Ödeme
Tur Gününde Öde
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
İstek Üzerine
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kemer Quad Safari turumuza katılarak birbirinden heyecanlı anlar yaşamaya, muhteşem bir güzergahın tadını çıkarmaya ve bol bol eğlenmeye hazır mısınız? Değilseniz bile yazımızın sonuna geldiğinizde eminiz ki olacaksınız…

Çünkü sizlere Antalya Kemer’de unutamayacağınız güzellikte bir gün vaat ediyoruz.

Fiyatlandırma
  • Kişi Başı:310 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: 08:00 / 10:00 / 13:00
Fiyata Dahil Olanlar Ekipman & Eğitmen
Sigorta
Otel Transferi
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Fotoğraf ve Video
İçecekler
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Güneş gözlüğü
Mayo-Havlu
Şapka

Bu Tur Size Neler Vaat Ediyor?

Bu program ile benzersiz bir sürüş deneyimi yaşayacaksınız. Quad araçları arazi araçları olduğundan normal şartlarda erişemeyeceğiniz bir donanım ve tasarımdaki araçları kullanmanın keyfine varacaksınız. Üstelik off-road olarak belirlenen güzergahta doğal manzaraları seyretme fırsatı da bulacaksınız. Bu da sıradan bir yolculuğun tam zıttı demektir!

Doğal olarak birbirinden güzel fotoğraflar çekeceğimizin de garantisini verebiliriz! Göreceğimiz doğal güzellikler ve gülümsemeniz fotoğraf karelerini süsleyecek.

Tabii ki bir de ferah bir mola vereceğiz ve serin sulara dalmanın keyfine varacağız.

Kısacası bu günübirlik aktivite ile birden fazla seçeneği bir araya getirmiş olacaksınız.

Yanınızda Olması Gerekenler

Kemer Quad Safari ile gününüzü gün etmeden önce turumuza nasıl eksiksiz bir şekilde hazırlanacağınız hakkında bazı ipuçları paylaşmak isteriz. Böylece eksiksiz bir şekilde doyasıya eğlenebileceksiniz.

  • Organizasyonumuzu gündüz yapacağımızdan yanınızda güneş kremi, güneş gözlüğü ve şapka gibi koruyucu ürünler bulundurmalısınız.
  • Tozlu yollardan geçeceğimizden ağzınızı kapatmak için maske getirmek isteyebilirsiniz.
  • Ayrıca kameranızı çekime hazır hale getirmeyi de unutmayın!

Konforlu Bir Başlangıç

Heyecan dolu Kemer Quad Turu ile benzersiz bir güne başlamak için belirtilecek saatte sizi Kemer’deki otelinizden tam donanımlı, konforlu ve modern aracımızla alacağız. Akabinde keyifli bir araç yolculuğu yapıp safari alanına ulaşacağız.

İşi Ustasından Öğrenin

Alana vardığımızda profesyonel ve lisanslı eğitmenler tarafından samimiyetle karşılanacak ve eğitim ve tanışma aşamasına geçeceksiniz. Bu aşamada süre, rota, aracı nasıl kullanacağınız vb. konularda bütün bilgileri ve detayları öğreneceksiniz. Ayrıca sizlerin soruları da özenle cevaplandırılacak.

Teorik eğitimin ardından araçları daha yakından tanımak için kısa bir test sürüşü yapacaksınız. Bu noktada hemen bir not düşelim: Sürücü olmak için herhangi bir ehliyete ya da tecrübeye ihtiyaç duymazsınız, araçların kullanımı oldukça basittir.

Tam 2 Saatlik Macera

Off-road programımızın bir araya getirdiği muhteşem doğal güzellikler eşliğinde yolculuğumuza başlayacağız.

Bir quad konvoyu halinde özel rotamız boyunca ilerleyip etrafı süsleyen ormanları, tepeleri, çiçekleri izleyecek ve tertemiz havayı soluyacağız. Bedenen ve ruhen yenilenmenin ve arınmanın keyfine varacağız. Tabii aynı zamanda heyecanı iliklerimize kadar hissetmenin de tadını çıkaracağız!

Yüzme Molası

Güzel havanın tadını çıkardıktan sonra kendimizi serin sulara bırakmak için kısa bir yüzme molası vereceğiz. Pırıl pırıl, masmavi sularda biraz yorgunluk attıktan sonra da yeniden araçlarımıza binip dönüş yoluna çıkmaya hazırlanacağız.

Ekstrem Parkur

Toplanma alanına vardıktan sonra Ekstrem Parkur adı verilen özel sürüş alanında Quad keyfine damgasını vuracak bir hayli eğlenceli ve enerjik bir sürüş deneyiminin tadını çıkaracağız. Bu kısım da sona erdikten sonra ise araçları teslim edip ve eğitmenlerle vedalaşıp alandan ayrılacağız.

Sizi araçlarımızla alıp yeniden otelinize bırakacağız. Böylece güzelce dinlenebilecek ya da gününüze diğer Kemer turları ile devam edebileceksiniz.

İçeriğimizi beğendiyseniz hemen kolayca rezervasyon yapabilir, aklınıza takılan her soruyu bizimle iletişim kurarak sorabilirsiniz!

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy