Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:30 – 16:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kapadokya Yamaç Paraşütü etkinliği ile göklerde süzülmek, Kapadokya anılarınızı bol heyecanla taçlandırmak için kayıt yaptırabileceğiniz en mükemmel Kapadokya turları arasındadır;  Zira Anadolu’nun mücevheri niteliğindeki Kapadokya’nın eşsiz topraklarını gökyüzünden seyretmek demek, hayatta karşınıza nadiren çıkacak bir fırsatlardandır.

Üstelik bunu güvenle yaparken bir yandan da kalbinizin atışlarını da dinleyebileceksiniz. Şimdiden sabırsızlanıyorsunuz, değil mi?

Sabırsızlanmakta oldukça haklısınız: Kapadokya’da yamaç paraşütü turumuza kayıt olarak başından sonuna dek profesyonel ve kusursuz bir hizmet alacaksınız.

İşte bu nefes kesici etkinliğin etaplarıyla ilgili ayrıntılar aşağıdaki paragraflarda yer alacak; dilerseniz okumaya devam edebilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Ekipmanlar

Rehberlik

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Atıştırmalıklar

Konforlu Bir Başlangıç

Önceden planlanan zamanda tam donanımlı ve konforlu aracımızla sizi Kapadokya‘daki otelinizden alacağız. Ardından, etkinliğin başlayacağı dağın tepesindeki alana ulaşana kadar keyifli bir araç yolculuğu yapacağız.

Alana vardığınızda, size yardımcı olacak, profesyonel eğitmeniniz  sizi alanda bekliyor olacak. Ekipman, güvenlik prosedürleri, uçuş ve iniş hakkında ayrıntılı bilgi verecektir. Ayrıca sorularınızı da yanıtsız bırakmayacaktır.

Eğitim faslı bittiğinde, ekipmanı giyerek hazırlanacaksınız ve her şey hazır olduğunda da kayalıklardan birlikte atlayacaksınız!

Benzersiz Bir Deneyim

Kapadokya Yamaç Paraşütü sırasında muhteşem güzellikteki manzaranın tadını çıkarmaktan başka yapmanız gereken hiçbir şey yoktur, çünkü eğitmeniniz uçuşa liderlik edecektir. Yani size yalnızca bu benzersiz deneyiminin tadını çıkarmak kalır!

580 – 850 metre yükseklikte, vadileri, peribacalarını, uçurumları, Kapadokya’nın keskin yamaçlarını ve kayalıklarını gözlemleyebilir ve kulağınızda yankılanan kalp atışlarınızı dinleyebilirsiniz.

Göklerde süzülen bedeninizde ve ruhunuzda macera duygusunu ve cesareti hissedeceksiniz! Hem bu harika hislerle dolarken hem de eğitmeninizle keyifli bir sohbetin tadını çıkarırken güzelliğiyle meşhur Göreme ve Uçhisar da ayaklarınızın altında olacak.

İniş & Sertifika Alma

10-20 dakika sonra hava koşullarına bağlı olarak uygun, boş bir araziye ineceksiniz. Burada profesyonel personelin yardımıyla ekipmanlarınızdan kurtulacaksınız. Ardından da göstermiş olduğunuz cesaret için bir sertifika ile ödüllendirileceksiniz.

Gitmeye hazır olduğunuzda ekibimize veda edip sizi otelinize götürmeyi bekleyen aracımıza bineceksiniz. Otelinize varışta ise Kapadokya yamaç paraşütü programımız sona erecek.

Bize Katılın 

Kapadokya Yamaç Paraşütü içeriğimizi beğendiyseniz düzenlediğimiz tüm Kapadokya turları için geçerli olduğu gibi bu turumuzu da online olarak satın alabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kapadokya Yamaç Paraşütü”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.