Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
İstediğiniz Zaman
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Kapadokya Hamam keyfi sürmek, Kapadokya’da yapılacak şeyler arasındaki en popüler seçeneklerden biridir. Zira tüm Kapadokya turları ve aktiviteleri arasında aynı anda hem bedeninizi, hem zihninizi, hem de ruhunuzu rahatlatmasıyla ön plana çıkabilecek bu kadar geniş bir program yoktur. İşte tam da bu nedenle de son derece özel bir yere sahiptir.

Antik Romalılardan Osmanlılara kadar uzanan upuzun bir dönem boyunca tüm o önemli eski insanlık, temizleme, iyileştirme ve arındırma özellikleriyle ön plana çıkan bu geleneksel banyo kültürünü benimsemişlerdir. Ve Kapadokya’da Türk Hamamı oturumumuza katılarak bunu siz de deneyimleyebilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Transfer

Sauna

Kese

Vücut Masajı

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Yiyecek & İçecek

Kapadokya Hamam ile Muhteşem Bir Yenilenme

Rahatlatıcı olmasının yanı sıra Türk Hamamı, daha parlak ve genç bir cilt, daha sağlıklı bir kan dolaşımı, tansiyon düzenleme, solunum problemlerinin azaltılması ve güçlü bağışıklık sistemi gibi sayısız fayda da sağlayacaktır.

Bu nedenle de bu şansı kesinlikle kaçırmamalısınız. Özellikle yorucu bir Kapadokya turundan gelmişseniz ve vücudunuz yürüyüş, tırmanış, bol bol gezme ya da türlü araç ulaşımları nedeniyle ağrıyorsa; Kapadokya Hamam programımız sayesinde ağrının ve yorgunluğun kaybolup gitmesine izin vermelisiniz.

Hamam İçin Konforlu Bir Başlangıç

Kapadokya Türk Hamamı seansınıza ferahlık ve konfor ile başlayabilmeniz için sizi otelinizden alıp tesisimize getireceğimiz kısa bir araç yolculuğu yapacağız. Böylece hiç yorulmadan ve sıkılmadan ulaşım işlemimizi halledeceğiz.

Tesisimiz

Hamamız iç tasarımı ile çok lüks ve otantik, Osmanlı tarzını andıran bir yapıya benzemektedir.

Ayriyeten bu tesis dev bir kaya parçasının içine oyulmuştur; bu nedenle de buradaki vaktiniz boyunca hem Kapadokya’nın kendine has geleneksel özelliklerini hem de Türk kültürümüzün olmazsa olmaz parçası olan hamam sefasını bir araya getireceksiniz.

Hamamın tüm faydalarını olabildiğince edinebilmeniz için ilk adım olarak buharla dolu, sauna benzeri bir odada vücudunuzu hazırlamak için mümkün olduğunca oturacak ve bolca terleyeceksiniz. Bu süreç, cildinizdeki gözenekler yeterince genişlediğinde ve bedeniniz yumuşadığında sona erecek ve Türk hamamınızın keyif dolu ana kısmının başlayacağı kese ve köpük masajı başlayacak.

Kapadokya Türk Hamamı’nda Arının

Kapadokya Hamam seansınızın bir sonraki adımında, ortasında sıcak bir mermer platform bulunan bir odaya gireceksiniz.

Yüzüstü pozisyonda bu taşa uzandığınızda ve hazır olduğunuzu hissettiğinizde hamamın profesyonel personeli sırtınıza sıcak su dökmeye başlayacak. Bunu yaparken de kapsamlı bir temizlik için bedeninizi keseliyor olacak. Bir nevi bir “vücut peelinginin” tadını çıkaracaksınız: Cildinizin kirli tabakasından arınıp beraberinde toksinlerden ve ölü derilerden kurtulacaksınız.

Bu da tabii ki çok daha sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olacağınız anlamına gelmektedir.

Ve bir süre sonra en güzel kısmımız başlayacak: Köpük masajı… Bir köpük kütlesinin içinde, inanılmaz kokular eşliğinde temizleneceksiniz.

Masöz, vücudunuza son derece narin ve iyileştirici dokunuşlarla güzel bir rahatlama kazandıracak. Yalnızca bedeniniz değil, ruhunuz ve zihniniz de arınmanın keyfini çıkaracak.

Hamama Veda

Ağrıları, stresi, yorgunluğu ve negatif enerjiyi arkanızda bırakıp ferahladıktan sonra hamamın soyunma odası bölümünde giyinecek ve tesisi terk edeceksiniz.

Burada aracımız sizi almayı ve otele getirmeyi bekliyor olacak. Otelinize varıp yatağınıza uzandığınızda ise Kapadokya Hamam programımız sayesinde kendinizi ne kadar iyi hissedeceğinizi fark edeceksiniz.

Bize Katılın 

Özetle, kendinizi yeni doğmuş bir bebek gibi hissetmek için Kapadokya Hamam programına kayıt yaptırabilir ve sonucun tadını çıkarabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz de bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Müşteri Yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorumlar

Henüz hiç yorum yok.

İlk yorum yapan siz olun! “Kapadokya Hamam”

İzin verilen dosya uzantıları: jpg,png,jpeg. The max size allowed is : 8 MB.