Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
19:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Akşam Yemeği
Fiyatlandırma
  • Yetişkin:160 TL
  • Çocuk (7-12):80 TL
  • Bebek (0-6):0 TL
Tur Programı Tur Günleri: Her Gün
Saat:  19:00
– Otel Transferi
– Türk Gecesi Şovu
– Akşam Yemeği
– Geri Dönüş
Fiyata Neler Dahil? Ücretsiz Otel Transferi
Akşam Yemeği
Giriş Ücretleri
Sigorta
Neler Dahil Değil? Kişisel Harcamalar
İçecekler
Neler Getirmelisiniz? Kamera

Fethiye Türk Gecesi için rezervasyon yaptırmak, muhteşem kültürümüzün göz alıcı mozaiğini, yani Türk geleneklerinin en iyi kısımlarını keşfederek Fethiye’deki tatilinizin bir gecesini unutulmaz anılarla süslemek için mükemmel bir yoldur.

Daha spesifik olmak gerekirse, bu akşam/gece organizasyonunda ağız sulandırıcı Türk mutfağından özel yemekler tadacak, alkollü ya da alkolsüz lezzetli içecekleri yudumlayacak, egzotik atmosferin tadını çıkaracak ve yılan gibi kıvrılan dansözlerin etkileyici dans şovlarıyla büyüleneceksiniz!

Bir diğer deyişle, sadece birkaç saat içinde Fethiye tatilinizi mükemmel ve unutulmaz kılacağınızı söyleyebiliriz. Özellikle gece düzenleniyor olması sayesinde Türk kültürümüzün bütün bu geleneksel güzelliklerinin tadını çıkarmak için gün içindeki yüzme veya güneşlenme saatlerinizi feda etmek zorunda kalmayacaksınız. Kısacası, unutulmaz birkaç saat sizi bekliyor!

Fethiye Türk Gecesi için Yanınızda Neler Getirmelisiniz?

Başlamadan uyarımızı yapalım: Bu akşama katılmadan önce yanınızda mutlaka fotoğraf makineniz, kameranız ya da telefonunuz bulunmalı. Zira burada çekeceğiniz fotoğraflar ve videolar sizi ne zaman isterseniz o zaman o geceki birbirinden eğlenceli anılarınıza götürecektir.

Ayrıca, içerik ve menü kapsamı dışında kalan bazı lezzetli içecekleri alabilmek için yanınıza biraz para getirmek isteyebilirsiniz.

Konforlu Bir Başlangıç

Fethiye Türk Gecesi programımıza resmen başlamak için tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla sizi Fethiye’deki otelinizden yaklaşık 19:00’da alacağız. Ardından şovumuzun yapılacağı ve yemeklerimizin sunulacağı restorana gelene kadar kısa ve tatmin edici bir araç yolculuğu yapacağız.

Bu noktadan sonra tesise varır varmaz restoranın güler yüzlü ve samimi personeli tarafından karşılanacaksınız. Ardından, önceden hazır edilmiş masanıza yönlendirileceksiniz ve yerinizi alacaksınız.

Tadına Doyum Olmaz Türk Mutfağı

Programımız başladığı gibi Osmanlı döneminden gelen geleneksel lezzetler ve birbirinden iştah açıcı Türk yemekleri servis edilecek.

Etler, kebaplar, mezeler, salatalar, hamur işleri, tatlılar, meyveler ve daha fazlası masanızı ve tabağınızı süsleyecekler ve etkileyici görünümleri, kokuları ve lezzetleri ile size ağız sulandırıcı bir “merhaba” diyecekler!

Öyle ki, gecenin sonunda alacağınız kalorileri önemsemeyecek kadar yoğun lezzetlerle damaklarınızı ve midenizi şenlendirmiş olacaksınız.

Dillere Destan Oryantal Şov

Gecenin tadını doyasıya çıkarmanız için programımız özel bir gösteri ile devam edecek. Bir yandan tabağınızdaki lezzetli yemekler ile kendinizi şımartırken bir yandan da çalan müziklerde kaybolacaksınız. Sonra da o beklenilen an gelecek ve oryantal dans gösterisi başlayacak: Bu güzel dansçı kadınlar sahneye gelir gelmez büyüleneceksiniz.

 

Pırıl pırıl ve egzotik dans kostümleri içindeki dansözler zarifçe sallanacak ve vücutlarını yılan gibi kıvırmaya başlayacaklar. Kalçaları ve karınları fevkalade uyumlu bir şekilde hareket ederken hem yeteneklerine hem de güzelliklerine hayran kalacaksınız.

Performanslarının sonunda ise bazı konukları oryantal dansı öğretmek için platforma davet edecekler. Yeterince cesursanız, onlara katılabilir ve dans becerilerinizi güçlendirebilirsiniz. Eminiz ki çok eğleneceksiniz.

Nefis İçecekler (Ekstra)

Tüm gece boyunca, istediğiniz kadar içecek sipariş edebilir ve birbirinden eğlenceli anları izlerken bir yandan da nefis içeceğinizi yudumlayabilirsiniz. Hatta sizi davet ettiklerinde dansözlerle dans etmek için gerekli olacak o cesareti bulamazsanız alkolün yardımını kabul edebilirsiniz!

Kapanış

Programımız gece vakti sona erdiğinde tesisin profesyonel personeline veda edeceksiniz ve mekândan ayrılacağız. Ardından, sizi alıp otelinize geri götürmeyi bekleyen aracımıza bineceksiniz. Alkollü olup olmamanızın hiçbir problem olmayacağı bir şekilde, son derece konforlu bir şekilde ve iç rahatlığıyla yolculuğumuzu yapacağız. Varışta da programımız başarıyla sona erecek.

Fethiye Türk Gecesi programımızın içeriğini beğendiyseniz, düzenlediğimiz diğer Fethiye gezileri ve aktiviteleri gibi bu organizasyon için de çevrimiçi olarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca, 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz; size memnuniyetle yardımcı olacağız.

Tur Yorumları

Henüz yorum yok.

Yorum Bırakın

Oy