Ödeme
Tur Gününde Öde
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
07:30 – 17:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Kemer Rafting Turu, adrenalin tutkunu kişiler için yaratılmış olup Antalya’nın doğa harikalarını da bünyesine katarak onlara tam olarak arzu ettiklerini verebilecek kapasitededir! Eğer kendinizi o maceraperest turistlerden biri olarak görüyorsanız mutlaka misafirimiz olmalısınız.

Yılan gibi kıvrılan geniş gövdesi sularındaki ışıltılarıyla kalbinizi çalacak vahşi nehirde bir o yana bir bu yana sallanmaya hazır olun!

Fiyatlandırma
  • Çocuk (7-12):85 TL
  • Yetişkin:120 TL
  • Bebek:0 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: 07:30 – 17:00
Fiyata Dahil Olanlar Sigorta
Ekipman & Eğitim
Öğle Yemeği
Otel Transferi
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Foto & Video
İçecekler
Kayak
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Konforlu Ayakkabılar

Açık Hava Etkinliği Severler için En İyi Seçenek

Kemer’de rafting etkinliği –daha ziyade Köprüçay Kanyonu’nda rafting etkinliği, kano ve botlar ile kalbinize heyecan doldururken el değmemiş güzelliklere ev sahipliği yaparak büyüler sizi. Zaten gittiğinizde de göreceğiniz gibi doğaya ve nefes kesen manzaralara hayran olan turistler hem dinlenmek hem de muhteşem manzara fotoğrafları çekmek için burayı sık sık ziyaret etmektedir.

İşte siz bu güzellikleri Kemer Rafting Turu sayesinde adrenalinle birleştirme şansı yakalayacaksınız!

Kemer’de Rafting Tehlikeli mi?

Profesyonel rehberlerimiz ve eğitmenlerimiz olduğu için endişelenmenize hiç gerek yok: Size rafting öncesinde ve esnasında bilmeniz gereken şeyler hakkında bilgi vereceğiz. Bunun haricinde de eğitmenlerimiz yardıma ve bilgiye ihtiyacınız olduğunda her zaman yanınızda olacaklar.

Ek olarak ekipmanlarımız, hiçbir sıkıntıyasebep olmayacak, son derece kaliteli materyallerden oluşmaktadır. Öyle ki çocuklar bile – tabii ki ebeveynleriyle birlikte – Köprüçay’ın yüzeyinde sallanabilir!

Kemer Rafting Gezisine Mükemmel Bir Şekilde Hazırlanın

Talihsiz durumlardan kaçınmak için rafting seansına dikkatlice hazırlanmalısınız. Yani:

  • Rahat ayakkabılar ve giysiler giydiğinizden ve havlunuzu getirdiğinizden emin olmalısınız.
  • Küpelerinizi, mücevherlerinizi ve aksesuarlarınızı çıkarmalısınız.
  • Kameralarınızı, cep telefonlarınızı ve diğer ekipmanlarınızı toplama noktasına bırakmalısınız.

Kemer Rafting Programı

Güzel bir başlangıç için Kemer Rafting Turu programımız kapsamında sizi otelinizden alacağız ve muhteşem doğası, manzarası ve temiz havasıyla Antalya’nın muhteşem rafting seanslarının merkezi olan Köprüçay Nehri’ne götüreceğiz. Ardından, bazı güvenlik ekipmanlarını giyecek ve bilmeniz gereken her şeyi profesyonel eğitmenlerden öğreneceksiniz.

Rafting bilgisi seviyeniz ne olursa olsun botun kontrolü, rotası, süresi veya rafting seansı sırasında yapmanız / yapmamanız gerekenler hakkında yeterli bilgiye sahip olacaksınız.

“Teorik olarak” hazır olduğunuzda ise pratik kısma geçeceğiz… Grubunuzla ya da tek başınıza bota bineceksiniz ve suyla dansınız başlayacak!

Nehrin Kıvrılan Bedenini Kucaklayın

Botunuzla birlikte oradan oraya sürüklenirken (tabii ki tehlikeli bir şekilde değil, lakin son derece heyecan verici bir şekilde) ona nasıl hükmedeceğinizi öğrenecek ve nihai eğlencenin tadını çıkaracaksınız! Elbette, bu süre zarfında, etrafa sıçrayan sular nedeniyle de sırılsıklam olacaksınız…

Kemer’de rafting aktivitemizde soluklanmanız, yüzmeniz ya da fotoğraf çekmeniz için iki mola verilmektedir. Serbest zaman bittiğinde ise sonraki bölüme hazırlanacaksınız.

Bitiş çizgisine ulaştıktan sonra enfes nehir kenarında biraz dinlenmek, rahatlamak ve yemek yemek için zamanınız olacak. Sonrasında ise seansınız sırasında profesyonel ekip üyeleri tarafından çekilmiş fotoğraf ve videoları satın alabilirsiniz.

Unutulmaz Bir Gün İçin Bize Katılın

Kemer Rafting Turu, heyecan ve huzur unsurlarını birleştiren bir gezidir. Üstelik herkese hitap eder: Şimdiye kadar 6-10 yaş arası çocuklar, yetişkinler ve yaşlılar da dahil olmak üzere bu maceraya kaydolan herkesin nehirde rafting eğlencesinden çok memnun olduğunu gördük.

Sadece nehir boyunca gezmekle kalmayacak, aynı zamanda eğlenecek, botunuzu kontrol ederken bol miktarda enerji ve güç kazanacak ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşacağınız çok sayıda anı biriktirebileceksiniz!

İçeriğimizi beğendiyseniz, bu turu kolayca rezerve edebilirsiniz. Veya daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy