Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:30 – 16:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Kemer tekne turu ile doğal güzelliklerle bezeli Akdeniz koylarına uzanan masmavi bir yolculuğa çıkacağız. Akdeniz havasını gün boyunca teninizde hissedebilirsiniz. Bu programda kemerin en güzel koylarını ziyaret edeceğinizin ve tatilinizin en güzel günü olacağını garanti ederiz!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Öğle Yemeği

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Video & Fotoğraf

İçecekler

Tekne Güzergahımız

Programımız belirlediğimiz saatte tam donanımlı ve konforlu aracımızla otelinizden sizi karşılayıp, kemer limanına getirmemiz ile başlar. Teknemiz limandan tüm misafirlerimizin toplanmasıyla yaklaşık olarak 09:30 – 10:00 gibi hareket edip, aşağıda belirttiğimiz koyları ziyaret eder:

 • Faselis (Phaselis)
 • Cennet Koyu 
 • Aşıklar Koyu

Faselis 

Hareket ettikten sonra ilk durağımız olan bu koya doğru limandan ayrılacağız. Eski Likya Antik Kenti olan bu alan, denizi ve manzarası ile sizi büyüleyecek.

Ayrıca yaşı binleri bulmuş bu şehrin kalıntıları, mitolojiye ve çağlar öncesine ait eski hikayelere meraklı olan herkesi kendine hayran bırakacak.

Burada yoğun yaz ayı sıcaklarından, çam ağaçlarının vermiş olduğu serinlikle birlikte mola süremiz boyunca uzaklaşmış olacaksınız.

Cennet Koyu 

Adından da anlayacağınız gibi Cennet koyu, Kemer’in en çok deniz canlısı çeşitliğine sahip plajıdır. Bu plajda, temiz deniz suyunun içinde daha önce hiç görmediğiniz farklı balıkları görebilirsiniz.

Fakat göreceğiniz sadece deniz ve balıklar olmayacak, 2 bin yıl önce o bölgede yaşamış insanların bıraktığı kalıntıları da görme fırsatına sahip olacaksınız.

 Aşıklar koyu

Kemer’e kadar gelmişken Aşıklar Koyuna gitmeden dönmemeniz gerekir, zira buraya geldikten sonra bu koya aşık olacağınıza eminiz.

Güneşin en güzel saatlerini orada geçirdiğimizde, yeşilin ve mavinin eşsiz buluşmasına tanıklık edeceksiniz.

Özellikle sıcacık yaz gününüzü kristal berraklığındaki sularla buluşarak, ışıltılı bir bronzluk edinerek yahut sevdiklerinizle birlikte güzel vakitler geçirerek değerlendirmek isterseniz, Kemer’de düzenlenen tekne turu mükemmel bir seçenektir, çünkü tüm bu birbirinden güzel aktiviteleri bir araya getirirken Antalya plajlarını dolduran yoğun kalabalıktan, gürültüden ve karmaşadan çok uzaklarda olacaksınız!

Yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği kıyılardan benzersiz özellikleriyle sıyrılan, huzur ve güzellik dolu koyları ziyaret edeceğimiz turumuz ile Antalya’daki tatilinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Programımız tamamlandıktan sonra, tekrar limana döneceğiz. Geri dönüş için sizi bekleyen aracımıza yönlendirip otellerinize yolcu edeceğiz. Programımız bu şekilde başarıyla tamamlamış olacağız.

Antalyadan katılacak olan misafirlerimiz için tur ücreti ulaşım dahil 150 TL’dir.

Transfer saatlerimiz:

 • Boğazkent 07:20
 • Belek merkez: 07:30
 • Kadriye: 07:40
 • Ķundu: 08:00
 • Örnek köy: 08.15
 • Kaleiçi: 08.30
 • 5M Migros: 08.40
 • Konya altı Hurma: 09.00

Liman Atmler: 09:00 olarak belirlenmiştir.

Bize Katılın 

Kemer Tekne turu programımızdan memnun kalırsanız eğer online olarak rezervasyon yaptırabilir ve ya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Dilerseniz size özel, sevdiklerinizle bir arada konaklamalı ve ya bir gün geçirebileceğiniz kiralık teknelerimizi Kemer Tekne Kiralama sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Akdeniz Bölgesi’nde ve katılabileceğiniz diğer tekne turlarımız;

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 üzerinden 5
10 yorum
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

10 kez değerlendirilen tur: Kemer Tekne Turu

Yorum ekle

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png.