Ödeme
Tur Gününde Öde
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:00 – 15:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kemer Dinopark dünyanın en eski sakinleriyle tanışacağınız ve büyüleyici bir maceraya atılacağınız harika bir yerdir! Zira Antalya kıyılarının en büyük interaktif parkı olan Dinopark’ta farklı dinozor türlerini görebileceksiniz!

Milyonlarca yıl öncesine uzanan bir zaman yolculuğuna hazır olun!

Fiyatlandırma
  • Kişi Başı:270 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: 09:00-15:00
Fiyata Dahil Olanlar Otel Transferi
Giriş Bileti
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Yiyecekler ve İçecekler
Fotoğraf ve Video
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Güneş Gözlüğü ve Şapka
Rahat giysiler

Dinopark Hem Çocukları Hem Yetişkinleri Cezbeder

Size hemen bu eğlence dolu yer hakkında kısaca bilgi verelim: Kemer Dinopark, Göynük denen bir köy yakınlarında bulunmaktadır. Park, 30.000 metrekareden fazla alanı kaplamaktadır ve bu da onu kendi türü içerisinde Türkiye’nin en büyük eğlence parkı yapmaktadır.

Ayrıca Dinopark’ı Türkiye’deki tematik parkların en güzel örneklerinden biri yapan şey muhtemelen bulunduğu ortamdır: Park, yürüyüşünüz sırasında asla terlemeyeceğiniz bir ormanın içinde konumlanmıştır! Yani devasa dinozorları en rahat ve en serin şekilde göreceksiniz…

Dinopark’ın Bölümleri

Kemer’deki Dinopark tematik parkı iki bölgeye ayrılmıştır. Ana alan interaktiftir: Sonsuz labirentte dolaşabilir ve milyonlarca yıl önceki hayatın temsilcileriyle karşılaşabilirsiniz. Gerçekten yaşamış 30’dan fazla dinozor dev vücutları ve güçlü gürlemeleriyle sizi hayrete düşürecek!

Dinozorlar sensörleri sayesinde size tepki verecek. Bazıları sizinle tanışmaktan mutlu olacak, bazıları ise sizi tehdit ediyor gibi görünebilir! Yine de endişelenmeyin: Onlar yalnızca ruhlarındaki vahşiliği temsil ediyorlar! Siz Dinopark’ta büyük bir mutlulukla karşılanacaksınız.

Kendinizi hazır hissettiğinizde keyifli bir geziye çıkın ve gezegenimizin yüzbinlerce asır önce yaşamış yaratıklarıyla tanışın. Ve bu dönemlere özellikle ilgi duyuyorsanız arkeolojik kazılara katılabilirsiniz!

Dinopark’ın Diğer Harika Özellikleri

Dinopark’ın Kemer’deki ana dinozor alanının yanı sıra katılabileceğiniz özel aktiviteler bulabileceğiniz ikinci bir rekreasyon alanı da bulunmaktadır. Örneğin, sizi Mezozoik çağa geri götürecek ürkütücü bir filmin keyfini çıkarabileceğiniz 7D sinemaya gidebilirsiniz.

Gerçekten cesursanız  bir korku odasına da girebilirsiniz. Bu odada bazı engellerle karşılaşacaksınız ve bulmacaları çözerek veya gerekli şeyleri bularak oradan çıkmaya çalışacaksınız. Tabii ki tüylerinizin diken diken olduğunu her an hissedeceksiniz!

Açık hava etkinlikleri hayranlarına sesleniyoruz: Kaya tırmanışına katılmanızı şiddetle tavsiye ederiz! Şimdiden heyecanlandıysanız Dinopark’taki dev halat parkı sizi bekliyor… Bir tırmanma duvarının zirvesini fethetmeye çalışarak veya bazı engelleri aşmaya çalışarak kaya tırmanışında kendinizi deneyebilirsiniz: Seçim her zaman sizin.

Ancak vahşi yaşamı özlerseniz, her zaman hayvanat bahçesine geri dönebilirsiniz.

Kemer’de Gezilecek En Garip Yer

Bizimle Kemer’deki Dinopark’a seyahat edin: Eğlence, tarih ve arkeoloji dünyasına dalacağız! Orada göreceğiniz her şey ve hissedeceğiniz tüm duygular Antalya Kemer tatilinizi çok daha keyifli hale getirecek!

Dilerseniz bu Kemer Dinopark turunu hızlı bir şekilde çevrimiçi olarak rezerve edin veya tüm sorularınız için bizimle iletişime geçin. Sizleri bekliyoruz!

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy