Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:00 – 17:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Öğle Yemeği

Tur Günleri: Her Gün

Tur Başlangıç Saati: 09:00

Tur Bitiş Saati: 17:00

1. Durak: Tlos Antik Şehri

2. Durak: Yakapark

3. Durak: Gizlikent

4. Durak: Saklıkent (Öğle Yemeği)

5. Durak: Çamur Banyosu

Transfer Ölüdeniz, Hisarönü, Fethiye ve Çalışta mevcuttur 08:00 – 08:45 saatleri arası gerçekleşmektedir.
Diğer vs. bölgelerinden transfer yoktur.

Sigorta

Öğle Yemeği

Rehberlik Hizmeti

Kişisel Harcamalar

Su Tabancaları

Saklıkent Giriş ücreti (Giriş ücreti 9 TL’dir)

Gizlikent Giriş ücreti (Giriş ücreti 5 TL’dir)

Tur ücretini rezervasyon yaparken ödemek zorunda mıyım?

Hayır. Rezervasyonunuzu online olarak ücretsiz yaptırabilirsiniz. Herhangi bir ücret ya da kredi kartı bilgisi talep etmiyoruz. Ücreti, rehberimiz biletinizi size teslim ettiğinde ödeyebilirsiniz (Yoğun dönemlerde kapora talep edilebilir).

Su savaşında cihazlarım zarar görür mü?

Tur başlamadan önce gerekli bilgilendirme yapılıyor ayrıca elektronik eşyalarınızın muhafaza ve sorumluluğu size aittir.

Fethiye Jeep Safari, yerli ve yabancı turistlerin en sevdiği, en eğlendiği ve en çok tercih ettiği Fethiye turları ve organizasyonlarından biridir. Bu popülaritenin nedeni son derece basittir aslında: Kendisi hem bütün bir günü kapsamayarak; yani birkaç saatlik bir içeriğe sahip olarak gününüzü öldürmez, hem de size kahkahalar, eğlence, adrenalin ve bol bol güzel manzaralar hediye eder. Tabii ki, tüm bunları o şanslı gezginlerden biri olmayı hedefliyorsanız yapabilir.

Bu nedenle de Fethiye’de yapılacaklar listenize kesinlikle safariyi eklemelisiniz.

Fethiye Jeep Safari Neler Vaat Ediyor?

Bu nefis programda öncelikle konfor umabilirsiniz: Fethiye’deki otelinizden sizi alıp başlangıç noktasına getiririz. Sonra, yolculuk bir jeep konvoyu halinde başlar ve yol boyunca eğlence katlanarak büyür!

Bununla birlikte araçlarda sizlere eşlik edecek olan sürücülerimiz profesyonel ve deneyimlidir ve safarinizin keyfini en üst düzeye çıkarmanızı sağlamak için tüm yolculuğun sorumluluğunu üstlenirler. Sürüş sırasında güvenliğiniz de garanti edilir. Yani tamamen güven içinde, huzurlu ve keyifli bir yolculuğun tadını çıkarırsınız.

Yol boyunca çamurlardan, sulardan geçip eğlenmenin tadına ek olarak bir de bu yolculukta muhteşem yerler görme fırsatı da edinirsiniz.

Tarihin Yaşadığı Tlos Antik Kenti

Fethiye Cip Safari sırasında ziyaret etmemiz muhtemel olan yerlerden biri, nefis bir antik şehir olan ve antik zamanlarda Likya’nın en büyük yerleşim yerlerinden biri olan Tlos Antik Kenti’dir. Osmanlı ve Bizanslıların da zaman içinde buraya yerleşmeleri ile birlikte şehir zengin bir tarih edinmiş ve oldukça popüler hale gelmiştir.

Burada, Romalılar ve Likyalıların bıraktıkları kalıntılar ve onların değerli mimari eserleri gibi birçok antik iz görebileceksiniz. Antik tiyatrolar, mezarlar, geçitler ve banyolar çarpıcı bazı örnekler olarak sunulabilir.

Bir not olarak da ekleyelim: İlkbahar boyunca, antik tiyatronun arkasındaki dağların tepeleri beyaz kar örtüsü ile bezenir ve sizi kendisine aşık edebilir.

Xanthos: Nefes Kesen Bir Görüntü

Fethiye Jeep turu boyunca uğrayabileceğimiz bir diğer şehir de eski bir Likya kenti olan Xanthos‘dur. Buradaki güzel çiftlikler ve vadinin destansı görünümü ile eminiz ki hem gözleriniz hem de kameranızın merceği bayram edecektir.

Meşhur Saklıkent Kanyonu

Saklıkent Kanyonu’nu mutlaka duymuşsunuzdur: Avrupa’nın ikinci en uzun kanyonu olan bu meşhur doğa harikasını ve onun muhteşem manzarasını Fethiye cip safarisi esnasında görebileceksiniz. Bu kanyon Toros Dağları’ndan gelen buz gibi sulara sahiptir ve bulunduğu bölgeyi sıcak öğle vaktinde gezginler dinlenebilsin diye serin bir hale getirir. Bir de tabii, içinize huzur salar.

Yaka Milli Parkı: Yeşil ve Mavinin Melezi

Bu yolculukta maviyi ve yeşili birleştiren ve harika bir doğal dinlenme tesisi olan Yaka Parkı’na da uğramamız mümkündür tabii. Hatta onu meşhur eden özelliklerinden birini de kucaklayabiliriz: Alabalık çiftliği ile ünlenen bu yerde lezzetli mi lezzetli bir alabalık yemeği keyfini çıkarabiliriz. Yumuşacık etli balığı midemize indirip enerjimizi doldurabiliriz.

Patara Plajı’nda Nefis Mola

Son yıllarda adını sıklıkla duymaya başladığımız Patara Plajı’na da düşecek yolumuz: Bu plajın, bir zamanlar bir İngiliz haftalık gazetesi tarafından “Avrupa’daki en iyi plaj” olarak adlandırıldığı göz önüne alındığında, ünü de, onun rotamızda olması da aslında oldukça normaldir. Ve işte siz, onun bu tamamen hak ettiği şanın tadını çıkaracaksınız.

Bir Çamur Banyosu Terapisi

Fethiye Jeep Turu ekibi olarak gün sonunda termal çamurlar ve sularla kaplı doğal bir kaynağa uğrayacağız. Burada bedenimizi ve ruhumuzu toksinlerden arındırıp nihai bir rahatlama ile keyifleneceğiz. Bu keyif ile taçlanan günümüzü dinlenip anılarımızı tazelemekle geçirmek için ise yeniden bir jeep konvoyu halinde çıkıp bitiş çizgimize süreceğiz.

İçeriğimizi beğendiyseniz online olarak rezervasyon yaptırabilir ya da bizimle iletişim kurabilirsiniz!

Müşteri yorumları

Rated 5.00 out of 5 stars
2 yorum
5 yıldız 2 100 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

2 yorum Fethiye Jeep Safari

  1. 5 out of 5

    Fiyat performans açısından katıldığım en iyi turlardan biriydi kesinlikle. Fethiyenin nefis doğasını ve tarihi yerlerini de gezme ve öğrenme fırsatı bulduk. Son derece eğlenmekle birlikte günümüzü dopdolu bir şekilde geçirdik. Çok zevkliydi. Bize olan ilginiz ve samimi tutumunuz için de teşekkürler.

  2. 5 out of 5

    Fethiye muhteşem bir yer gerek doğası gerek ise tarihi ile... biz de çok konforlu bir jeep içinde birbirinden güzel yerleri ziyaret ederek bunu bir kez daha görmüş olduk. Gerçekten hayranlık duymamak elde değil, harika yerler. Yol boyunca da hiç sıkılmadık, şoför arkadaş çok sempatik ve eğlenceli biriydi. Kısacası bayıldık bu tura, iyi ki katılmışız.....

Yorum ekle