Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
09:00 – 18:00
Tur Günleri
Her Gün
Yemek
Yemek Yok

Fethiye Su Parkı programımıza katılarak sıcak bir yaz gününün o rehavetle dolu etkisinden kolaylıkla kurtulup da bin türlü heyecan ve neşeyle buluşabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer bilmiyorsanız, işte şimdi öğrenmiş oldunuz: Fethiye’yi harika hisler ve anılarla anacağınız muhteşem bir gün, işte bu tesiste geçireceğiniz saatler sayesinde sizleri bekliyor olacak!

Daha önce hiç bu konseptte bir yerde ya da aktivitede bulunmadıysanız aklınızda pek çok soru olabilir. Lakin yazımızı okuyarak bu sorularınıza kolaylıkla cevap bulabileceksiniz. Böylece, birbirinden adrenalin dolu su kaydırakları, sakin havuzlar ve çok daha fazlası ile nasıl eğleneceğinizi keşfedeceksiniz.

Fethiye Aquapark’a Gelebilecek Şanslı İnsanlar

Bu tura yalnız başınıza da katılabilirsiniz, kalabalık ailenizle de… Bir çift olarak eğlenmek isterseniz ya da arkadaş grubunuz ile hiç unutamayacağınız anlar yaşamak isterseniz, yine bu tura davetlisiniz: Sayınız değil, içinizdeki heyecan ve eğlence sevgisi önemli olan tek şeydir!

Fethiye Su Parkı için Hazırlık Aşaması

Programımızın ayrıntılarına girmeden önce, rezervasyondan önce bilmeniz gerekenleri ve çantanızı nasıl mükemmel bir şekilde hazırlayacağınızı öğrenmeyi tercih edebilirsiniz. Bu bölümde de bunu öğreneceksiniz!

  • Öncelikle bilmelisiniz ki her Aquapark’ta olduğu gibi burada da yanınızda yiyecek ve içecek getirilmenize izin verilmez. Fakat acıktığınızı veya susadığınızı hissettiğinizde su parkındaki kafelerden leziz bir şeyler sipariş edebilirsiniz.
  • İkincisi, güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korunmak için şapka, güneş gözlüğü ve güneş kremi yanınızda mutlaka olmalıdır.
  • Ve son olarak, mayo, havlu ve kameranızı koymalısınız, çünkü hepsine ihtiyacınız olacak!

Macera Başlasın

Fethiye Aquapark programımızı başlatmak için rezervasyon sırasında seçeceğiniz saatte tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla sizi Fethiye’deki otelinizden alacağız. Ardından da tesise keyifli ve kısa bir yolculuk yapacağız.

Tam Donanımlı Bir Tesis

Tesise ulaşır ulaşmaz buranın profesyonel personeli tarafından sıcak bir şekilde karşılanacak ve girişe yönlendirileceksiniz. Birlikte içeriye girip su parkının genel kuralları ve güvenlik prosedürleri hakkında konuşacaksınız.

Bu bilgilendirici konuşmadan sonra ise yerinize ulaşacaksınız ve havuz kenarında bir şezlong ve şemsiye sahibi olacaksınız. Böylece en nihayetinde, kaydırakların ve havuzların tadını çıkarmaya hazır olacaksınız!

Rengarenk Kaydıraklar

Fethiye Su Parkı dendiğinde akla ilk gelecek şey su kaydırakları olmalıdır; çünkü burada onlardan çok sayıda ve çok çeşitte bulunur. Farklı şekil, yükseklik, uzunluk, tasarım ve renkte olan bu kaydıraklar ile büyük bir süratle kaymanın ve aynı hızla sulara karışmanın heyecanını tadacaksınız!

Güvenlik prosedürlerinde belirtilen özellikleri karşılıyorsanız (boy kilo gibi) hiçbir korku duymadan, doyasıya eğlenip heyecanlanabilirsiniz. Kalbinizin atışlarını duymaya hazır olun…

Huzur Dolu Havuzlar

Eğer daha “sakin” tatilleri tercih ediyorsanız, sıcacık güneş ışınlarının vücudunuza nüfus etmesini hissederek kendinizi bu harika su parkının geniş havuzlarına bırakabilirsiniz! Serin sulara karışıp ferahlamak, rahatlamak, serinlemek ve dinlenip arındığınızı hissetmek eminiz ki hem bedeninize hem de ruhunuza çok iyi gelecektir.

Çocuklar Da Eğlensin

Çocuklarınızla Fethiye’deki su parkını ziyaret etmeyi düşünüyorsanız bu tesisin onlar için de heyecan dolu oyuncaklar ve kaydıraklarla süslenmiş özel bir alan olduğunu bilmelisiniz. Bir diğer deyişle çocuklarınızın tatillerini kendilerine özel, dopdolu anılarla süslemelerine ve mutluluklarını katlamalarına kolaylıkla yardımcı olabilirsiniz.

Zaman dolduğunda ise (öğleden sonra), tesisten ayrılacaksınız ve sizi buradan alıp otelinize geri götürmeyi bekleyen aracımıza bineceksiniz. Varışta birbirimize veda edeceğiz ve Fethiye Su Parkı programımız başarıyla sona erecek.

Yazınızı Neşeyle Doldurun

Programımızın içeriğini beğendiyseniz düzenlediğimiz diğer Fethiye turları gibi bu turu da çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca, 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz; size memnuniyetle yardımcı olacağız.

Müşteri yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorum

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fethiye Aquapark”