Ödeme
Tur Gününde Öde
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:00-13:00
Tur Günleri
Cumartesi, Perşembe, Salı
Yemek
Yemek Yok

Düzenlemiş olduğumuz Kemer Akvaryum Turu, deniz seviyesinin altına gizlenmiş güzellikleri göstererek hem yetişkinleri hem de çocukları memnun edecek harika bir günlük gezidir: Denizlerin ve okyanusların gizemli flora ve faunasını kucaklamaya hazırlanın!

Fiyatlandırma
  • Çocuk (3-12):405 TL
  • Yetişkin:450 TL
  • Bebek:0 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Salı, Perşembe, Cumartesi
  • Tur Saati: 09:00 – 13:00
Fiyata Dahil Olanlar Giriş Bileti
Otel Transferi
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Yiyecekler ve İçecekler
Özel bölümlere giriş
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Kamera
Rahat giysiler

Dünyanın En Büyük Tünel Akvaryumu

2012 yılında Antalya’da açılan ve hemen turistlerin göz bebeği haline gelen Akvaryum (veya Oceanarium), o günden bu yana muhteşem yaratıklara ev sahipliği yaparak Antalya’nın en popüler turistik yerlerinden biri olmuştur.

Antalya Akvaryum dünyanın en büyük akvaryum komplekslerinden biri olmasının yanı sıra en büyük tünel akvaryumuna da sahiptir (uzunluğu 131 metre ve genişliği 3 metre)! Belki de bu yüzden eşsiz hayvanları sergileyen bu uzun mavi tünel boyunca yürüyen insanlar asla sakin kalamazlar: Hayret nidalarını her zaman duyabilirsiniz!

Burada bir not olarak ekleyelim, tünel boyunca aynı şeyleri tekrar tekrar görmeyeceksiniz. Çünkü tünel akvaryumu 3 bölüme ayrılır:

  • Tropik Resifler: Sıcak akıntıların sakinleriyle tanışacaksınız.
  • Batık Atlantis: Bir su altı şehri ve bir gemi enkazının kalıntılarını göreceksiniz.
  • Denizaltı (en uzun kısım): Denizin en tehlikeli canlılarını gözlemleyeceksiniz. Çarpıcı manzaraları kaçırmamak için gözlerinizi iyice açmayı unutmayın!

Antalya Akvaryum’un İlginç Bölümleri

Tünel boyunca yürüyüş yaptıktan sonra Antalya Akvaryumu’nun diğer bölümlerini ziyaret edebilirsiniz. Ve Kemer Akvaryum Turu boyunca tamamen özgür olacağınız için sizi en çok çeken noktaları seçebilir, diğer boyutları kucaklamanın tadını çıkarabilirsiniz! Yine de bazı bölümlerin giriş ücreti gerektirebileceğini lütfen unutmayın.

Gelin Antalya Akvaryumu’nun en güzel bölümlerine bir göz atalım!

Oceanride XD Sineması

Bu bölümde, denizin 3D seyri gerçekleştirilir. Kaptan Barbossa ile birlikte derinliklere daldığınızı ve zamanda yolculuk ettiğinizi hissedeceksiniz!

Kar Dünyası Akvaryumu

Bu bölüme girip yazı hemen geride bırakabilirsiniz. 1500 metrekarelik alanında küçük bir Antarktika bölümü göreceksiniz! Burada sizi -5 derecelik hava şartlarından koruyacak özel giysiler giyerek bir igloyu da ziyaret edebilirsiniz! Ayrıca, kartopu savaşlarına katılmayı veya sevimli bir kardan adam yapmayı da unutmayın!

WildPark

WildPark’ı ziyaret ederseniz, atmosferine hayran kalacaksınız: Kükremeler duymak, ormanların enfes kokusunu içinize çekmek ve yılanlar, büyük örümcekler, kaplumbağalar, akrepler ve daha fazlası gibi tropik hayvanları görmek sizi gerçek bir safariye çıkaracak!

Eğlenme ve Öğrenme Zamanı

Şimdi Kemer Akvaryum Turu programımıza katılarak doğanın en görkemli parçalarını bir araya getirmenin ve deniz altında, karda ya da dünyanın en vahşi köşelerinde yaşama dair kültürel birikiminizi genişletmenin tadını çıkarabilirsiniz! Üstelik harika fotoğraflar çekecek, eşsiz hayvanları görecek, farklı atmosferlere karışacak ve tüm şekilleriyle Tabiat Ana’yı kucaklayacaksınız!

Bu geziyi şimdi ayırtın veya daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin: Tüm sorularınıza 7/24 memnuniyetle cevap vereceğiz!

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy