Ödeme
Tur Gününde Öde
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
08:30-16:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Kemer Jeep Safari ile harika bir Kemer gezisine ve eğlence dolu bir jeep yolculuğuna hazır mısınız? Değilseniz bile yazımızı okuduktan ve son derece zengin içeriğimizi gördükten sonra eminiz ki olacaksınız! Zira en sevilen Kemer turları ve aktivitelerinden biri olan bu programda 4×4 bir jeep içerisinde hem tabiat harikalarını keşfedecek hem de oldukça eğleneceksiniz.

Fiyatlandırma
  • Yetişkin:170 TL
  • Çocuk:170 TL
  • Bebek:0 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: 08:30 – 16:00
Fiyata Dahil Olanlar Rehberlik Hizmeti
Sigorta
Otel Transferi
Öğle Yemeği
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Alkollü ve Alkolsüz İçecekler
Mağara giriş ücreti (opsiyonel)
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Güneş gözlüğü
Mayo-Havlu
Şapka

Bu Tur Size Neler Vaat Ediyor?

Size harika bir gün sunmak için organizasyonumuza otel transfer hizmetinden doğa yürüyüşlerine kadar pek çok madde ekledik. Dahası, yaklaşık 7 saatlik program boyunca pek çok önemli yer görüp bu bölgeler hakkında bilgiler kazanacak ve yeni şeyler öğreneceksiniz.

Tabii ki yorgunluğunuzu atacağınız keyifli molalar da vereceğiz ve bu molalarda yemek yiyecek, yüzecek, bol bol fotoğraf çekip muhabbet edeceğiz. Böylece Antalya Kemer anılarınızı taçlandırma fırsatı bulacaksınız.

Hazırsanız adım adım bir gününüzü bizimle birlikte nasıl geçireceğinizden bahsetmek isteriz!

Konforlu Bir Başlangıç

Kemer Jeep Safari programımıza konfor ile başlayabilmeniz için sizi tam donanımlı aracımızla otelinizden alıp safarinin başlayacağı alana kadar kısa bir araç yolculuğu yapacağız. Böylece hiç yorulmadan ve sıkılmadan, keyifli bir başlangıç yapmış olacağız.

10:30’da ise safari alanından bir jeep konvoyu halinde ayrılacağız ve ilk durağımıza gitmek üzere yola çıkacağız.

Gedelme Köyü

Gedelme Köyü, yani ilk mola durağımız 750 metrelik rakımı ve Bizanslılardan kalma tarihi dokusuyla sizi ilk görüşte kendisine çekecek.

Burası yemyeşil masalsı görünüşü hem de 2000 yıllık koca bir ağacı barındırması nedeniyle oldukça önemlidir. 30 dakikalık molamız boyunca işte bu ağacı ziyaret edecek ve manzaranın tadını çıkaracağız.

Ovacık

Molanın ardından bir sonraki durağımıza yani Ovacık’a hareket edeceğiz.

1500 rakımlı Ovacık, Antalya ve Kemer’i kapsayan nefis bir panoramik manzaraya sahiptir. Haliyle buradaki 20 dakikalık molamız esnasında bol bol manzara fotoğrafı çekip güzel anılar biriktireceğiz. Ayrıca bol oksijenli tertemiz havayı soluyarak bedenimizi de tazeleyeceğiz.

Öğle Yemeği

Molamızın ardından bir dağ yolunu takip ederek ve sevimli yerleşim yerlerinin içinden geçerek öğle yemeği molası vereceğimiz restorana doğru ilerleyeceğiz. 12:30’da son derece hijyenik, özenli ve leziz bir şekilde hazırlanmış yemeğimizi (pilav ile salata eşliğinde balık, tavuk, omlet seçenekleri) yedikten ve karnımızı doyurduktan sonra seçiminize göre molanızı değerlendireceksiniz.

Ekstra bir ücret ödeyerek buradaki mağarayı ziyaret edebilir ya da 30 dakikanızı dilediğiniz şekilde, özgürce değerlendirebilirsiniz.

Kanyonda Yüzme Molası

Buradan ayrıldıktan sonra ise Bizans kalesi surlarının görkemli manzarası eşliğinde Kanyon’a doğru yola çıkacağız. Yolculuğumuzun sonunda serin kanyon sularında yüzebileceğiniz 1 saatlik bir mola vereceğiz. Böylece günün yorgunluğunu atıp bedeninizi ferahlatma fırsatı bulacaksınız.

Hoş Bir Veda

Turumuzun toplam 70-80 kilometrelik rotasını tamamladıktan sonra toplanıp safari alanına dönmek için yola çıkacağız. Üzerimizde tatlı bir yorgunlukla saat 17:00 civarında alana vardıktan sonra ekibimizle vedalaşacak ve sizi otelinize götürmek üzere bekleyen aracımıza bineceksiniz. Varışta da Kemer Cip Safari turumuzu başarıyla sonlandıracağız.

Kemer Jeep Safari programımızı beğendiyseniz içeriğimizi online olarak hemen satın alabilirsiniz. Ayrıca bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size memnuniyetle yardımcı olacağız.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy