Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
İstek Üzerine
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kemer At Safari programımız huzurlu bir gün geçirmek, bunu yaparken de dünyanın en asil hayvanlarından biri olarak bilinen atlarla dostluk kurmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Zira at sırtında yeşil ve mavi renklerinin birleşiminin, tertemiz havanın, bol oksijenin, tatlı meltemin, yeni dostlukların ve sevdiklerinizle doyasıya eğlenmenin tadını aynı anda çıkarabileceksiniz.

Dilerseniz hiç hız kesmeden programımız hakkında genel bir bilgi verelim. Ve en huzur dolu Kemer turları arasında sayılan bu güzel programı daha detaylı bir şekilde inceleyelim.

Fiyatlandırma
  • Kişi Başı:230 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Tur Saati: İstek Üzerine
Fiyata Dahil Olanlar Rehberlik Hizmeti
Sigorta
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Alkollü ve Alkolsüz İçecekler
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Güneş gözlüğü, şapka, rahat ayakkabılar

Kemer’de At Sürme Keyfine Hazırlık

Binicilik etkinliğimiz ile alakalı detayları paylaşmaya başlamadan evvel size bizimle buluşmadan önce nasıl hazırlanmanız gerektiği hakkında bazı ipuçları vermek istiyoruz.

  • Öncelikle toplanma alanına gelmeden önce zararlı güneş ışınlarından korunabilmek için şapkanızı, güneş gözlüklerinizi, güneş kreminizi ve yedek ayakkabılarınızı çantanıza atmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.
  • Ayrıca konforlu giysiler giymeyi tercih edebilirsiniz: Böylece hareketleriniz hiçbir şekilde kısıtlanmayacak ve at sırtında en rahat halinizle gezeceksiniz.
  • Ve lütfen birbirinden harika fotoğraflar çekmek için telefonunuzu veya kameranızı şarj ettiğinizden emin olun: Safarimiz boyunca göreceğiniz anları hiç kaçırmak istemeyeceksiniz!

Artık yola çıkmaya hazırsınız!

Tanışma ve Eğitim

Safariden önce, toplanma alanına vardığımızda  profesyonel ve lisanslı eğitmenlerimiz tarafından güler yüzle karşılanacaksınız. Kendileri hakkında kısaca bilgi verdikten sonra at biniciliği, ekipman, süre, rota, dikkat etmeniz gerekenler vb. konularda detaylı bilgi alacaksınız.

Ayrıca sizlerin soruları da özenle cevaplandırılacak. Böylece teoride gerçekleştirdiğiniz öğrenme işini at sırtına taşımaya hazır olacaksınız.

Kilo ve boyunuza uygun bir at ile eşleştirildikten sonra ise maceraya atılmaya hazır olacaksınız!

Kemer At Safari Programı

Kemer At Safari bir binici grubu olarak toplanma alanından çıkmamız ile resmen başlamış olacak! “Peki ama nereye gidiyoruz?” diyecek olursanız cevabımızı verelim: Doğa ile kucaklaşmaya…

Toros Dağları’nın eteklerinde, ormanlık alanlarından içinden geçerek huzur dolu bir zaman dilimi geçireceğiz. Çiçeklerle bezeli yemyeşil bir örtü içerisinde yol alırken eğitmenimiz de bize eşlik ediyor olacak ki kendinizi tamamen güvende ve huzurlu hissedin.

2 saatlik nefis yürüyüşümüz sonunda ise pırıl pırıl bir günü, onlarca harika fotoğrafı ve bolca eğlenceyi arkamızda bırakmış olacağız. Ardından biricik yoldaşlarımız olan atlar ve tabii ki eğitmenlerimizle vedalaşıp bu unutulmaz günü sonlandıracağız.

Bize Katılın

Kemer At Safari  programımızın içeriğini beğendiyseniz çevrimiçi olarak rezervasyon yaptırabilir veya daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Tüm sorularınızı zevkle cevaplayacağız. Ayrıca dilerseniz diğer günlük tur ve etkinliklerimizi de şöyle bir inceleyebilirsiniz.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy