Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
10:00 – 16:30
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Her Şey Dahil

İçmeler tekne turu ile tatilinize renk katarak, Marmaris’in çevresinde bulunan birbirinden güzel tertemiz koylarda doyasıya yüzme imkanı bulacaksınız.

Gözlerinizi kapatın masmavi bir gökyüzü ve onun altında turkuaz bir deniz hayal edin. Yüzünüzü güneşe dönün ve sıcaklığı tüm vücudunuzda hissedin. Sonra gözlerinizi açın. Kendinizi bir şezlongun üzerinde doğanın içinde bulacaksınız. İçmeler tekne turuna hoş geldiniz, keyifli bir gün sizleri bekliyor.

  • Yetişkin (Sınırsız İçecek & Öğle Yemeği):125 TL
  • Yetişkin (Sınırsız Alkolsüz & Öğle Yemeği):90 TL
  • Yetişkin (Sadece Öğle Yemeği):70 TL
  • Çocuk (7-12) (Sınırsız Alkolsüz & Öğle Yemeği):50 TL
  • Çocuk (Sadece Öğle Yemeği):35 TL
  • Bebek (0-6):0 TL

Tur Günleri: Her Gün

Tur Başlangıç Saati: 09:30 – 10:00 Arası

Tur Bitiş Saati: 16:30 – 17:00

1. Durak: Cennet Adası

2. Durak: Fosforlu Mağara

3. Durak: Akvaryum Koyu

4. Durak: Amos (Opsiyonel)

5. Durak: Turunç

O günkü hava durumu ve yoğunluğa bağlı olarak rotada değişiklikler olabilir

Otel Transferi (İçmeler, Armutalan, Siteler Mahallesi ve Marmaris Merkezden)
Turunç, Selimiye, Orhaniye, Bozburun, Yalancıboğaz vs. bölgelerinden transfer yoktur.

Sigorta

Öğle Yemeği (Izgara tavuk, salata ve makarna)

Limitsiz Çay, Kahve, Kola, Fanta, Su (Alkollü: Bira ve Şarap)

Türkçe Rehberlik Hizmeti

Kişisel Harcamalar

Diğer İçecekler

Tur ücretini rezervasyon yaparken ödemek zorunda mıyım?

Hayır. Rezervasyonunuzu online olarak ücretsiz yaptırabilirsiniz. Herhangi bir ücret ya da kredi kartı bilgisi talep etmiyoruz. Ücreti, rehberimiz biletinizi size teslim ettiğinde ödeyebilirsiniz (Yoğun dönemlerde kapora talep edilebilir).

Çocuklar için herhangi bir güvenlik sıkıntısı olur mu?

Teknemizde yeterli sayıda can yeleği vardır ve gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır.

İçmeler Tekne Turu Programı 

Öncelikle sizi kaldığınız otelde alıyoruz ve iskeleye getiriyoruz. 2 katlı teknemize sakin sakin yerleşiyorsunuz. Dilerseniz üst kata dilerseniz de alt kata geçebilirsiniz. Yaklaşık 30 dakikalık bir seyirden sonra duraklarımıza teker teker uğramaya başlıyoruz.

Cennet Adası

Adının hakkını sonuna kadar veren bu adada bol bl fotoğraf çekebilirsiniz. Zaten siz istemeseniz de eliniz fotoğraf makinesine gidecektir. Burada kısa bir mola verip Fosforlu Mağara‘ya geçiyoruz.

Fosforlu mağara

Teknemiz yavaş yavaş mağaraya yaklaşıyor. Bu mağaraya bayılacağınızın garantisini veriyoruz size. Burada dilerseniz denize girip yüzebilirsiniz de. Burada 20 dakikalık bir zaman geçireceğiz. Yani hem yüzmek hem de fotoğraf çekilmek için yeterli zamanınız olacaktır.

Akvaryum Koyu

Bu koy turumuzun diğer durağı. 30 dakikalık bir bekleme süremiz var burada da. Yüzmek için şahane olan bu koyda akvaryumda yüzüyormuş gibi hissedeceksiniz. Adının hakkını fazlasıyla veren bir yer doğrusu.

Amos Koyu

Burada hem denizin tadını çıkaracağız hem de kültürel yerleri gezeceğiz. Amos Koyunda bulunan Amos Antik Tiyatrosu siz ziyaretçilerini bekliyor. Koya hakim bir tepede kurulmuş olan tiyatroya çıktığınızda şahane bir manzara ile de karşılaşacaksınız.

Turunç 

Marmaris’in kalabalığından kaçanlar için Turunç biçilmiş kaftan. Hem şahane bir yer hem de oldukça sakin. Burada bir saatten fazla bir mola vereceğiz ve çevreyi gezmek için yeteri kadar vaktiniz olacak. İster Turunç manzarasına karşı bir şeyler için ister hediyelik eşya dükkanlarından bir şeyler alın. Karar size kalmış.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy