Ödeme
Ön Ödeme
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Hayır
Saat
İstediğiniz Zaman
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kapadokya Tuz Gölü Turu programımıza kaydolmak, eşsiz bir kontrast yaratacak. Bu yüzdendir ki farklı ve nefis bölgeyi ve gezi noktasını birleştirmenin mükemmel bir yoludur: Kapadokya’nın kayalık, keskin ve kahverengi topraklarından ayrılacak ve Tuz Gölü’nün beyaz ve göz alabildiğine uzanan düzlüğüne varacaksınız. Hatta bu yüzden muhtemelen biraz sersemlemiş hissedeceksiniz; zira bu keskin geçiş sizi kesinlikle büyüleyecek!

Tuz Gölü’nü eşsiz ve önemli kılan birçok sebep vardır ve aşağıdaki satırlarda size hepsini anlatacağız. Yine de bu kısma geçmeden önce bu nefis turun vaat ettiği şeyleri paylaşmak istiyoruz.

Şimdi,  zihninizi ve ruhunuzu arındırmaya hazırsanız, size tüm Kapadokya turları arasında en “huzurlu” turlardan biri olan bu program hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer ( Sadece Göreme Otelleri)

Sigorta

Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Yiyecek & İçecekler

Bunları da Beğenebilirsiniz;

Kapadokya Çıkışlı Tuz Gölü Turu Neler Vaat Ediyor?

Heyecanınızı diri tutmak için hemen anlatmaya başlayalım: Kapadokya Tuz Gölü Turu sırasında güzergahımızda yer alan ve atmosferleri ile nefes kesen yeraltı şehirlerinden bazılarını keşfedeceğiz. Üstelik profesyonel rehberlerimizden ilginç ve eğlenceli bilgiler öğreneceğiz. Kısacası kültürel birikiminizi geliştirmeniz için bir fırsat sunmayı vaat ediyoruz!

Tuz Gölü’nde birkaç saat geçirip, el değmemiş güzelliğini gözlemleyeceğiz. Onun güzelliklerini seyrederken bedeninizin rahatladığını ve ruhunuzun neşeyle dolduğunu hissedeceksiniz. Zira şehrin kalabalığından sıyrılmak, tüm o keşmekeşi bu enfes noktada geride bırakmak sizi adeta yeniden doğmuş gibi hissettirecek!

Tüm bunlara ek olarak lezzetli mi lezzetli bir öğle yemeği ile enerjimizi tazeleyeceğiz.

Yer Altındaki Kaya Oyma Şehirler

Sizi Kapadokya’daki otelinizden konforlu ve tam donanımlı aracımla aldıktan sonra, Tuz Gölü’ne kadar 2 saatlik bir yolculuk yapacağız. Tabii ki, bu yolculuğu benzersiz kılmak için, Tatlarin Yeraltı Şehri adlı turistik bir bölgede mola vereceğiz.

Orada Kapadokya’nın sunduğu havayı yakalayabileceksiniz. Şehrin koridorlarında yürüyeceğiz, odalarına gireceğiz ve o dönemde yaşamış eski insanların yerin altındaki “gizli” yaşamlarını seyretmenin tadını çıkaracağız.

Kısacası, attığınız her adımda heyecanı hissedeceksiniz.

Tuz Gölü: Yeryüzünde Beyaz Bir Cennet

Yerin altındaki rehberli gezimizden sonra Kapadokya Tuz Gölü gezimizin asıl hedefine, yani Tuz Gölü’ne doğru yola çıkmış olacağız.

Ülkemizin en önemli doğal kaynaklarından olan bu göl, çok fazla tuz, mineral ve faydalı pek çok madde içermektedir. Ayrıca kendisi tuz açısından dünyanın en zengin göllerinden biridir: Yılda 300 bin ton tuz sağlar.

Elbette oraya vardığımızda sadece tuz konusundaki verimliliğinden faydalanmayıp,  onun saf ve eşsiz güzelliğinin tadını çıkaracağız.

Beyazlığı, duruluğu ve ılık suları o kadar güzel bir manzara yaratacak ki manzarasının fotoğraflarını çekmekten asla yorulmayacaksınız. Dinlendirici ve huzur dolu atmosfer, bol temiz hava ve bu cennet gibi yerde olmanın heyecan verici hissi içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkaracaktır: Doğanın sunduğu ilhamı kabul edin ve fotoğraf galerinizi en güzel fotoğraflarla taçlandırmaya başlayın!

En İyi Tuz Gölü Turu

En kaliteli Kapadokya çıkışlı Tuz Gölü Turu’nun tadını çıkarmak istiyorsanız misafirlerimizden biri olmalısınız.  Bu yüzden hiç zaman kaybetmeden online olarak yerinizi rezerve edebilirsiniz.

Kapadokya Tuz Gölü Turu programımız veya diğer Kapadokya turları hakkında daha fazla bilgi edinmek için 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz; size memnuniyetle yardımcı olacağız.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kapadokya Tuz Gölü Turu”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.