Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
08:30-16:00
Tur Günleri
Çarşamba, Cuma, Cumartesi, Pazartesi, Salı
Yemek
Her Şey Dahil

Hisarönü tekne turu ile Marmaris’in el değmemiş doğal güzelliklerini keşfe çıkacaksınız. Bilmeyenler için kısaca belirtmek gerekirse, Marmaris’te otel tatilinden ziyade, daha doğa ile iç içe, daha aktivite dolu bir tatil sizleri bekliyor.

Elbette ki tatilinizin tamamını konaklamakta olduğunuz otelinizde geçirebilirsiniz, fakat Marmaris’in, Marmaris’in ve muhteşem koyların güzelliğinden mahrum kalırsınız. Gelin bu güzellikleri kaçırmayın. Biz size muhteşem bir Marmaris Tekne Turu teklifi ile gelelim. Hem eğlenin hem de bol bol fotoğraf çekin.

Ben çok erken kalkamam diyenler, telaşa mahal yok; çünkü tekne turumuz çok erken saatte başlamıyor. Ama tabi sizi öğlen de tura çıkarmıyoruz. Tam arası bir saat diyelim biz ona. Nerede konaklıyorsanız sizi oradan özel araçlarla alıyoruz ve iskeleye ücretsiz olarak götürüyoruz.

  • Yetişkin:125 TL
  • Çocuk (7-12):60 TL
  • Bebek (0-6):0 TL

Tur Günleri: Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe – Cuma – Cumartesi

Tur Başlangıç Saati: 08:30

Tur Bitiş Saati: 16:00

1. Durak: Kız Kumu

2. Durak: Selimiye Koyu

3. Durak: Kamelya Adası

4. Durak: Dişlice Adası

5. Durak: Akvaryum

O günkü hava durumu ve yoğunluğa bağlı olarak rotada değişiklikler olabilir

Otel Transferi (İçmeler, Turban, Siteler Mahallesi, Marmaris Merkez ve Armutalan)
Turunç, Selimiye, Orhaniye, Bozburun, Yalancıboğaz vs. bölgelerinden transfer yoktur.

Sigorta

Öğle Yemeği

Limitsiz Alkolsüz İçecekler (Kola – Fanta – Sprite – Çay – Nescafe ve Su)

Türkçe Rehberlik Hizmeti

Kişisel Harcamalar

Alkollü İçecekler

Tur ücretini rezervasyon yaparken ödemek zorunda mıyım?

Hayır. Rezervasyonunuzu online olarak ücretsiz yaptırabilirsiniz. Herhangi bir ücret ya da kredi kartı bilgisi talep etmiyoruz. Ücreti, rehberimiz biletinizi size teslim ettiğinde ödeyebilirsiniz (Yoğun dönemlerde kapora talep edilebilir).

Çocuklar için herhangi bir güvenlik sıkıntısı olur mu?

Teknemizde yeterli sayıda can yeleği vardır ve gerekli güvenlik önlemleri alınmıştır.

Marmaris Hisarönü Tekne Turu Programı

Tekne iskeleden saat 10:00 gibi ayrılıyor ve 15:30 civarında Marmaris’e geri geliyor. Uzun süren bu gezide Marmaris’in harika koylarını gezme, kristal ve berrak sularında serinleme fırsatı bulacaksınız. Muhteşem keyifli bir gün geçireceğinizi şimdiden söyleyelim.

Ücretsiz Transfer Noktaları ve Saatleri

  • İçmeler 08:30
  • Turban 08:40
  • Siteler 08:45
  • Merkez 08:55
  • Armutalan 08:55

Teknemiz ise 2 katlı. Alt kat kapalı, üst kat açık. Güneş yakıcı olmaya başladığında alt kata geçip soğuk bir şeyler alabilir ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Ben korunaklı geldim, güneşi de severim diyen misafirlerimiz ise üst kata çıkabilir ve şezlonglarına uzanabilir. İçeceğinizi yanınıza almayı elbette ki unutmayın.

Hisarönü Tekne Turu Gidilecek Koylar

Marmaris’i arkamızda bırakarak Yaklaşık 30 dakikalık bir seyirden sonra ilk durağımız olan Orhan koyuna teknemiz demir atıyor.

Orhaniye Koyu

Ege Denizi’nin en güzel yerlerinden biri olan bu koyda şahane fotoğraflar çekebilirsiniz. Kız Kumu plajı bunun için en uygun yerlerden biri.

Selimiye Koyu

Adını Kanuni Sultan Süleyman‘ın oğlu Selim’den alan bu koy olabildiğince güzel. Rivayet edildiğine göre Selim içkiye ve kadınlara çok düşkünmüş. Bir gün burada meşhur Yunan şaraplarından içtikten sonra sarhoş olmuş ve uçurumdan aşağı düşmüş. Çoğu tarihçi bu olayı yalanlasa da koyun adının efsanesi bu işte.

Kamelya Adası

Kamelya Adası hem doğal güzellikleri hem de kültürel güzellikleri ile gelenlere çok şey vaat eden bir yer. Adanın tepesinde 12. yüzyıldan kalma bir Bizans Kilisesi bulunuyor. Tabi ki tam bir kilise formunda değil sadece kalıntıları kalmış ama yine de görmeye değer. Kilisenin giriş kapısında büyük bir mozaik var ve burada dilek dileniyor. Kilisenin batı tarafında ise hala meyve veren bir zeytin ağacı da var. Bu ağaç da adak ağacı olarak kullanılıyor. Siz de çaput bağlayıp dilekte bulunabilirsiniz.

Dişlice Adası

Volkanik bir ada olan Dişlice Adası, tepeden bakılınca ağı açık koca bir ejdere benzediği için bu adı almış. Burada binlerce deniz kabuğu bulabilirsiniz ve bu kabukların şan getirdiğine inanılıyor. Bir şansınızı deneyin deriz.

Akvaryum Koyu

Akvaryum koyunda yarım saatlik bir yüzme molası vereceğiz. Yüzme faslı bittikten sonra aranızda ”Ülkemiz cennet cennet” şeklinde konuşmalar geçecek. Suyun berraklığı gözlerinizi kamaştıracak ve yüzmenin tadını çıkaracaksınız. Kendinizi sanki akvaryumda yüzüyormuş gibi hissedeceksiniz burada. 

Tur Yorumları

5.00 based on 2 reviews
10 Temmuz 2020

Merhabalar, biz bu tura ailece katıldık ve çok keyif aldık. Bence marmarise gitmişken mutlaka görülmeli bu adalar. Doğanın kalbinde nefis yerlerdi, buralarda yüzmesi de o yüzden çok keyifli oldu. Her zaman güler yüzlü bir şekilde bizimle iletişim kurduğunuz ve samimi tavrınız için teşekkürler. Başarılar 🙂

19 Ağustos 2020

Merhaba 🙂 Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için asıl biz çok teşekkür ederiz 🙂

11 Ağustos 2020

Muhteşem manzaralar eşliğinde enfes yerler gördük, gerçekten huzurla dolduk… Çok güzel zaman geçirdik. Samimiyetiniz ve gerekli tüm tedbirleri aldığınız için de çok teşekkürler, içimiz çok rahat etti.

19 Ağustos 2020

Merhaba 🙂 Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için asıl biz çok teşekkür ederiz 🙂

Yorum Bırakın

Oy