Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
Her Saat Başı
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok
Fiyatlandırma Kişi Başı Fiyat: 140 TL
Ne zaman?
  • Tur Günleri: Her Gün
  • Saat:  Her Saat Başı
Tur Programı – Otelden Transfer
– Türk Hamamı
– Kese
– Köpük Masajı
– Yağ Masajı (10 Dakika)
– Geri Dönüş
Fiyata Neler Dahil? Otel Transferi (Gidiş Dönüş)
Kese
Köpük Masajı
Yağ Masajı

Sigorta
Kilitli Dolap
Sauna
Neler Dahil Değil? Diğer Masaj Türleri & Yüz Maskesi
Yiyecek & İçecekler
Yanınızda Neler Getirmelisiniz? Mayo
Havlu

Fethiye Hamam programımız hem zihinsel hem de fiziksel olarak kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak en iyi Fethiye turları ve aktivitelerinden biridir. Hatta belki de kendisi, bu açıdan tektir bile!

Neden mi?

Çünkü Eski Romalılardan Osmanlı’ya, Osmanlı’dan da günümüze gelebilmeyi başarmış Türk Hamamı geleneği tarih boyunca milyonlarca insana mükemmel bir temizlik, rahatlama ve sağlık sağlayarak hayatta kalmayı başarmıştır. İşte Fethiye Türk Hamamı organizasyonumuz da tam olarak bunu kanıtlama niyetindedir.

Eğer kültürümüzün bu nefis parçasının öneminin ve popülaritesininin kaynağını merak ediyorsanız ve onu daha yakından tanımak istiyorsanız özel programımıza katılabilir ve cevabı kendi başınıza bulabilirsiniz. Daha şimdiden hamamdaki her saniyeyi seveceğinizi kolayca söyleyebiliriz.

Fethiye Hamam İçin Eksiksiz Bir Şekilde Hazırlanın

Ayrıntılara girmeden önce, programı satın almadan önce bilmeniz gereken bazı genel bilgiler ve çantanızı nasıl mükemmel bir şekilde hazırlayacağınız hakkında bazı ipuçları vermek istiyoruz.

  • Her şeyden önce, sağlıkla ilgili sorunlarınız varsa veya hamileyseniz, Türk Hamamı’na kaydolma konusunda doktorunuzdan tavsiye isteyebilirsiniz, çünkü bildiğiniz gibi hamam sıcak ve buhar dolu olacaktır.
  • İkincisi, mayo, havlu ve (ekstralardan yararlanmak istiyorsanız) paranızı getirmelisiniz.
  • Son olarak, kameranızı mutlaka getirmenizi ve köpükler içindeki haliniz ile bir “selfie” çekmenizi öneririz!

Fethiye Hamam Programı

Fethiye Hamam programımıza resmen başlamak için Fethiye’deki otelinizden seçtiğiniz saatte (10:00, 14:00 veya 18:00) tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla sizi alacağız. Ardından da son derece hijyenik ve donanımlı tesise gidene kadar araç kullanacağız.

Hamam İçeriği Hakkında

Turumuzun geçeceği hamama varır varmaz yerin profesyonel personeli tarafından sıcak bir şekilde karşılanacak ve girişe yönlendirileceksiniz.

Genel kuralları ve süreci dinlerken mekânın otantik iç tasarımı seyredebilir ve atmosferin tadını çıkarabilirsiniz.

Ardından, mayolarınızı giymek ve vücudunuza “peştemal” adlı kültürel bezi dolamak için soyunma odasına gireceksiniz.

Buhar Odası: İlk Adım

Programımızın ana kısmı size saunayı anımsatacak, buharlarla dolu ve sıcak bir odada bir süre oturmanız ile başlayacaktır.

Fakat kendisi bir saunadan çok daha fazlasıdır: Bu oda mermerden yapılmıştır ve merkezinde ısıtmalı mermer bir platforma, ve ayrıca yine mermerden yapılma çeşmelere de sahiptir. Egzotik görünümü sayesinde, oradaki dakikalar boyunca gözlerinizi de memnun edeceksiniz.

Ayrıca bu başlangıç, cildinizi daha yumuşak hale getirerek ve üzerindeki gözenekleri genişleterek vücudunuzu bir sonraki adıma hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Bu süreç boyunca buharı solumak ise solunum sisteminiz açısından Türk Hamamının faydalarından sadece bir tanesidir.

Kese Zamanı

Bir sonraki aşamada profesyonel ve lisanslı bir masöz meşhur “keseleme” bölümünü başlatmak için bu mermer odaya girecektir. Kendisi bu esnada doğal liflerden yapılmış özel bir eldiven takmış olacaktır.

Isıtılmış mermer platformda yüzüstü uzanacak ve cildinizin toksinlerinden ve ölü katmanlarından kurtulmaya hazır olacaksınız! Kese sayesinde gözenekleriniz temizlenecek, cildiniz daha pürüzsüz ve daha parlak görünecek.

Ayrıca, vücudunuzun her yerine uygulanan bu “peeling” seansı ve onun özel teknikleri sayesinde kan dolaşımınızı da canlandıracaktır.

Köpük Masajı

Kese aşaması bittiğinde, Fethiye Hamamı’nın en iyi bölümlerinden biri başlayacaktır; yani köpük masajı… Bu adımda, yine yüzüstü uzanacaksınız, fakat bu sefer bir sabun köpüğü kütlesi altında olacaksınız.

Dahası, profesyonel masöz tarafından yapılacak olan güzel bir masajın tadını çıkaracaksınız. Bu esnada köpüğün o hoş esansını koklarken daha fazla rahatlayacaksınız.

Kısacası masözün büyülü parmakları saniyeler içinde stres, olumsuzluk, problemler, yorgunluk ve sıkıntı gibi bedeninize ve ruhunuza hapsolmuş şeyleri hemencecik unutturup sizi bir pamuk gibi yapacak!

Doğal Yağ Masajı (Ekstra)

Kendinizi daha da şımartmak ve Fethiye Hamam programı deneyiminizi taçlandırmak isterseniz köpük masajından sonra yağ masajı satın alabilir ve ferahlayıp rahatlamanın süresini uzatabilirsiniz.

Almayı düşünürseniz diye açıklayalım: Bu seans sırasında, vücudunuz masöz tarafından doğal zeytinyağı ile hassas bir şekilde, dakikalarca ovulur. Kısacası muhteşem bir şekilde dinlenip yenilenirsiniz.

Her şey bittiğinde ise kıyafetlerinizi giyecek, profesyonel personele veda edecek ve tesisi terk edeceksiniz. Daha dışarı adımınızı attığınız gibi sizi almayı ve otele götürmeyi bekleyen aracımıza bineceksiniz. Varışta da Fethiye’de Türk Hamamı sefanız başarıyla sona erecek.

Eğer içeriğimizi beğendiyseniz onu çevrimiçi olarak satın alabilir ya da bizimle iletişim kurabilirsiniz!

Müşteri yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorum

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fethiye Hamam”