Ödeme
Tur Gününde Öde
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
10.30 – 16.30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Kemer Korsan Tekne Turu size unutulmaz anlar yaşatacak ve muhtemelen çocukluk hayallerinizden birini gerçekleştirmenize vesile olacak: Bir korsan gemisine binmek tabii ki!…

Belki çocukluğunuza değil, şimdiki zamana odaklanmak istersiniz. Karayip Korsanları filmlerini seviyorsunuz değil mi? Biz de öyle tahmin etmiştik… O halde Kemer’de korsan temalı bir tekne gezisi sizin için mükemmel bir tekne turu seçimi olacaktır. Zira teknemizin tüm dekorasyonu ve donanımı korsanların heyecan verici tarzlarını ve hayatlarını yansıtıyor olacak!

Üstelik bu tur boyunca denizin ve Kemer koylarının muhteşem güzelliklerinin tadını da çıkarıyor olacaksınız. Daha da iyisi tekne içindeki yarışmalara katılabilir, enfes turistik yerleri görebilir ve istediğiniz kadar yüzebilirsiniz. Bize sorarsanız böyle bir tur kaçmaz kısacası!

Fiyatlandırma
 • Yetişkin:120 TL
 • Çocuk:65 TL
 • Bebek:0 TL
Kalkış Saati
 • Tur Günleri: Her Gün
 • Tur Saati: 10:30-16:30
Fiyata Dahil Olanlar Otel Transferi
Rehberlik
Öğle Yemeği (Tavuk ya da Balık+Makarna+Salata)
Animasyon
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
İçecekler
Phaselis Giriş
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Güneş Gözlüğü, Şapka, Güneş Kremi
Mayo ve Havlu
Kamera

Kemer Korsan Tekne Turunun Avantajları

Bir kez daha hatırlatmakta fayda var. Kemer Korsan Tekne Turu ile:

 • Büyüleyici bir tekne içerisinde el değmemiş koyların, suların, manzaraların ve doğal güzelliklerin tadını çıkarma fırsatınız olacak.
 • Gezi boyunca birçok yarışma ve eğlenceye katılabilir, sevdiklerinizle ya da güvertede yeni tanışacağınız misafirlerle bolca eğlenebilirsiniz!
 • Son derece uygun fiyatlara nefis bir hizmet alabilir ve dopdolu bir gün geçirebilirsiniz!

Muhteşem Bir Güzergah

Kameranızı hazırlayın; Kemer ve civarındaki en büyüleyici, yeşili maviye bulayan en güzel yüzme noktalarını ziyaret edeceğiz ve bunlar:

 • Phaselis Antik Likya Kenti
 • Kleopatra Koyu
 • Kemer Limanı ve Koyu
 • Cennet Koyu’dur.

Ziyaret edeceğimiz durakların her biri son derece özel olsa da biz bu kısımda Antik Likya Kenti Phaselis’e şöyle kısaca değinmek istedik: Kendisi Kemer’e yaklaşık olarak 12 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır ve Antalya’da gezilecek en güzel yerlerden biridir.

Zira yaşı binleri bulmuş bu şehrin kalıntıları, mitolojiye ve çağlar öncesine ait eski hikayelere meraklı olan herkesi büyüleyebilir. Sayısız mozaik ve rölyef, antik yapı kalıntıları, eşsiz enerjisi ve atmosferi, çevresini saran masmavi deniz, yakındaki ormandan gelen çam aroması dolu tertemiz hava… Kısacası Phaselis’i asla unutamayacaksınız!

Kemer Körfezi

Kemer’in koyları ve mağaraları sahil şeridinde yer almaktadır ve bu doğal oluşumlar hem bitmek tükenmek bilmeyen bir güzellikle hem de misafirlerini kendisine çeken bir gizemle doludur. Ayrıca cam gibi sular ve mükemmel manzaralar da bahsi geçen bu nefis yerlerin adeta hamurunda vardır.

Kısacası Kemer kıyıları sizi pozitif enerji ile doldurur ve muhteşem fotoğraflar çekmek için fevkalade bir kaynaktır! Burada göreceğiniz her şey bir öncekinden daha güzel gelecek. Oysa hepsinin kendine has bir özelliği vardır.

Kemer Turkiz Marina, örneğin, her gün yüzlerce turist taşıyan gemileri ve antika tarzdaki yelkenli tekneleriyle ünlüdür. Kleopatra Koyu ise berrak mavi suları ve altın sarısı kumları ile gözlerinize ziyafet çeker. Ve Kemer Körfezi, zengin doğası ve fantastik flora ve fauna çeşitliliği ile dünyaca ünlü eşsiz bir ulusal rezervin parçasıdır. Yani onların güzellik yarışmasında bir kazanan seçemeyeceksiniz!

Güvertede Nihai Eğlence

Kemer Korsan Tekne Turu sırasında, gerçek korsanlar gibi giyinmiş bazı animatörlerin de yer aldığı eğlence programına katılma şansınız olacak!

Ayrıca bazı yarışmalar, köpük partisi (covid-19 dönemi boyunca mevcut değildir), bardan alınabilecek lezzetli yiyecek ve içecekler ve tabii ki kahkaha ve heyecan eminiz ki teknedeki süreyi daha da güzel bir hale getirecek.

Güvertede huzur içinde dinlenmek isteyenler ise teknenin pruvasında Kemer’in görülmeye değer yerlerinin muhteşem manzarasını sunan özel bir noktada oturabilir. Ayrıca üst güvertede uzanıp güneşlenebilirsiniz.

Sizi muhteşem bir gün bekliyor kısacası. Gelin hemen kanıtlayalım! Turumuzda yer ayırtın ya da bizimle iletişime geçin ve bu keyfin tadını çıkarın!

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy