Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
Her Saat
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kemer Hamam programımız düzenlediğimiz bütün Kemer turları ve aktiviteleri arasında aynı anda hem bedeninizi, hem zihninizi, hem de ruhunuzu rahatlatabilecek tek seçenektir. İşte tam da bu nedenle son derece özel bir yere sahiptir ve kendisini tepeden tırnağa yenilemek isteyen tüm yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olmuştur.

Antik Romalılardan Osmanlılara kadar uzanan görkemli bir imparatorluk dönemi boyunca çeşitli özellikleriyle ön plana çıkan bu geleneksel banyo kültürünü en hijyenik, en sağlıklı ve en keyifli şekilde Kemer’de deneyimleyebilirsiniz.

Fiyatlandırma
  • Yetişkin:115 TL
  • Çocuk:65 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: Her Saat
Fiyata Dahil Olanlar Rehberlik Hizmeti
Sigorta
Sauna, Kese, Köpük Masajı
Rahatlatıcı Masaj
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Alkollü ve Alkolsüz İçecekler
Ek Hizmetler
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Mayo

Dikkat Etmeniz Gerekenler

Herhangi bir sağlık sorunu yaşıyorsanız ya da hamileyseniz hamam programımıza katılmadan önce doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. Hamamdaki bölümler sıcak ve buharla dolu olabileceğinden sağlığınızı nasıl etkileyebileceğini önceden bilmelisiniz.

Ayrıca yanınızda mayo, havlu ve fotoğraf makinenizi de getirmenizi tavsiye ederiz. Ek olarak ekstra hizmetlerden faydalanmak için para da getirebilirsiniz; böylece huzuru ve keyfi ikiye katlayacaksınız.

Konforlu Bir Başlangıç

Kemer Türk Hamamı seansınıza ferahlık ve konfor ile başlayabilmeniz için sizi otelinizden alıp hamama kadar kısa bir araç yolculuğu yapacağız. Böylece hiç yorulmadan ve sıkılmadan ulaşım etabını halledeceğiz.

Buhar Odası (Sauna)

Tesise varınca profesyonel personel tarafından samimiyetle karşılanıp program hakkında daha ayrıntılı bilgi edineceksiniz. Sonra da hazırlanmak üzere soyunma odasına geçecek ve hamam keyfi için gerekli, geleneksel bir simge olan peştamalı bedeninize dolayacaksınız. Böylece saunaya girmek için de hazır olacaksınız.

Buhar ve ısıyla dolu odada bir süre oturarak cildinizin yumuşamasına ve gözeneklerinizin genişlemesine yardım edeceksiniz. Bu işlem bir sonraki aşamanın en verimli şekilde geçmesine ve toksinlerden ve kirlerden tam bir arınma sağlamaya sebep olduğundan oldukça önemlidir.

Süre dolunca saunadan ayrılacaksınız.

Bol Köpüklü Kese Keyfi

Kemer Hamam programımız geleneksel bir adımla devam edecek: Köpükler içinde kese…

Profesyonel personel yanınıza gelecek ve kese ile bedeninizi titizlikle ovalayacak. Böylece ölü deriler, kirler, toksinler gibi vücudunuzda barınmasını istemeyeceğiniz her şey sizi terk edecek. Hem de son derece hijyenik ve sağlıklı bir şekilde… Dahası tüm bu süre boyunca mis kokulu bir sabun köpüğü kütlesinin altında uzanarak keyfinizi adeta taçlandıracaksınız.

Bir not olarak ekleyelim: Keselenme aşaması kan dolaşımınızı hızlandırması bakımından da oldukça önemlidir. Kısacası bir taşla iki kuş vuracağımız bu bölümde hem doyasıya rahatlamayı hem de bağışıklığınızı güçlendirmeyi başaracaksınız.

Diğer Hizmetler

Kültürel bir yapıtaşı olan hamam keyfinin ana bölümleri bittikten sonra birbirinden rahatlatıcı ve keyifli hizmetlerin tadını çıkarabileceksiniz. Bu hizmetler:

  • Jakuzi
  • Ayak masajı
  • Vücut masajı
  • Yüz maskeleri gibi uygulamalardan meydana gelecektir.

Ayrıca belirli bir ücret ödeyerek farklı paketlerin keyfini de çıkarabilirsiniz. Kısacası rahatlığı ve ferahlığı ile favoriniz olacak bir gün geçireceksiniz.

Güzel Bir Veda

Programımız sona erdiğinde profesyonel personelle vedalaşacak, eşyalarınızı teslim alacak ve tesisi terke edeceksiniz. Biz de sizi tesisten alıp otelinize kadar bırakacağız. Varışta dilerseniz dinlenerek dilerseniz yeni planlara yelken açarak gününüzü keyifle süslemeye devam edeceksiniz!

Kemer’de hamam sefası sürmek isterseniz ve Kemer Hamam programımızı beğendiyseniz içeriğimizi online olarak hemen satın alabilirsiniz. Ayrıca bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz; size memnuniyetle yardımcı olacağız.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy