Ödeme
Tur Gününde Öde
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Hayır
Saat
18:00-00:00
Tur Günleri
Cuma, Salı
Yemek
Yemek Yok

Kemer Anadolu Ateşi Gösterisi etkinliği, izleyicileri için nefes kesen dans şovları sahneye koyan dünya çapında popülerlik kazanan, haliyle ülkemizin en iyi dans ekibi olarak bilinen Anadolu Ateşi’ni sizlerle buluşturuyor! Onlar da akıcı hikaye anlatımı, fevkalade hızlı ve göz alıcı hareketleri, ışıltılı kostümleri ve canlı ambiyansıyla aklınızı başınızdan alacak!

Gelin Anadolu Ateşi’ni ve tur içeriğimizi daha yakından inceleyelim.

Fiyatlandırma
  • Kişi Başı:385 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Salı, Cuma
  • Tur Saati: 18:00-00:00
Fiyata Dahil Olanlar Sigorta
Giriş Bileti
Otel Transferi
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Yiyecekler
İçecekler
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Oturmak için battaniye ya da havlu gibi yumuşak ürünler
Sinek kovucu

Guinness Rekortmeni Dans Topluluğu

Anadolu Ateşi dans topluluğu iki Guinness rekoruna sahiptir:

  • Dünyanın en hızlı dans performansı (dakikada 241 adım)
  • Gösterisinde en fazla seyirciye sahip olma (400 bin kişi)

İşte yalnızca bu gerçekleri öğrenerek bile sizi nasıl bir performansın beklediğini kolayca hayal edebilirsiniz!

İnanılmaz Bir Gece Sizi Bekliyor

Anadolu Ateşi 250 profesyonel dansçıdan meydana gelmektedir ve hepsi de aynı hayale sahiptir: Muhteşem bir performans ortaya koymak ve gecenizi unutulmaz kılmak…Tabii bunu yapabilmek için de senkronize vücut hareketleri ve çarpıcı enerjilerini ortaya koyup baştan sona dinamik ve masalsı bir hikaye anlatacaklar!

Sahneye taşıdıkları armoniye konsantre olun ve büyülenmeye hazırlanın. Bu nefes kesici gösteriyi görmek için Kemer’den yola çıkacağız!

Mükemmel Bir Atmosferle Zenginleştirilmiş Dans Gösterisi

Profesyonel dans ekibi renkli kostümleri, aksesuarları ve makyajlarlarıyla sahnede şovlarını sergileyecekler. Onları ağırlayacak platform ise tüm konseptin üzerinizde güçlü bir yaratması için özel süslemeler ve aydınlatma ile dekore edilmiş olacak.

Kemer Anadolu Ateşi Gösterisi programı akşamında her biri farklı bir hikayeye sahip olan 10’dan fazla farklı dans göreceksiniz:

  • Aşk
  • ölüm
  • savaş
  • ve barış işlenecek.

Ayrıca kolektif repertuvar iki büyüleyici performans içerir:

Troy: Truva Savaşı’nın öyküsünü anlatan Homeros eserinin dans yorumudur.

Anadolu Ateşi: Anadolu’nun tarihi gelişimi temalı koreografik bir performanstır. Bu performansta ritmik halayı, oryantal lezginkayı, semazenlerin hipnotik gösterisini ve çok daha fazlasını seyretme şansına sahip olacaksınız.

Herşey Nasıl Başladı?

Programımıza kayıt yaptırmadan ve gösterinin tadını çıkarmadan önce Anadolu Ateşi’nin hikayesini öğrenmek isteyebilirsiniz: Anadolu Ateşi topluluğunun dansçıları, her dans grubunun yapamayacağını dünya sahnesine taşımaktadırlar. Bu topluluğun kurucusu, profesyonel bir sanatçı olan Mustafa Erdoğan’dır.

Mustafa Erdoğan, kendi ekibini oluşturmak için farklı seviyelerden çok sayıda dansçının katıldığı zorlu bir seçim düzenlemiştir.

Tüm katılımcılar arasından ise en iyilerini seçip yoğun bir eğitime başlamıştır: O kadar yoğun ki, dansçılar her gün 8-12 saat çalışıyorlar, her hareketi defalarca tekrar ediyorlar, dansı baştan sona yorulmak bilmeden çalışıyorlar… Kısacası ekip tamamen mükemmel olabilmek için sayısız kez pratik yaptı nefis programıyla hedefine ulaştı.

Şimdi size, bu mükemmeliyeti kendi gözlerinizle görebilme fırsatı veriyoruz: Kemer Anadolu Ateşi Gösterisi programımıza katılın ve büyülenmeye hazır olun! Dilerseniz önce bizimle iletişim de kurabilirsiniz.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy