Ödeme
Tur Gününde Öde
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Hayır
Saat
09:00-16:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Kemer Suluada Tekne Turu, Suluada’nın Akdeniz’in en berrak sularıyla çevrili olması, nihai saflığı, el değmemiş doğası ve misafirlerine sunduğu Caretta’larla buluşma şansı nedeniyle tüm tekne turları arasından sıyrılan oldukça özel bir seçenektir!

Gerçekten de “Akdeniz’in Maldivleri” adıyla anılan gezeceğimiz bu koylar ve kıyılar bu unvanı sonuna değin hak ediyor ve eminiz ki siz de görür görmez bizi onaylayacaksınız!

Suluada’nın güzelliğini karşısında büyülenmeye hazır olun!

Fiyatlandırma
  • Çocuk (7-12):125 TL
  • Yetişkin:155 TL
  • Bebek:0 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: 09:00 – 16:30
Fiyata Dahil Olanlar Sigorta
Öğle Yemeği
Otel Transferi
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
İçecekler
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Mayo, Havlu
Güneş Gözlüğü, Güneş Kremi, Şapka

İzole Bir Doğa Harikasına Yelken Açalım

Her şeyi daha da mükemmel hale getirmek için sizi otelinizden alıp Adrasan limanına götüreceğiz. Çift katlı geniş teknemiz ve tüm misafirlerimiz hazır olduğunda ise güvertedeki yerimizi alıp sonsuz maviliğe yelken açacağız!

Yolculuk esnasında ilginç bir şekilde etrafta neden otel veya tesis olmadığını merak edebilirsiniz. Zira “Suluada gibi bir doğal güzellik konaklama tesislerinin türemesi için mükemmel bir seçenek olmaz mı?” diye kimse düşünmemiş midir?

Belki de düşünülmüştür, fakat güzergahımızdaki bazı koylar ve kıyılar Caretta’ların doğduğu yerdir ve işte bu yüzden insanlardan, kirlilikten veya binalardan bu yaşam noktalarını korunmak gerekir. Bu nedenle de bu doğal yerlere el değmemiştir.

Caretta demişken, eğer yeterince şanslıysanız onları kendi gözlerinizle görebilirsiniz!

Suluada’nın Saf İhtişamı

Kemer Suluada Tekne Turu programımızın özü elbette Suluada’dır. Bu yüzden onun hakkında kısaca konuşmalıyız, öyle değil mi?

Suluada Adası diğer adalara göre daha küçük bir doğal oluşum olsa da boyutlarına göre epey bir fazla popülariteye sahip! Tıpkı Maldivler’deki gibi bembeyaz kumlarına sahip olması bir yana sularının berraklığı sayesinde oradan oraya yüzen balıkları da ayak parmaklarınızı da net bir şekilde görebilirsiniz!

Suluada’da muhtemelen yoğun bir kararsızlıktan muzdarip olacaksınız: Beyaz kumların üzerine uzanıp bu güzel manzaranın bol bol fotoğrafını mı çekmeli yoksa kristalleşmiş sulara mı dalmalısınız? Bizce ikisine de zaman ayırmayı deneyin; pişman olmayacaksınız!

Lezzetli Bir Öğle Yemeği

Bir süre sonra yüzmek, fotoğraf çekmek, kıyı boyunca yürüyüşe çıkmak, sevdiklerinizle sohbet etmek ya da güneşlenmek yorucu olabileceğinden enerji barınızı doldurmalısınız.

Bunun için de hep birlikte enfes bir öğle yemeğinin tadını çıkaracağız. Enerjilerimizi geri kazandıktan sonra da yolculuğumuza devam edeceğiz!

Akseki Koyu: Trajik Bir Aşk İçin En Güzel Nokta

Bir sonraki durak, içindeki küçük mağarası ile ünlü Akseki Koyu olacak. Ve bu mağaraya Aşk Mağarası (veya Aşk Koyu, Aşk Adası) deniyor ve kendisinin oldukça şaşırtıcı bir özelliği var.

Aşk Mağarası’nın suları normal deniz suyu sıcaklığına nazaran daha serindir. Ve bazı efsanelere göre suyun ısınının bu noktada daha düşük olması, hareme götürüldükten sonra çok ağlayan ve sevgilisinden ayrı düşen bir genç kızın gözyaşları yüzündendir. Böyle güzel bir yer için fazla üzücü bir hikaye…

Yine de çok üzülmeyin, çünkü orada mükemmel bir yüzme seansı sizi bekliyor! Hem bedenimizi hem de zihnimizi rahatlatmak ve temizlemek için serin ve el değmemiş sulara karıştırmalısınız.

Yüzme seansının sonunda gemiye gelip Adrasan limanına geri döneceğiz.

Suluada Adasını Bizimle Ziyaret Edin

Kemer Suluada Tekne Turu programımıza katılmak, doğanın harikalarının keyfini sürmenin, en güzel yüzme noktalarını ziyaret etmenin ve bronzlaşmanın en keyifli yoludur! Bizimle birlikte Adrasan’dan yola çıkıp Suluada’yı gezerken asla unutamayacağınız nefis anılara sahip olacaksınız.

Sorularınız için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz: Tüm sorularınızı memnuniyetle cevaplayacağız.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy