz.

Teknemiz Kemer limandan 09:30 – 10:00 haraket eder ve şu koyları ziyaret eder:

 • Faselis (Phaselis)
 • Cennet Koyu 
 • Aşıklar Koyu

Kemer tekne turu fiyatı 80 TL’dir. 

Özellikle sıcacık yaz gününüzü kristal berraklığındaki sularla buluşarak, ışıltılı bir bronzluk edinerek yahut sevdiklerinizle birlikte güzel vakitler geçirerek değerlendirmek isterseniz, Kemer’de düzenlenen tekne turu mükemmel bir seçenektir, çünkü tüm bu birbirinden güzel aktiviteleri bir araya getirirken Antalya plajlarını dolduran yoğun kalabalıktan, gürültüden ve karmaşadan çok uzaklarda olursunuz!

Yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği kıyılardan benzersiz özellikleriyle sıyrılan, huzur ve güzellik dolu koyları ziyaret edeceğimiz turumuz ile Antalya’daki tatilinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Antalyadan katılacak olan misafirlerimiz için tur ücreti ulaşım dahil 150 TL’dir.

Transfer saatlerimiz:

 • Boğazkent 07:20
 • Belek merkez: 07:30
 • Kadriye: 07:40
 • Ķundu: 08:00
 • Örnek köy: 08.15
 • Kaleiçi: 08.30
 • 5M Migros: 08.40
 • Konya altı Hurma: 09.00
 • Liman Atmler: 09:00 olarak belirlenmiştir.

Akdeniz Bölgesi’nde katılabileceğiniz diğer tekne turlarımız;

Fiyata Dahil Olanlar Rehberlik Hizmeti
Sigorta
Öğle Yemeği
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Video & Fotoğraf
İçecekler

Kemer Tekne Turu Programı Hakkında

Kemer Tekne Turu ile harika bir gün geçirmeye hazır mısınız? Cevabınız evet ise, aşağıda sıralı bir şekilde verilmiş olan programımızı inceleyebilir ve gününüzün nasıl geçeceğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Limana vardığınızda profesyonel ve güler yüzlü tekne ekibimiz tarafından karşılanıp güverteye buyur edileceksiniz. İstediğiniz yeri seçtikten ve tüm misafirlerimiz hazır olduktan sonra, kalkış zamanıyla birlikte Akdeniz’in derinliklerine doğru açılacağız.

Phaselis Koyu

Kemer Tekne Turu güzergahımızın ilk durağı Doğa Ana’nın nimetleri ile antik zamanları bir araya getiren Phaselis Koyu olacak. İnanılmaz güzelliği ile sizi ilk görüşte kendine aşık edecek olan Phaselis’te ormanlık alana paralel incecik beyaz kıyılar berrak sularla buluşuyor olacak ve yüzmeniz için sizi davet edecek.

Tam bir buçuk saat vakit geçireceğimiz Phaselis’in tertemiz sularında yüzerek bedeninizi ferahlatabilir, kıyıda güneşlenebilir, koyda doğa ile huzur dolu bir yürüyüşe çıkabilir ve antik kalıntıları gezip görerek kültürünüzü genişletebilirsiniz. Her daim seçim sizin; lakin bizim önerimiz her ne yaparsanız yapın bol bol fotoğraf çekmeyi unutmayın!

Cennet Koyu

Uzun süreli serbest zaman bittiğinde, ikinci durağımız olan Cennet Koyu’na gideceğiz. Yeşilin mavi ile iç içe geçtiği bu enfes yer, kalabalıktan uzak hali ve iç açan doğası ile sıradan “yüzme” eylemini adeta bambaşka bir hale büründürecek! Dilerseniz teknede kalıp güneşlenerek de izleyebileceğiniz doğal güzellikleri sulara karışıp serinlerken seyretmenizi tavsiye ederiz.

Aşıklar Koyu 

Aşıklar koyunun eşsiz manzarasının tadını çıkarıp keyifli dakikalar yaşacayağınıza emin olabilirsiniz.

Kemer Tekne Turu, Kemer Limanı’na geri döndükten, ekibimize veda ettikten ve sizi almak için bekleyen aracımıza binip otelinize vardıktan sonra sona erecek.

Tur Yorumları

5.00 based on 3 reviews
3 Temmuz 2020

Kemer tekne turu araştırması yaparken karşıma çıktınız ve iyi ki de çıkmışsınız… Çok keyifli bir tur yaşadık, tekneden ekibe kadar her şey harikaydı. Yarı kapasite çıkılmasına rağmen fiyat da oldukça uygundu. Gerekli önlemler alınmıştı ve harika yerlere gittik. Sizi herkese tavsiye edeceğim. Çok teşekkürler…

13 Temmuz 2020

Ailece çok güzel bir gün geçirdik hizmetiniz ve titizliğiniz için çok teşekkür ederiz. Güzergah muhteşemdi herkese tavsiye ediyorum…

25 Temmuz 2020

Bu fiyata böyle güzel bir gün geçireceğimizi hiç tahmin edemezdim doğrusu. Gittiğimiz yerler şahaneydi tek kelimeyle, ama özellikle Phaselis’in tadı damağımızda kaldı. Buna ek olarak ekip ve tekne muhteşemdi gerçekten çok iyi ağırlandık. Tedbirlere de oldukça dikkat edilmişti. Teşekkür ederiz

Yorum Bırakın

Oy