Ödeme
Aynı Gün
Otel Transferi
Evet
Rehberlik
Evet
Saat
06:00 – 20:00
Tur Günleri
Cuma, Salı
Yemek
Kahvaltı, Öğle Yemeği

Bodrum Rafting Turu, Muğla’nın tabiat harikalarının ve saf heyecanın bir aktivite çerçevesinde birleştiği mükemmel bir etkinliktir. Zira bu etkinlikte Bodrum‘dan yola çıkıp rafting için doğal koşulların çok uygun olduğu, dahası rüya gibi bir manzaraya sahip muhteşem bölgeye gideceğiz.

Rafting katılımcısı olmak için yetenek seviyeniz ve tecrübeniz hiç önemli değildir: Acemi veya profesyonel bir şekilde bota atlayıp nefis manzaraların ve bol adrenalinin tadını çıkaracaksınız. Yeşil ve mavi tonlarının melezi, kayaların üzerinden akıp giden vahşi bir nehir ve bir taç gibi yerden yükselip bölgeyi çevreleyen kayalıklarla gözlerinize ziyafet çekeceksiniz.

Ruhunuzu neşe, heyecan ve huzurla doldurabilecek bu nefis aktiviteye bir şans vermelisiniz kısacası. Aşağıdaki paragrafları okuyarak sizi ikna edecek daha ayrıntılı bilgilere sahip olacaksınız.

Fiyatlandırma
  • Kişi Başı:390 TL
Kalkış Saati
  • Tur Günleri: Cuma, Salı
  • Tur Saati: 06:00-20:00
Fiyata Dahil Olanlar Transfer Hizmeti
Ekipman
Sigorta
Rehberlik
Kahvaltı, Öğle Yemeği
Fiyata Dahil Olmayanlar Kişisel Harcamalar
Özel Giysi ve Ayakkabılar
İçecekler
DVD ve Fotoğraflar
Yanınızda Getirmeniz Gerekenler Güneş Gözlüğü
Güneş Kremi
Mayo
Havlu
Kuru Giysiler
Can Yeleğinin Altına Giymek için Tişört
Şapka
Kamera

Dalaman Nehri’nde Rafting Heyecanına Hazır Olun

Programla ilgili detaylara girmeden önce hazırlık seansı ile ilgili bilgileri paylaşmak istiyoruz.

  • Birincisi, önceliğimiz güvenliğiniz olduğundan Bodrum Rafting Turu katılımcılarından biri olabilmek için 16 yaşından büyük olmalısınız.
  • İkincisi, çantanıza mayo, havlu, kamera, rahat ayakkabılar ve yedek kıyafetler koymalısınız, zira daha sonra bunlara ihtiyacınız olacak.
  • Son olarak, rafting etkinliği bir açık hava etkinliği olduğundan kendinizi güneş ışınlarının zararlı etkilerinden korumak için şapka, güneş kremi ve güneş gözlüklerinizi getirmelisiniz.

Leziz Bir Başlangıç

Programımıza başlamak için sizi tam donanımlı, modern ve konforlu aracımızla Bodrum’da kaldığınız otelden alacağız ve muhteşem bir manzara eşliğinde ilk durağımıza gideceğiz.

Tatmin edici başlangıcımızı taçlandırmak, biraz temiz hava solumak ve midemizi lezzetli bir kahvaltı ile doldurmak için ise yolculuğumuza bir mola vereceğiz. Kahvaltı molamızda istediğimiz kadar yiyip içtikten sonra ise tekrar otobüse bineceğiz ve rafting alanına gideceğiz.

İşi Ustasından Öğrenin

Dalaman Nehri yakınındaki rafting alanına ulaşır ulaşmaz süreç hakkında ayrıntılı bilgi verecek profesyonel ve lisanslı eğitmenlerle tanışacaksınız. Kendileri sizlere güvenlik prosedürlerini, ekipmanların nasıl kullanılacağını ve rafting botunun nasıl kontrol edileceğini bir bir anlatacaktır.

Dahası, deneyim seviyeniz ne olursa olsun becerilerinizi keskinleştirmek için gerçek maceradan önce pratik yapma fırsatı bulacağınız test sürüşüne katılacaksınız.

Dalaman Nehri’nde Rafting Keyfi

Heyecan verici yolculuğa başlamaya hazır olduğunuzu hissettiğinizde tercihinize göre 6-10 kişilik bota veya iki kişilik kanoya bineceksiniz. İşte o zaman da nehrin vahşi sularının kralı veya kraliçesi olmaya hazır olacaksınız!

3 saat boyunca akarsu yüzeyinde kürek çekecek ve bir oraya bir buraya savrulacaksınız! Tabii ki güvenliğinizi tehlikeye atmadan… Rafting sırasında nehrin turkuaz suları sayesinde tüm vücudunuzun canlandırdığınızı hissedeceksiniz. Geçtiğiniz nefes kesen manzaraları gözlemleyerek Tabiat Ana’nın sağladığı saf huzuru bulacaksınız.

Akköprü’de Öğle Yemeği

İlk etap bittiğinde küçük, sevimli bir köy olan Akköprü’de öğle yemeği molası vereceğiz. Sempatik görünümü ve bir hayli eski olan köprüsü ile ünlü olan bu köyde enerjinizi dolduracak lezzetli ve besleyici bir öğle yemeğinin tadını çıkarmak için yerel bir restoranı ziyaret edeceğiz.

Ardından ise rotayı tamamlamak için rafting yapmaya devam edeceğiz. Huzur içinde akan ve sağa sola kıvrılan nehirde mutluluk ve heyecanla dolacaksınız.

Güzel Bir Son

Bodrum Rafting Turu ikinci etabı da bittiğinde ekipmanları geri vereceğiz ve eğitmenlere veda edeceğiz. Sonra sizi konforlu aracımızla otelinize kadar götüreceğiz. Otelinize gelir gelmez turumuz resmen sona erecek.

Müşteri yorumları

5 yıldız 0 0 %
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

Yorum

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bodrum Rafting Turu”